Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kriss SierraFan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss SierraFan

  1. Widziałem na żywo, jest dobrze
  2. Max coś tam pstrykał
  3. Ok, czyli ustalone Ściągnę jeszcze b7 i b8 to będzie w sumie troszkę autek
  4. A gdzie tam... 3 kg przewodów, akumulator, 4 kondensatory i altek czekajo na montaż...
  5. ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 13:16 ---------- Oczywiście nie obyłoby się bez problemów natury elektronicznej... Musiałem zmienić regulator z sygnałem analogowym DFM.
  6. +1. +2 (odkąd jestem na forum) A śmiali się ze mnie, że jeżdżę na 235/40 a tero ładują 255 ja ci mówiłem pod stelmetem że dla mnie twoje 235 wyglądają dużo lepiej od moich 225 Wiem, pamiętam Sam się dalej zastanawiam co założyć 225/40 czy 235/35...
  7. +1. +2 (odkąd jestem na forum) A śmiali się ze mnie, że jeżdżę na 235/40 a tero ładują 255
  8. mam już 2 przedliftowe, poliftowy, rsa, do kolekcji eSowy by się przydał ;-) Ile chcesz ?
  9. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    BTW Jakby ktoś z Was chciał żarówki do kierunków to mam kilkanaście sztuk, mogę oddać po taniości bo leżą i zajmują miejsce
  10. Wczoraj zapomniałem, dziś coś popstrykam ---------- Post dopisany at 07:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:23 ---------- Właśnie dziś zakupiłem 220A ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Wszystko w swoim czasie, a ogólnie to nie jest łatwe... Od jakiego samochodu bedziesz wkładać? Audi A5 3.0TDI
  11. Właśnie dziś zakupiłem 220A ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Wszystko w swoim czasie, a ogólnie to nie jest łatwe...
  12. Krzysiek jakie masz plany na ten boczek? Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki a efekt finalny na pazdziernik to 4 glosniki w boczku bo krzyskowi ciagle malo Nic mi nawet nie mów... ---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ---------- Nie może, lecz na pewno
  13. Krzysiek jakie masz plany na ten boczek? Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki Nie odstają ci trochę u góry i dołu? U góry nie, na dole tak, ale będzie to zniwelowane
  14. Krzysiek jakie masz plany na ten boczek? Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki
  15. Noo proszę Niestety DR sprzedana ( a do tej pory się rehabilituję po wypadku... Shit ! Ale Twoja B5 chyba najbardziej Cię rehabilituje, widzę że rezasz i rezasz Ja teraz mam kilka dwukółek między innymi Dr 350, szukam właśnie wałka rozrządu i dźwigienek zaworowych, ale nic nie ma Nie pamiętam czy to oprócz rozwiercania kanałów ssących robiłeś coś z głowicą ? Bo zastanawiam się nad wałkiem stage 2 od Świątka i regeneracją dźwigienek... Tyle że jeśli chodzi o regenrację elementów do DR, to Świątek najlepszych opinii nie ma... P.S. Marzy mi się gleba do mojej b7 Robiłem też wydechowe i polerowałem zawory + planowanie głowicy. Też słyszałem złe opinie o świątku... Szukaj gwintu i na ziemię z suką
  16. No nie... nie wiem w co mam łapy włożyć tyle roboty To jutro sam jadę? A mamy po drodze Wolsztyn? ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- kris dla jasności to nie są projektory z a6c7, tylko z bmw. mały detal je odróżnia (wycięcie pod palnik) ale świecą równie dobrze:decayed: Tak, wiem bo szukałem z F10-tki, lecz później okazało się, że w C7 są niby takie same U mojego kumpla w w/w F10 świecą obłędnie
  17. Noo proszę Niestety DR sprzedana ( a do tej pory się rehabilituję po wypadku...
  18. No nie... nie wiem w co mam łapy włożyć tyle roboty
  19. Przecież jest wcześniej wklejony... 3x RFD2110 ---------- Post dopisany 06-02-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 15:56 ---------- Rezamy dalej ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Równolegle skręcam bixy...
  20. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A co się dzieje?
  21. Eee mi też jakoś ori bardzie podchodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.