Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Z fatboyen bym sie spotkał bo mordy z rok bie widziałem Ale w pracy do 16 jestem, w piz*eczke :/ BTW lekko sie wypełniło Hamulce brzytwa wszystkie zaciski kompletnie po regeneracji u DEV'a i tarcze nowe + klocki Ferrodo, Ferrodo.
  2. Dokładnie serwis lenovo jest w Niemczech. Miałem przypadek ze klientowi wrócił nie ten laptop albo zgubił sie. Niestety serwis nie jest najlepszy bo uzyskać cos od nich w takich sytuacjach to tragedia. Ale inne przypadki bez problemu naprawiają. W lenovo warte uwagi dla mnie to sa serie Z i Y reszta to plastiki o wykonaniu każdego producenta. Jeśli chodzi o Dell to seria 5 i 7 i mamy serwis do domu podjeżdża kurier i wszystko z głowy, bardzo krotki czas czekania.
  3. Tył mam juz od miesiąca po wymianie ale ja mam Q wiec nic ci z tylu nie podejdzie bo na tyle mam 255mm. Zalezy co chcesz bym ci sprzedał czy zaciski tez? Bo jarzmo + tarcze musisz mieć. Skrobnę ci PW.
  4. Mówię o komplecie tarcze + jarzma i nawet zaciski Ci mogę zapodać, bo dzisiaj właśnie montuje 312mm. Klocki trzeba sobie zapodać bo używki to wiesz - mogę też Ci dać. ATE odpuść Ferrodo ewentualnie Zimmerman - ja mam wszystko Ferrodo. Założyłem w tamtym roku na Kwietnia/Maja jakoś tak. Będziesz się kleił zakrętów.
  5. ganiam na Barracudach i złego słowa powiedzieć nie mogę ani na moc ani na wtryski Są cichsze niż benzynowe.
  6. Jakie masz heble na przodzie ? Moge ci opylić po taniości moje 288 Ferrodo.
  7. Barracuda?
  8. darek995 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zadzwonię do gościa za szwagra ciekawe co powie. No właśnie przebieg i ten gaz daje do myślenia.. tak na odległość to można z fusów wróżyć.
  9. wszystkie żarówki mocniejsze i ala super białe palą się szybciej niestety.
  10. thungsram + 120% tanio i dobrze
  11. pozdroquattro
  12. darek995 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szwagrowi zachciało się krawata i sobie upatrzył takie coś : http://otomoto.pl/audi-a4-b6-quattro-3-0-v6-lpg-C36171945.html Coś taki mi się wydaje słaby s-line. Cena nie wygórowana za q z v6 i to w gazie i tak się muszę doradzić.
  13. darek995 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jeszcze w tym miesiącu będę dzwonił i pewnie wysyłał lampy
  14. szykuje sie turbo?
  15. A panowie jak zrobić tak by halogeny świeciły razem z długimi. Bo mam obecnie lampy valeo po lifcie i jak mam włączam długie to gasną halogeny - podejrzewam że to pozostałość po lampach przedlift.
  16. Mam gościa który okleja auta ale nie podaje numeru kontaktowego osobom nieznanym wiec jedynie kontakt przeze mnie albo po ugadaniu z nim To kokosów nie zbije w interesie
  17. pomoże
  18. Tak zwolnienie albo na plecy albo od psychiatry. A najlepiej od psychiatry 100% pewności
  19. Jedz po l4 i sie bie pier**l. Nie można zwolnić nikogo kto przebywa na urlopie, chorobowym czy innej nie obecności. Wypowiedzenie musi byc z data wręczenia w ręce i ze świadkiem jeśli tego nie ma to możesz go pozwać, sady pracy sa za darmo i zawsze przychylne pracownikowi. Wystarczy ze złe odprowadzał składki, wypłatę, przerwy lub nie wypłacał za nadgodziny czyli grafik i chłopak leży. Jako pracodawca trzeba sie w c**j pilnować bo kwoty odszkodowań sa duze a ty mając teraz ba głowie rodzine masz to w kieszeni tym bardziej ze masz kwit na to ze twoja zona rodziła.. A na takie rzeczy masz urlop okolicznościowy ktory wynika z ustawy i nie odlicza sie z normalnego urlopu. Dwa jeśli nie korzystałeś w tym roku z urlopu powinien wypłacić ci ekwiwalent na styczeń i luty.
  20. Jak ktoś chce pracować to pracował bedzie nie ważne gdzie także sobie poradzisz, teraz tylko połóż l4 bo wypowiedzenie masz z terminem czy od razu? Wg prawa powinieneś mięs 2 tyg wypowiedzenia. I rozumiem ze pracodawca ci położył wypowiedzenie z jego strony? Czy położył ci ale widniało za porozumieniem stron? Ciekawi mnie to bo na tym można ugrać. A l4 na okresie wypowiedzenia to 80% twojej pensji która miałeś wiec czas na którym będziesz na l4 to czas szukania pracy. Wiem co mowię bo sam daje ludzia prace w media wiec jak to wyglada. A w twoim przypadku musi ci podać powód i wypowiedzenie min2 bo jestes żywicielem rodziny w tym wypadku.
  21. Q w A3 to nie jest to legendarne Q niestety i w wielu przypadkach nie zachowuje sie tak jak by sie chciało ale w takiej małej budzie musi tak byc i ta moc cos musi przenieść. Ponoć nie czuć sie załączenia tylu.
  22. inaczej to wróżenie z fusów bo czemu nie działa to wiesz. Może to być przetwornica, żarnik, przewody wtyczka itp. A przetwornice sprawdzałeś w drugiej lampie itp? pewnie nie.
  23. Masz miernik w domu ? musisz sprawdzić czy wszędzie jest przejście i czy dochodzi do przetwornicy napięcie. Najlepiej jak masz miernik na wyjętej lampie po wtyczce patrzeć kable czy mają przejście - miernik ustawiasz w pozycji tego buzera. Jeśli nie masz miernika to można wykorzystać żarówkę i 12V.
  24. a lewe powietrze które dostaje się do przewodów paliwowych? jakaś nieszczelność.
  25. darek995 odpowiedział(a) na Kondziu100 temat w 1.6
    Dokładnie jeszcze nikt olejem nie uleczył auta! to są stare jakieś domniemania pseudomechaników że przy danym przebiegu zmienia się na inny olej czyt. po 100kkm 10w40 a po 200kkm to już musi być 15w40 NIE ! 5w40 i nie powinno być tak nadmiernego zużycia, niestety to oznacza że trzeba będzie przeprowadzić mały remont uszczelniacze itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.