Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Wpadły lusterka składane poliftowe Przedliftowe skrzydło: Poliftowe lusterko:
-
B8 TrOOOOp
Ale ja chcę 20" i 10J na tył
-
B8 TrOOOOp
Postawione na samych rotorze felgi Co wygrałem?
-
B8 TrOOOOp
stanowczo te sam mam takie a będziesz brał ori vossen czy oems ? Oemsy, 10k za vosseny to trochę sporo...
-
B8 TrOOOOp
Czy aby na pewno?
-
B8 TrOOOOp
Te: Czy te:
-
B8 TrOOOOp
Teraj z innej beczki. Jakie szerokości wchodzą do B8? Czy 10J z ET45 siądzie z tyłu?
-
Nie odpala za każdym razem AJM
Witam, Mój kumpel ma AJM-a, który robi psikusy przy odpalaniu... Kręci, kręci i kręci rozrusznikiem i nie odpala... po cofnięciu kluczyka i ponownym przekręceniu pali od strzała. Problem zaczął się nasilać i teraz na 5 prób odpalenia 2 razy odpali a 3 nie. VCDS nic nie wykrył. Ktoś miał taki przypadek?
-
B8 TrOOOOp
14 pinów lewe i 10 pinów prawe? Czaje się na nie, ale nie wiem co i jak z pinami... http://allegro.pl/audi-a4-b8-lift-lusterko-prawe-lewe-skladane-ly9c-i5193365544.html
-
Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika
Czyli nie masz żadnej modyfikacji silnika tylko ECU A wnętrze?
-
Akcja serwisowa sprawdzenie przewodu masy
Moja też jest OK
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Spoko, często tam bywam Być może widziałeś mnie kiedyś moją ex czarną B5
-
B8 TrOOOOp
Mojemu kuplowi wczoraj w Q7 zapaliła się kontrolka EPC... Błąd: 001537 - Internal Control Module P0601 - 001 - Memory Check Sum Error Kilka razy miał za niskie napięcie i się wysypało oprogramowanie i musi zrobić aktualizacje w ASO (tak przynajmniej wyczytałem).
-
Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika
Opisz nam jakie modyfikacje silnika przeprowadziłeś i trochę więcej o aucie
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
To normalne, że stoi wyżej skoro masz do 6-cyl...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Skąd pochodzisZ?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Założyłeś gwint? Wpadłbym z chęcią obczaić
-
B8 TrOOOOp
No tak, wiem. W B5 dało się zwężyć zderzaki to i w B8 pewnie się da Doradźcie jakąś felgą w rozmiarze 19-20" do białej, bo już mam banie porytą
-
Brak podświetlenia pokrętełek kratek nawiewu.
Właśnie przegrzebałem forum w zdłuż w w szerz i doczytałem, że nie wszystkie mają... muszę wyrwać którąś kratkę i sprawdzę, w razie czego już wiem jak dorezać
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś rezał zderzaki RS do zwykłej B8?
-
Spocik Lubuski :)
Nie mam jeszcze...
-
Brak podświetlenia pokrętełek kratek nawiewu.
Wczoraj zauważyłem, że nie świecią mi pokrętełka do kratek nawiewu... Ktoś pomoże?
-
Spocik Lubuski :)
Młody, ja zawsze chciałem, aby pogoda dopisywała A w B8 nie ma czym się jeszcze chwalić, bo na zimówkach
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Pierwszy mod już jest, wleciały letnie dywaniki welurowe A tak serio, to coś niecoś dokodowałem i dociemniłem przednie szybki Na pierwszy ogień szukam GATEWAY-a, w międzyczasie szukam jakiejś felgi 19", 20"
-
Zmiana MMI Basic na MMI Hight kolor
Drogi interes...