Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No teraz jest nie sezon, kiedyś tez chciałem kupić w lato opony zimowe i ni *uja
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja nic nie mam, mam tylko swoj zestaw a Ty na wulkanizacji nie robisz ???
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czarna B6 w sedanie CB 496CF jechałem za Tobą w okolicach Kcyni/ Wegrowca błękitna Altea a potem wyprzedziłem, auto na klubowych ramkach.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak dwutłoczkowe zaciski, bodajże pod 320mm. Pod żeliwna zwrotnice czy Alu?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to spoko jak to już wiesz A co do zacisków to ja mam całe 288mm bo u siebie robiłem cały komplet hamulcu przód z 288/312mm a tył z 245/255mm. Zaciski są te same przy 312mm i 288mm różnica to jarzma i tarcze oczywiście. Tak czy tak jeśli już robisz hamulce to dobrze by było zawsze zaciski zrobić. Ja wszystkie swoje odesłałem do Dev'a (piasek, proszek, gumki niwe) pomimo tego ze chodziły dobrze. Tylko ja to robiłem taka metoda ze po kupiłem wszystkie zaciski drugie tak by auto mogło jeździć potem je wysłałem i wymieniłem. Także został mi teraz komplet przód i tył Jak planujesz jakies większe moce to zależy jakie masz teraz tarcze bo same klocki siły hamowania nie dają. I pamiętaj "dorosły tuning zaczyna się od hamulcy nie od mocy" 250-270KM to już dużo, turbo musi wpaść większe ni ma chu** Tylko mam jedno ale przy 210KM można już powoli zapomnieć o trakcji a co dopiero tam. Kumpel miał B7 2.0tfsi 210KM /300KM w osce to do 3 biegu trakcji nie było
-
Takie tam B5 quattro... :)
A to masz wkładkę ? Myślałem zes tam stozek umieścił
-
Takie tam B5 quattro... :)
Ten dolocik to skąd bierze powietrze ? Gdzieś z dołu?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Realnie na serii zrobisz 180KM -185KM tak by to jeździło i nie traciło mocy w ciepłe dni. Oczywiście da się zrobić 200KM na seryjnych gratach ale jak się zrobi na dworze ok 30 stopni to wraca seria W 1.8t najlepiej przed softem zrobić FIMC + wydech + jakiś pipercross w filtr i myśle ze 200-210KM seria powinna zrobić tak by to jeździło już ładnie Pamiętaj ze każda zmiana typu głupi wydech powinna byc zrobiona korekta softu Tam się kręcisz koło Genowefy to Ci powinni powiedzieć- uszkodzone wałki rozrządu silnik ASN
Jak i wiele innych rzeczy w ASN. Walki używane kup i będzie spokój- Spoty Słupecko - Konińskie
Sylwek już Ci mówiłem homologacja jest dla Ciebie i policja nią sobie szczerze mówiąc d*pę podciera równie dobrze można dać im pusta kartkę. Po prostu przód jest nielegalny i tyle- Spoty Słupecko - Konińskie
O k*rwa kto tu zawitał ostatnio myślałem właśnie o starej ekipie słupeckich i o pierwszym spocie pod ferio Chłopie gdzieś Ty był ? Siema Daro!Widzisz, założył człowiek firmę i go wpierdoliło razem z kopytami Z samochodu zrobiłem 180 konnego woła roboczego, zapierdzielam cały czas, ale kiedyś wpadnę (chociaż po tym jak mi TIR przejechał po boku to nie wiem czy wytrzymacie ze śmiechu. ) Odzywaj się to z chęcią się spoce A jak to Ci Tir wjechał ?- Spoty Słupecko - Konińskie
A jakie masz zaciski ? I jaka wielkość tarcz. Klocki kładziesz takie jak masz tarcze/ zaciski. Klocki od większego zacisku nie równa się lepsze hamowanie a nawet pasowanie.- Spoty Słupecko - Konińskie
O k*rwa kto tu zawitał ostatnio myślałem właśnie o starej ekipie słupeckich i o pierwszym spocie pod ferio Chłopie gdzieś Ty był ?- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dzięki, to jeszcze nie koniec- Takie tam B5 quattro... :)
S4 wazy ponad 1600, 18" itp- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A o to chodzi, kiera jest bardziej matowa jak na razie. A kolor jest ten sam. Za kierownice ze skóra perforowana chyba 140-150zł.- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jak kolor skóry? chodzi o kierownice i mieszek? nie masz na to zbytnio wpływu, czarny to czarny w rzeczywistości nie ma jakiś różnic.- Spoty Słupecko - Konińskie
No właśnie.- Spoty Słupecko - Konińskie
Forum na pysk pada?- Spoty Słupecko - Konińskie
Jakiego prezesa?? Po prostu ja na tym forum jestem długo i już rożne rzeczy widziałem o tak się składa ze jeśli chodzi o ten wątek to byłem jednym z tych pierwszych co się "splocili" po ferio.. A teraz to nawet tutaj nikt nie napisze, rozumiem coś nie pyklo na FB i zobaczcie jak się to przekłada. Nawet rezanka zdjeć nie ma...- Spoty Słupecko - Konińskie
Widzę ze po tych akcjach na FB to nawet wątek spotów nie idzie... A forum to było forum zawsze. Cieżko na to patrzeć.- Spoty Słupecko - Konińskie
Słupki tez tak są w b5 ale sufit masz na piance.- Spoty Słupecko - Konińskie
Nie twierdze ze nie będzie ok ale jest takie ryzyko zawsze. Nie trzeba daleko szukać B5 np tez się odklei nie wiem jak jest w B6.- Spoty Słupecko - Konińskie
Teraz czekać jak się odklei podsufitka - Spoty Słupecko - Konińskie