Treść opublikowana przez darek995
-
2.7 Biturbo Dwumas na Zamach
Najwięcej doczynienia z tym silnikiem mają chłopaki na sportaudi od sid'a.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pewnie ze tak, nawet jest grupa kilkunastu osób ale niestety juz nie z tego forum tylko FB. Vag wlkp wschód czy jakoś tak.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bierzesz VAG -> Instruments -> Recode. I tam wpisujesz ten sam kod co masz u siebie obecnie. Bodajże 00462
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Opanowałem tego FISa kostki z spalaniem czy temperatura oleju sa takie same dla 2.6, 2.8 czy 1.8 a nawet chyba 1.9tdi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tfu pomyliło mi sie z moim ABC Mam 2 wtyki. Czyli 18 pin do ECU ? W ACK ? To spalanie . Patrzę ze o olej tez sie pytałem na 4 kostki :/ jakbyś mógł mi rownież pomoc w tym temacie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie utknąłem w ACK w którym miejscu jest przewód od spalania ? W ecu są 4 kostki. Olej juz wiem bo podrzucił mi Banan.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Obecnie tak gada, jeszcze coś będę lekko zmieniał.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1996/1997 generalnie przedlift. 4 kostki w ECU.
-
Co wspawać zamiast środkowego?
Dokładnie uciszają prace wydechu, bo tak to dźwięk tym tłumika masz cichszy basowy pomruk a nie podzięk metalu. U nie kumpel ma 2.8 wyciął katy i jest jak najbardziej ok
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Podrzuci ktoś w której kostce w ACK w B5 jest kabelek od temp oleju ? Bede zakładał licznik z FISem a ja mam inaczej w ABC
-
Zapchany końcowy tłumik - na co wymienic?
Kup sobie używkę na forum, one są z stali aluminiowej. Do quattro podchodzi również wydech z S4.
-
Co wspawać zamiast środkowego?
Kolego możesz sobie zrobić wydech jak ma większość osób w swoich V6 po modzie. Ja u siebie nie mam środkowego wcale a mam tak jak poniżej. Poprzedni mój układ wyglądał tak, cicho było jak w serii - odzywało się coś tam powyżej 3-3,5tyś obr. A obecnie wygląda tak, również jest cicho ale więcej już słychać po 3 tyś obr. To co mam użyte to tłumiki przelotowe proste od AWG, w środku jest rura z perforacją. Z przodu są w serii rury 50mm a tył po zejściu to chyba 60mm.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jak odkręcisz dolną osłonę nad nogami kierowcy to masz ładne dojście od lewej strony. Od prawej wykręcasz schowek i masz dojście a środek rozmontuj konsole i już Temat na taką małą godzinkę z piwem
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jak masz przedlifta to ślizgi + Belkę przekładasz ze swojego i gotowe Mały Up trochę się zmieniło w aucie. Wpadło 2 DIN + radio Kewnwood, Bluethoot, Divix itp Wpadł nowy licznik z FIS bez wypalonych lini + ringi ala RS w kolorze czarny połysk. A tutaj jeszcze działanie kamery cofania:
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Pisałem już ale te felgi pasują te tej B5
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Tak ale jemu chyba chodziło o to że miał EU a ich się nie da zrobić na UK.
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Podoba mi się to oklejenie, chyba będę myślał coś u siebie ale w innym w ogóle akcencie
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Podchodzi P&P z tym ze trzeba przełożyć przyciski na stronę schowka i odwrotnie. To jest zamienne. Biegów w angolu tez nie masz odwrotnie niz w Eu
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
W upały sie nie jezdzi tylko piwko pije 205KM to juz jakoś jedzie a po deszczu jak ? slizgo ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie to forum, nie ten portal.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Żyjemy
-
[Brak mocy od 4tys]
Mam pytanie czy posiadasz może jakiś filmik jak to brzmi? Mam jeszcze pytanie jaki to był rodzaj tłumików, łuskowe? Łuskowe nie, to są tłumniki przelotowe u nich na miejscu się takie coś kupi. W środku jest tylko nawiercona rura.
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Popieram, będzie tak wrzuci, zrobią strojenie będzie rakieta po roku się znudzi i będzie stage 2
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Bardziej RS4+ bo szersza
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Ładnie wyszło po malowaniu