Treść opublikowana przez darek995
-
B6 DIVISION
- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no ba- Blokada przy 160km/h Automat
BTW Na 4 na pełnym bucie powinieneś jechac szybciej niz 160.- Blokada przy 160km/h Automat
Skoro ba benzynie 180km/h a na lpg masz tylko 160 to auto nie ma mocy powyżej tych obrotów silnika. Reduktor nie obrabia, wtryski lub mapa sie rozjechała. Podleć do ogarniętego gazownika niech spojrzy w mapy i korekcje jak to wyglada. W B5 nie ma takiego czegoś jak blokada prędkości. Jedyna opcja to powiadomienie na FIS ale tylko to.- Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
Generalnie wszystkie produkcje na YT to min 1080p i 60fps i takiej szukaj. Obecnie 1080/60 to takie standard i obawiał bym się o matryce jak by kamerka takiej rozdzielczości nie oferowała. Ja Ci podałem przykłady kamerek a dalej szukasz i to jedna za 499zł.- 1ba/ 1be
Tak można by rzec ze ok +\- te 0,5cm zejdzie od 1BE podejrzewam ze nie więcej jak ten 1cm. Czyli miedzy kołem a nadkolem dla mnie będzie i tak japa ale wizualnie rzec można ze jest przyjemnie. Przemyśl to.- 1ba/ 1be
Do 1BA to Nie wiem kto ci poleca springi do obniżenia skoro amorek prędzej czy pózniej wyleje. Nie powinno sie tak robić w przypadku 1BA. Wiem ze niektórzy moze i tak maja ale nie zaleca sie.- 1ba/ 1be
Jak masz kłaść 18” i profil 45 a dla Ciebie 30mm to duzo to odpuść temat całkiem. Szkoda Zawracać sobie głowę. Jedyne moim zdaniem idealne wyjście by to wyglądało to standardowa opona 224/40 + amorki 1be + pro kit -30mm. Właściwości jeżdzę bedziesz miał o wiele lepsze i będzie to wyglądać. B7 czy B6 poradzi sobie nawet na 19”. O gwincie nie wspominam bo w tym wypadku nie ma sensu.- Polecane opony letnie
Od siebie polecam Nexen. Mi model N’Ferra SU1 bardzo przypadł do gusty, ładnie klei i jest cichy. Dodatkowo Nexen idzie w części aut Skody jako pierwszy montaż.- Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
Lamax to niestety nic ciekawego patrząc na statystyki u nas w firmie ciagle na reklamacjach wisi z tego co widziałem. Na początek to spokojnie możesz kupić cos pokroju Eken, SJCam, Yi lub wymysł marki Mediaexpert s_line sc501 lub 701 ( plus za reklamacje w trybie szybki serwis - psuje sie wymiana w sklepie od ręki) Bazuje na modelach FullHD ponieważ nie ma sensu na ta chwile pchać sie w 4K gdzie albo interpolacja albo słaba jakość bo 15klatek.- A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
No ładnie ci to wychodzi- [1.8T AUB] Nogaro Blue {smerfetka}
Ładny przedlift. Olej na pewno 10w40 ? Lepiej jak byś zalał 5w40 do tego silnika zdrowiej dla turbo i w ogole .- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Tych modów za dużo juz nie zostało- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Pomyśle bo tez mi się znudziły. [emoji106]- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Tak będzie tylko złapał mnie już dzisiaj deszcz i nie zrobiłem, to było kręcenie na oko po zimie- A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Jak masz teraz temperaturę w dolocie jak dałeś ten drugi cooler ? Dorabiałes zapewne jakies dodatkowe rury ?- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Pierwsze pasowanie lata, bedą poprawki- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ktoś montowa zderzak polift na tył do przedlifta ? Jak ogarnąć ten ślizg ?- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
No jak? Przekaźnikiem. Ja miałem przedlifta, potem 1DIN a teraz 2DIN. Pod ESP nawet ma zamontowany LPG- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Nawet jak polutował to i tak to nie może działać z racji innego rodzaju przycisku. Musiałby non stop trzymać przycisk.- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Przecież to jednej ch**** czy polift czy przedlift czy C5 czy Passat.- Silver Vs Red Quattro By Fela
A to rzeczywiście tez bym tak zrobił.- Silver Vs Red Quattro By Fela
Trzeba było pakować środek chociaż lifta jak wszystko na wierzchu było.- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Teraz jestem przygotowany bo usunąłem z środka spinkę co by nie targać konsoli po raz 4- Jakie tanie wahacze polecacie ?
3 x MS w B5 na glebie w mojej ekipie. U mnie na 17" a potem na 18" wytrzymały ponad 40 tys. km z czego wymieniłem komplet bo coś pukało a dla samych bananów to wolałem dołożyć do całości. Teraz od 2 lat tez mam MS i trzymają się blisko ziemi i zapewne kupił bym jeszcze raz. - [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300