Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Postaram sie byc ryje
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sie na na battalionie odkutasza widzieli ? Od strony xxx76 sie Ciągnie do końca.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pamietaj ze im wiecej jedziesz to wiecej zaniża albo zawyża. Nie jest to jednostajne czyli dla 200 km/h moze byc juz nawet 15 km/h
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Moze i bedzie ale będziesz miał mniejsze koła niz powinny byc licznik bedzie zaniżał prędkość. Dla audi masz w 17" 205/50 225/45 Dla 18" 225/40 Sa to rozmiary typowe. Można jeszcze rozważyć 215/50 ale wtedy bedzie licznik zaniżał bo srednica jest wiesza juz standart Czyli jedziesz 100kmh a rzeczywiscie jest 104kmh Na 215/45 bedzie 100kmh na liczniku a 97 w rzeczywistości. Na reszcie 100=100
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zasp ju nie bedzie wiec można kręcić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pjerdolony Rafał zchodzisz na drogę tjuningu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja u siebie zostaje przy 62.5cm na 215/40/18 bo to tez zalezy od koła Jeździłem na tym w zimę i lato tez bedzie ok
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale mam teraz spas tłumika, poprawiłem uszczelnienie i spasowanie ze zderzakiem = wzorcowo a w quattro jest pierdolenia
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To co tam kupiłes? I kupujesz? Bo ja mam: 1. Szampon SiO2 2. Quick detailer 3. Wosk do felg 4. Dressing kokpitu 5. APC 6. Plyn do szyb ShinyGarage 7. Preparat do lamp Megsa 8. Pasty do Alu/ chrom itp 9. Krem do skóry shiny 10. Środek do czyszczenia skory 11. Jakieś kiepskie czernidło do opon Co wiecej ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Na flachę da jak po znajomosci
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I tak pozniej jak sie skoncza zmienisz Michal na inne tez tak mialem ale kosmetyki ok w tej grupie i cenie nie ma lepszych. A teraz mam qwarz na lakierze i jedyny wydatek to rekawica do mycia, szampon i quick detailer Tapniete z Galaxy Taba
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek w srode masz czas ba wydech ? Kiedyś gadalismy przez tel ogarnij do mnie SMS . Klientela rośnie w sile
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dziadziusia jeszcze nie, najpierw dom Priorytety życiowe, zamiast auta slub, teraz zamiast auta chata Trzeba rezać to co jest Pewnie Michał mnie wyprzedzisz z rezaniem fury bo u mnie słabo z czasem wlasnie i nawet nie wiem kiedy pakiet lato wrzucę :/ Ostatnio często u Łysego jestem Jakieś foty dam na dniach
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał sie pochwalił a ja szykuje niespodziankę na ten sezon
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Tył robiłem w grudniu (tarcze+zaciski+klocki+jarzma) i tez tak miałem 200km i był spokoj. Musi sie ułożyć
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Slo poczekaj z tym miękkim heblem. Ja zakładałem niedawno 312 i tez miękki hebel od razu. Po przejechaniu 300 km ułożyło sie juz i pedał twardy, wiem ze jest takie odczucie na dzien dobry po założeniu przejdzie.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Mam zaciski i jarzma na 288 na przod, z tym ze zaciski najlepiej wysłać do DEV'a. Zaciski zdjąłem tydzien temu z auta a ja założyłem takie same tylko po kompletnej regeneracji u DEVa. Po przesiadce z 288 na 312 mega różnica teraz to hamuje dopiero na zestawie Ferrodo + Ferrodo.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Xsebo napisz jaki masz wzmacniacz i jaka masz skrzynie to cos dobierzemy Bo moze swojego bym Ci ohandlowal
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tam i koło skrzyżowania jak sie na karuzele jedzie jeszcze jeden.
-
OSRAM COOL BLUE vs TRIFA XENON Germany
dlatego że w stosunku do xenonu ilość Lumenów się nie zgadza i brawa światła jest taka że nic nie widać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sylwek nie klej klejem do szyb ! zrobisz największy błąd. Gdy będziesz chciał to zdjąć zejdzie z farbą aż do podkładu. Ja kleiłem na taśmę dwustronną zakupioną w lakierniczym i tak też miałem ja klejone - będzie dobrze i będzie trzymać tylko odtłuścić musisz. Chyba że auto na sell niedługo i nie będziesz tam zaglądał to klej do szyb... chociaż dla mnie to nie wyjście. Popytaj jakie ceny są u dzik'a na forum ja tylko tam kupuje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dokładnie demontowalem i będe jeszcze taz demontował to wpadną inne. Lepiej sie Sylwek przygotuj za to bo jest ciezko. Odkręcisz mocowania z przodu i z tylu progu i listwy z środka auta przy progu. I teraz delikatnie rwać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Będziesz ojcem ? Kto ojcem no Ty bo coś na FB pod spotem pisałeś chyba że się opóźni modzenie więc strzelam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tylko 312mm Tapniete z Galaxy Taba
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Będziesz ojcem ?