Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
[B5 APS] by czorny
Widziałem na żywo, jest dobrze
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Gwintować, gwintować
-
Spot Zielona Góra
Max coś tam pstrykał
-
Spot Zielona Góra
Ok, czyli ustalone Ściągnę jeszcze b7 i b8 to będzie w sumie troszkę autek
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
A gdzie tam... 3 kg przewodów, akumulator, 4 kondensatory i altek czekajo na montaż...
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
---------- Post dopisany 24-02-2014 at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 13:16 ---------- Oczywiście nie obyłoby się bez problemów natury elektronicznej... Musiałem zmienić regulator z sygnałem analogowym DFM.
-
[B5 APS] by czorny
+1. +2 (odkąd jestem na forum) A śmiali się ze mnie, że jeżdżę na 235/40 a tero ładują 255 ja ci mówiłem pod stelmetem że dla mnie twoje 235 wyglądają dużo lepiej od moich 225 Wiem, pamiętam Sam się dalej zastanawiam co założyć 225/40 czy 235/35...
-
[B5 APS] by czorny
+1. +2 (odkąd jestem na forum) A śmiali się ze mnie, że jeżdżę na 235/40 a tero ładują 255
-
[B5 AJM] OGrowóz
mam już 2 przedliftowe, poliftowy, rsa, do kolekcji eSowy by się przydał ;-) Ile chcesz ?
-
B8 TrOOOOp
BTW Jakby ktoś z Was chciał żarówki do kierunków to mam kilkanaście sztuk, mogę oddać po taniości bo leżą i zajmują miejsce
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Nooo raczej, spięte w 2 Ohmy
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Wczoraj zapomniałem, dziś coś popstrykam ---------- Post dopisany at 07:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:23 ---------- Właśnie dziś zakupiłem 220A ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Wszystko w swoim czasie, a ogólnie to nie jest łatwe... Od jakiego samochodu bedziesz wkładać? Audi A5 3.0TDI
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Właśnie dziś zakupiłem 220A ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Wszystko w swoim czasie, a ogólnie to nie jest łatwe...
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Krzysiek jakie masz plany na ten boczek? Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki a efekt finalny na pazdziernik to 4 glosniki w boczku bo krzyskowi ciagle malo Nic mi nawet nie mów... ---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ---------- Nie może, lecz na pewno
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Krzysiek jakie masz plany na ten boczek? Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki Nie odstają ci trochę u góry i dołu? U góry nie, na dole tak, ale będzie to zniwelowane
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Krzysiek jakie masz plany na ten boczek? Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Noo proszę Niestety DR sprzedana ( a do tej pory się rehabilituję po wypadku... Shit ! Ale Twoja B5 chyba najbardziej Cię rehabilituje, widzę że rezasz i rezasz Ja teraz mam kilka dwukółek między innymi Dr 350, szukam właśnie wałka rozrządu i dźwigienek zaworowych, ale nic nie ma Nie pamiętam czy to oprócz rozwiercania kanałów ssących robiłeś coś z głowicą ? Bo zastanawiam się nad wałkiem stage 2 od Świątka i regeneracją dźwigienek... Tyle że jeśli chodzi o regenrację elementów do DR, to Świątek najlepszych opinii nie ma... P.S. Marzy mi się gleba do mojej b7 Robiłem też wydechowe i polerowałem zawory + planowanie głowicy. Też słyszałem złe opinie o świątku... Szukaj gwintu i na ziemię z suką
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Klejo sie
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
No nie... nie wiem w co mam łapy włożyć tyle roboty To jutro sam jadę? A mamy po drodze Wolsztyn? ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- kris dla jasności to nie są projektory z a6c7, tylko z bmw. mały detal je odróżnia (wycięcie pod palnik) ale świecą równie dobrze:decayed: Tak, wiem bo szukałem z F10-tki, lecz później okazało się, że w C7 są niby takie same U mojego kumpla w w/w F10 świecą obłędnie
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Noo proszę Niestety DR sprzedana ( a do tej pory się rehabilituję po wypadku...
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
No nie... nie wiem w co mam łapy włożyć tyle roboty
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Przecież jest wcześniej wklejony... 3x RFD2110 ---------- Post dopisany 06-02-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 15:56 ---------- Rezamy dalej ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Równolegle skręcam bixy...
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Moje propozycja na 16-stki
-
Rezanie bixenonu
A co się dzieje?
-
[B5 APS] by czorny
Eee mi też jakoś ori bardzie podchodzi