Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kriss SierraFan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss SierraFan

  1. Moje odczucie po założeniu dwudziestek było takie same - 21" byłoby lepsze Ale powoli się przyzwyczajam do 20" Tak jak mówią wyżej, delikatnie w dół i będzie git
  2. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zwykła 1 strefowa, ale też mi nie wyświetla na MMI z tym, że u mnie jest 3G+ i jeszcze nie zmieniłem gatewaya
  3. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to jeszcze CP Cię czeka Z tego co pamiętam: 34000000 lub 34800000 ale przelicz ilość liczb ew. dodaj lub odejmij zero
  4. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś? Coś? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319285-uszkodzone-poduszki-silnika/
  5. Witam, W czasie jazdy czułem, że mi "trzepie" autem, ale nie wiedziałem co to jest... W międzyczasie wykluczyłem zawieszenie, bo zmieniłem na gwint i dalej jest tak samo a nawet gorzej. Dziś porównywałem przy otwartej masce zachowanie mojego silnika i silnika u kumpla w B8. U mnie ewidentnie rzuca silnikiem przy odpalaniu, ruszaniu i gaszeniu. Moje pytanie jak na 100% zdiagnozować poduszki?
  6. Dokładnie, nie ma co przesadzać. Na 16" też można kapcia złapać
  7. Docelowo będzie wyżej ;-) Wysłane z mojego GT-S7710 Witaj, Piękny setup. Ta felga to 9,5 x 20 ET26? Bez problemu weszła do B8,5? Nic nie przyciera? Jaką gumę dałeś?, Pozdrawiam RS6 ma 9,5 x 20 ET26 i bez szans żeby weszła do B8. Ja mam od RS7 9x20 ET35 i jest na styk praktycznie. Opony 255/30/20 tył, przód 245/30/20 (chwilowo, docelowo 255/30/20)
  8. Docelowo będzie wyżej ;-) Wysłane z mojego GT-S7710
  9. Środek jak u mnie
  10. tzn za małe są ?? Zdecydowanie za małe, albo ja już mam porytą banie Dla mnie też w b8 20" ginie, jeszcze mie widzialem 22" w b8. Do b6 jest idealnie 20" Ale ja wiem jak to nazwać po imieniu - choroba
  11. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  12. tzn za małe są ?? Zdecydowanie za małe, albo ja już mam porytą banie
  13. BTW opon... To jakie powinny być? Np na 9 cali? 245/30/20 są strasznie wąskie... 265/30/20 wydaje się za wysoka... 255/30/20?
  14. Ja dzisiaj też przymierzałem 20" i szczerze jak dla mnie to ten rozmiar ginie w B8
  15. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  16. APC, Tenzi Truck Clean ;-) Zderzak pomalowany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.