Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Najwięcej doczynienia z tym silnikiem mają chłopaki na sportaudi od sid'a.
  2. Pewnie ze tak, nawet jest grupa kilkunastu osób ale niestety juz nie z tego forum tylko FB. Vag wlkp wschód czy jakoś tak.
  3. Bierzesz VAG -> Instruments -> Recode. I tam wpisujesz ten sam kod co masz u siebie obecnie. Bodajże 00462
  4. Opanowałem tego FISa kostki z spalaniem czy temperatura oleju sa takie same dla 2.6, 2.8 czy 1.8 a nawet chyba 1.9tdi
  5. Tfu pomyliło mi sie z moim ABC Mam 2 wtyki. Czyli 18 pin do ECU ? W ACK ? To spalanie . Patrzę ze o olej tez sie pytałem na 4 kostki :/ jakbyś mógł mi rownież pomoc w tym temacie.
  6. Panowie utknąłem w ACK w którym miejscu jest przewód od spalania ? W ecu są 4 kostki. Olej juz wiem bo podrzucił mi Banan.
  7. Obecnie tak gada, jeszcze coś będę lekko zmieniał.
  8. 1996/1997 generalnie przedlift. 4 kostki w ECU.
  9. Dokładnie uciszają prace wydechu, bo tak to dźwięk tym tłumika masz cichszy basowy pomruk a nie podzięk metalu. U nie kumpel ma 2.8 wyciął katy i jest jak najbardziej ok
  10. Podrzuci ktoś w której kostce w ACK w B5 jest kabelek od temp oleju ? Bede zakładał licznik z FISem a ja mam inaczej w ABC
  11. Kup sobie używkę na forum, one są z stali aluminiowej. Do quattro podchodzi również wydech z S4.
  12. Kolego możesz sobie zrobić wydech jak ma większość osób w swoich V6 po modzie. Ja u siebie nie mam środkowego wcale a mam tak jak poniżej. Poprzedni mój układ wyglądał tak, cicho było jak w serii - odzywało się coś tam powyżej 3-3,5tyś obr. A obecnie wygląda tak, również jest cicho ale więcej już słychać po 3 tyś obr. To co mam użyte to tłumiki przelotowe proste od AWG, w środku jest rura z perforacją. Z przodu są w serii rury 50mm a tył po zejściu to chyba 60mm.
  13. Jak odkręcisz dolną osłonę nad nogami kierowcy to masz ładne dojście od lewej strony. Od prawej wykręcasz schowek i masz dojście a środek rozmontuj konsole i już Temat na taką małą godzinkę z piwem
  14. Jak masz przedlifta to ślizgi + Belkę przekładasz ze swojego i gotowe Mały Up trochę się zmieniło w aucie. Wpadło 2 DIN + radio Kewnwood, Bluethoot, Divix itp Wpadł nowy licznik z FIS bez wypalonych lini + ringi ala RS w kolorze czarny połysk. A tutaj jeszcze działanie kamery cofania:
  15. Tak ale jemu chyba chodziło o to że miał EU a ich się nie da zrobić na UK.
  16. Podoba mi się to oklejenie, chyba będę myślał coś u siebie ale w innym w ogóle akcencie
  17. Podchodzi P&P z tym ze trzeba przełożyć przyciski na stronę schowka i odwrotnie. To jest zamienne. Biegów w angolu tez nie masz odwrotnie niz w Eu
  18. W upały sie nie jezdzi tylko piwko pije 205KM to juz jakoś jedzie a po deszczu jak ? slizgo ?
  19. Nie to forum, nie ten portal.
  20. Żyjemy
  21. darek995 odpowiedział(a) na Buzka92 temat w 2.6
    Mam pytanie czy posiadasz może jakiś filmik jak to brzmi? Mam jeszcze pytanie jaki to był rodzaj tłumików, łuskowe? Łuskowe nie, to są tłumniki przelotowe u nich na miejscu się takie coś kupi. W środku jest tylko nawiercona rura.
  22. Popieram, będzie tak wrzuci, zrobią strojenie będzie rakieta po roku się znudzi i będzie stage 2
  23. Bardziej RS4+ bo szersza
  24. Ładnie wyszło po malowaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.