Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Nie sa polerowane - sa czyste No i tak ładnie wklęsłe- Spoty Słupecko - Konińskie
A propo yato to oferuja bardzo dobra jakość- Spoty Słupecko - Konińskie
Ok a jakby jeager na jeager tylko immo jakos zgrac?- Spoty Słupecko - Konińskie
Ty pisz od razu czy to jaeger, bo na to bohatera trzeba Tak przerobienie z jaegera na vdo- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A na PrzedLifcie? Bo cos mi sie zdaje ze ktoś cos kombinował.- Spoty Słupecko - Konińskie
Tylko nie spawaj podłogi BTW Potrzebuje szpecą co licznik inny włoży do polifta bo tam jest kombinacja z pinem...- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja zauważyłem ze w quattro nie ma za beadzo efektu ściągania w kałużach jak to bywa w osce gdy koło traci przyczepność- Takie tam B5 quattro... :)
Jestem ciekaw wszystkich trudności przy tym swapie? Silnik z a8 ?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak ale wgrany wsad od a4 i gra muzyka.- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja mam swoje alu na zimę chyba 7" i 205/55/16 i jak sie jedzie to po przesiadce z 215/40/18 jest miękko ale zawsze tak było na początku, a po zimie jak sie lato wrzuci to jest mega twardo Ja podłogi nie zakładam, bo po co tylko śnieg sie zgięta pod nią, a paski można zawsze wymienić nigdy nie miałem ochlapanej maski od środka albo silnika.- Spoty Słupecko - Konińskie
Jakie wyżej jeżdżę na glebie w zimę - albo się coś wytrze albo urwie- Spoty Słupecko - Konińskie
Od dzisiaj setUp winTer po 18" na 16" czuje komfort ale dalej nie podjade pod krawężniki- Spoty Słupecko - Konińskie
Co to był za kamień taki duży? :shock:- Spoty Słupecko - Konińskie
Niestety ja nie mam, a skąd dokąd trasa? Bo kumpel za kasę jezdzi busem ale to może drogo wyjsć.- Spoty Słupecko - Konińskie
chyba turbo założone i tyle. nic więcej z adra się nie wyciągnie. typowy sołtysowóz, automata mu spiąć i nic więcej. Dokładnie a papier wszystko przyjmnie A na poważnie to szukam szpeca co ząłoży inne liczniki do polifta ? czyli zgranie PINu itp bo Ćwiara nie za bardzo chce pomóc.. może u nas ktoś coś? Sytuacja: Kumpel ma polifta i zepsuły się Jeagery i teraz ma możliwość kupić VDO ale tam mamy immo itp a w benzynie nie za bardzo jest zdjąć immo itp. Pomoże ktoś?- Spoty Słupecko - Konińskie
spokojnie Co wyście tam robili? Auto utylizowaliście? Lepiej- Spoty Słupecko - Konińskie
Czym podkręcił na te 200KM ??? I kto mu takich bzdur naopowiadał.- Spoty Słupecko - Konińskie
Polski sie wyparł to teraz ma I slupcy- Spoty Słupecko - Konińskie
CZo ten Arek zrobił- Spoty Słupecko - Konińskie
Musi się hajsik na "kupkę" nazbierać- Spoty Słupecko - Konińskie
A ja śnieg lubie- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dynometer czyli to cos ie zakłada na koło. No do gekona nie masz daleko wiec możesz podjechać A co do temperatury to silnik był dodatkowo po małej trasie rozgrzany ta jak powinien, wiem ze temp ma duze znaczenie przy autach turbo chociaż nie wiem czy jakaś bedzie większa różnica. A ile brał gekon od nas niby po znajomosci brał po 60zl- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A o tym nie pomyślałem najlepiej jak by ktoś tez zrobił pomiar z seryjnym tłumikiem.- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jak wytłumaczysz moj wynik? - Spoty Słupecko - Konińskie