Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
Pomocy! Ciagle urywa moc.
Na 99,9% turbo.Miałem taki przypadek w kilku TDI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak to Tobie? On miał ją już długo, zabrałem przy okazji jak byłem po drzwi ;-) To ktoś mi zabrał błotnik No właśnie nie wiem co się z Wami dzieje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak, a co? No to w porę przeczytałeś, bo byłem od 23 do 3:00 w Poznaniu i kręciłem się po mieście ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A mnie jeszcze nie ma, jak chcesz to podjade po Ciebie, przetestujesz swój słuch No spoko ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chętny na spota na jakimś MC? ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem jedynym apstynentem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Wy co tutaj prowadzicie drugi Battalion? Kto chętny na spota dziś wieczorkiem? Bo będę w Poznaniu ;-)
-
Spot Zielona Góra
Zapraszamy wszystkich
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Hm,.. Ja wczoraj kupiłem do zaprawek coś takiego: http://allegro.pl/areograf-aerograf-lakierniczy-0-3mm-pistolet-i4639241724.html
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To jeszcze Ci brakuje... -TENZI TRUCK -Prickbort -glinka CLAY -PRESTA SUDZZ CAR WASH -VALVET PRO SNOW FOAM -MENZERNA FG400 -MENZERNA SF2500 -MENZERNA PP Ultra -DODO JUJCE -COLLINITE 476 -MEGS ENDURANCE + aplikator -FLUFFY DRYER -ULTRA PLUSH TOWEL -rękawica do mycia -2x wiaderko z CASTO lub LEROY -pianownica PA -polerka DA (lub rotacja) -pad biały lub niebieski -pad pomarańczowy -pad czarny To tak z grubsza
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dekory masz Black Piano czy jakiś grafit?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Movie! Wysłane z mojego GT-S7710
-
[B5 APS] by czorny
Co to za koza obok Twojej
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Dym jeszcze nie zdążył się rozejść Ale dałem radę objechać na OS-ie objechać mocniejsze fury- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
- [B5 APS] by czorny
conajmniej połowa ma lakier na bardzo wysokim poziomie, czyt, wojtsen, były tez podrapane i pomaskowane itp więc nie jest to tak idealnie jak na zdjęciach.. nie masz sie co martwić no właśnie tak kminiłem, bo na fatach ogólnie zawsze spoko ale w realu idzie znaleźc mankamenty:decayed:, czyli moja nie jest wyjątkiem:grin:, ale jak się uwija non stop to nie ma się co dziwic chyba:whistling: Nie są takie ładne Widziałeś fanastego prawy bok a na zdjęciach igła Mój też pozostawia wiele do życzenie, ale staram się ogarniać jak tylko mogę- Stuki z tylu z prawej strony w avancie
Może też amorek stukać...- moje pierwsze bmw :D
Przez najbliższy miesiąc mnie nie ma dla nikogo tyle roboty się nazbierało- Hamulce przód dziwne brzęcznie , na 2 razy hamowanie ???
A olej jaki zalałeś do silnika? ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- A tak serio, podepnij VAG-a- [B5 APS] by czorny
Już nie przesadzaj, w mojej ocenie jest na dobry z plusem- moje pierwsze bmw :D
To jest samochod do spokojnego przemieszczania sie z punktu A do punktu B a nie oblatywania ronda Też tak mówiłem, jak kupiłem A4 Tu masz dobrego tunera w razie czego: MR-MOTORS - chiptuning / kompleksowe modyfikacje programowe oraz mechaniczne / warsztat samochodowy /- moje pierwsze bmw :D
Kiedy dasz mi oblecieć rondo bokiem?- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Kilka tysi...- moje pierwsze bmw :D
Bez przesady, to forum A4... - [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss