Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale w bagażnik chyba ?? no to jak z niedzielą bo nie wiem czy sie nastawiac jak coś nagadam ghosta
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To jak niedziela aktualna?? ej jakieś 3,0 sie modzi?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No w sumie niedziela tez by pasiła bo pracuje do 15
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja tez do 16 ale doleciał bym, szkoda znów nie wyszło :/
-
Obroty przy 100km/h
A co do tematu lania 98 hmm.. tankowałem swego czasu Verve 98 bo poprawić odpalanie w aucie a nóż coś by sie zmieniło (ale to nie był problem) i jakoś nie czułem różnicy maksymalnej, ale miałem wrażenie że silnik bardziej "gładko" chodzi a poza tym to droższa jest
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może tan weekend pod Ferio Konin ? godz. ok 17 -17.30?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no jest nas 3ech
-
Obroty przy 100km/h
u mnie ok. 2800 wyskakuje 100km/h jeśli sie nie mylę.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
no ok a teraz jak to jest z barracudą i haną cena praktycznie ta sama bo barracuda 80zł a hana 85zł, a co do zejścia poniżej 3ms to nie ma obaw bo te v6 po tyle nie schodzą raczej i nie muszą być wtryski demonami szybkości. Mętlik w głowie bo za zaoszczędzone pieniądze mógłbym zrobić bix'a.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Wszystko zależy od funduszy jakie uzbieram na te cuda i od tego jak długo ta B5 u mnie będzie a na razie będzie he
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no coś cisza, dopóki mam w pracy lekko bo potem znowu sie zakopie i mnie nie będzie widać ://
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
no ok ale za hany i barracudy trzeba trochę dać w porównaniu do WGS, no i czy rzeczywiście to podobieństwo do matrixa jest takie złe i czy przez to należy je odrzucić? Cena w sumie czyni cuda. A co z OMVL? nie ukrywam że chodzi mi również o cenę bo na wymianę wtrysków na hany/baracuda musze miec ok. 500zł a na inne 250/280zł.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Witam, żywot w o moim aucie kończą czerwone Valteki które kalibrowałem jakiś tam czas temu, generalnie chodzą dobrze ale są już głośniejsze, czasem czuć z nich gaz no i wywala mi błąd mieszanki niekiedy bo różnie podają, czasy wtrysków też się różnią. No i klamka zapadła. Reduktor wymieniałam na KME GOLD, a sam sterownik to ESGI 2 - prostu łatwy w obsłudze i połączeniu no i u mnie bez żadnych tam problemów. Babel gazowy mam, Vag mam - kalibrację z mapami gazu umiem robić. I teraz do sedna co lepszę: WGS Blade 14 (czy 18) ? A może OMVL REG FAST ??
-
Spoty Słupecko - Konińskie
brakuje typowego zimowego spota na którym też się trochę pobawimy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no tak ale jakiś termin dalszy zapodajcie i niech każdy pisze jak z czasem i czy może min. 1,5 tyg w przód.
-
Sporadyczne błedy na VAG'u, kończą sie lambdy?
Sprawdzę to czy jest dobre podłączenie ale a VAG'u widać że pracują dwie i zmieniają sie wahania od obciążenia i dodania gazu. A ten drugi błąd chyba na LPG bo wiem że jak regulowałem gaz to jeździłem jakiś czas na PB i nie było nic z takich błędów. A te błędy wskazują na jakąś przerwę w obwodzie czy złą mieszankę ?
-
Sporadyczne błedy na VAG'u, kończą sie lambdy?
Witam, od czasu do czasu jak zapodam VAG'a pod auto, (tak jak dzisiaj by skasować inspekcje OIL) pojawia sie błąd a właściwie 2. Oto one : VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 4A0 907 473 T Component and/or Version: 2,6l V6 MPFI HS D01 Software Coding: 00084 Work Shop Code: WSC 07777 2 Faults Found: 00525 - Oxygen Sensor (G39) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00554 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 2 18-10 - Upper Limit - Intermittent Czyżby jakaś lambda padała? błędów jest mniej pod wycięciu katalizatora bo jak kupiłem, to ktoś jedną puszkę na prawym rzędzie cyl. wypróżnił a na lewym rzedzie była pełna, teraz nie ma katów i jest rurka przelot. A może to przez LPG ? mam niedługo wmieniac wtryski na OMVL regi albo na WGS. ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 17:53 ---------- Panowie ktoś pomoże co konkretnie znaczą te błędy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no i śnieg wykrakalem teraz trzeba myśleć o reszcie większą ekipa mile widziana .
-
Spoty Słupecko - Konińskie
na ślizganko i ja chętny ale poczekajmy na śniegg jakieś najbliższe wolne będę miał tak na przełomie stycznia :/ chyba że coś ciekawego i dużo osób to stawie sie i załatwię Ghost'a razem ze mną
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
A tarcze z EU do UK podejdą? Czy jak robić ? ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- a i jeszcze jedno pytanie czy to że 100km/h jest na środku nic nie robi w stosunku do starego? i oznacza wersję poliftową?
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
a czyli tylko te z zegarkiem miały te ledy? bo chciałbym pomodowac z podoświetleniem ale na żarówkach to nie ma sensu. No a co do Fis fajna sprawa tylko tak zastanawiam się jak to spasi z 2.6 i po drugie drożej wychodzi a zbytnio nie zwazam na spalanie a do tego manetka dojdzie jeszcze.
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
Witam, koledzy wytłumaczcie mi tylko jedną sprawę bo na forum jest to tak napisane że nic nie wiem bo w żadnym temacie nie jest jasno powiedziane czy po lifcie jest na licznikach białe podświetlenie a wskazówki czerwone?? Bo wiem że polift ma diody a mój przed ma żarówki. Jesłi polift nie ma białego to trzeba zrobić i zrobię tylko mi powiedzcie - a i nie za bardzo mi potrzebny FIS/półFIS tylko zadowolił bym sie zwykłym licznikiem chyba że miałbym coś kasy na boku a narazie to inne mody w planie. A ten licznik diody czy nie ? LICZNIK AUDI A4 B5 2,6 BENZYNA 8DO 919 034 B (2846322559) - motoAllegro - fajny bo tani
-
SAMSUNG UE46ES6800 kontra LG 47LM640S co wybrać
a no tak chodzi o 640 wczoraj było już późno tylko ja tam napisałem że jak chce kolega 3d to lg bo taniej itp. no ok może migotania dużego nie ma ale jest to fakt ale to opisałem. I mówiłem ja nie lubie 3d
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no ja szaleje na parkingu pod tesco i nic nikt nie mówi policji też nigdzie nie widać może ich zasypalo he no a mandaty muszą być w końcu mamy na nie budżet w państwie.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
No i ja się doczekałem, moja już druga zima z quattro i dalej rogal na ''papce'' czasem nie mogę w domu usiedzieć moja druga połówka mnie wyzywa i krzyczy gdy tylko wsiadam z nią do auta, może to przez to że czasem ją przewiozę bokiem ) no ale pasja nie wybiera, -10 za oknem i +/- 2cm śniegu na asfalcie po odśnieżeniu trochę mniej. A co odejścia to dużo osób się u mnie dziwi że taka b5 ciągnie też na tył i wiele ogląda się z zaciekawieniem że to nie jazda na ręcznym