Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Nie sa polerowane - sa czyste No i tak ładnie wklęsłe
  2. A propo yato to oferuja bardzo dobra jakość
  3. Ok a jakby jeager na jeager tylko immo jakos zgrac?
  4. Ty pisz od razu czy to jaeger, bo na to bohatera trzeba Tak przerobienie z jaegera na vdo
  5. A na PrzedLifcie? Bo cos mi sie zdaje ze ktoś cos kombinował.
  6. Tylko nie spawaj podłogi BTW Potrzebuje szpecą co licznik inny włoży do polifta bo tam jest kombinacja z pinem...
  7. Ja zauważyłem ze w quattro nie ma za beadzo efektu ściągania w kałużach jak to bywa w osce gdy koło traci przyczepność
  8. Jestem ciekaw wszystkich trudności przy tym swapie? Silnik z a8 ?
  9. Tak ale wgrany wsad od a4 i gra muzyka.
  10. Ja mam swoje alu na zimę chyba 7" i 205/55/16 i jak sie jedzie to po przesiadce z 215/40/18 jest miękko ale zawsze tak było na początku, a po zimie jak sie lato wrzuci to jest mega twardo Ja podłogi nie zakładam, bo po co tylko śnieg sie zgięta pod nią, a paski można zawsze wymienić nigdy nie miałem ochlapanej maski od środka albo silnika.
  11. Jakie wyżej jeżdżę na glebie w zimę - albo się coś wytrze albo urwie
  12. Od dzisiaj setUp winTer po 18" na 16" czuje komfort ale dalej nie podjade pod krawężniki
  13. Co to był za kamień taki duży? :shock:
  14. Niestety ja nie mam, a skąd dokąd trasa? Bo kumpel za kasę jezdzi busem ale to może drogo wyjsć.
  15. chyba turbo założone i tyle. nic więcej z adra się nie wyciągnie. typowy sołtysowóz, automata mu spiąć i nic więcej. Dokładnie a papier wszystko przyjmnie A na poważnie to szukam szpeca co ząłoży inne liczniki do polifta ? czyli zgranie PINu itp bo Ćwiara nie za bardzo chce pomóc.. może u nas ktoś coś? Sytuacja: Kumpel ma polifta i zepsuły się Jeagery i teraz ma możliwość kupić VDO ale tam mamy immo itp a w benzynie nie za bardzo jest zdjąć immo itp. Pomoże ktoś?
  16. spokojnie Co wyście tam robili? Auto utylizowaliście? Lepiej
  17. Czym podkręcił na te 200KM ??? I kto mu takich bzdur naopowiadał.
  18. Polski sie wyparł to teraz ma I slupcy
  19. CZo ten Arek zrobił
  20. Musi się hajsik na "kupkę" nazbierać
  21. A ja śnieg lubie
  22. Dynometer czyli to cos ie zakłada na koło. No do gekona nie masz daleko wiec możesz podjechać A co do temperatury to silnik był dodatkowo po małej trasie rozgrzany ta jak powinien, wiem ze temp ma duze znaczenie przy autach turbo chociaż nie wiem czy jakaś bedzie większa różnica. A ile brał gekon od nas niby po znajomosci brał po 60zl
  23. A o tym nie pomyślałem najlepiej jak by ktoś tez zrobił pomiar z seryjnym tłumikiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.