Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Felga to generalnie Lorinsser LM6 namierzyć nie jest tak łatwo, w sumie bo jak sa to sa drogie, ok -1,7-2k trzeba dać
-
Wybór TV
No spoko, powiem ci ze zalezy gdzie to jedzie, bo jak jest jakis serwis lokalny to w większości sa to multiserwisy a oni maja wszystko gdzies. Na rynku 4k sa jeszcze philipsy i tez sa spoko, obraz tez ładny ale jakos tak popularności nie maja ale jak chcesz moge im sie przyjrzeć bo mam na sklepie.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dzieki narazie jakos kasy starcza tylko czasu sie kupic nie da A co do tego znaczka to da sie kupic od naszych forumowych handlarzy tylko oni w większości maja polifty a tak tego nie ma uderz do kolegi Lysy z spotów słupecki konińskich U mnie to jeszcze jest dobre
-
Wybór TV
O reklamacjach nie rozmawiam bo to druga strona medalu i linia serwis - klient jest tak rożna ile ludzi w sklepie. I w sumie każda firma ma cos za uszami tyle ze jeba wiecej druga mniej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zobaczymy jak będę wracał bo chyba u teściów będę ale postaram sie
-
Wybór TV
Tani i miare spoko : http://www.ceneo.pl/29322153 Ewentualnie jego odpowiednik większy : http://www.ceneo.pl/32223475 Może być też ten: http://www.ceneo.pl/31884894 Chociaż te Samsungi fajnie działają.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dzieki jeszcze cos podziałam myśle ze jeszcze ambiente pakiet wpadnie w tym roku jak pisałem
-
Wybór TV
No widzisz ty sie bawiłeś w sklepie a ja mam te modele na co dzien. Ale to wybór w sumie klienta, tak cena w Lg jest śmieszna ale nie bierze sie z powietrza. A z reszta co ja tam wiem. I nikt bie powiedział ze Lg jest zle tym bardziej ze ktoś w wyborze kieruje sie cena. A cena wlasnie stoi po stronie Lg.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A wszystko dziala? Zn skrzynia gra itp? Bo jak idA iskry to jak by było napiecie albo gdzies sie masowalo.
-
Laptop do 2500zł
Dysku ssd nie bedzie ale wykonanie lepsze. Ewentualnie mam na sklepie lenovo g510 w dobrym konfingu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A radio włączone?
-
Wybór TV
Czemu porażka ? Super nie jest ale daje radę. I tak 80% nie jest wykorzystane. Tylko YT, Player, Ipla, IPlex,Shoutcast radio, itp. W panasonicu mamy w zestawie 2 pilota z touchpadem + możemy oglądać obraz tv na smartfonie. Ja kolego na co dzien pracuje w TV Lg w tym roku jest na systemie WebOs dlatego nie ma flasha i w modelach z serii 6 trochę zamula, seria 7 i 8 dziala juz poprawnie.
-
Wybór TV
Co do LG 47LB650V jest spoko TV w dobrej cenie bo to co oferuje w tych pieniądzach jest ok. Za ok 140zł możesz sobie dokupić MagicRemote czyli tzw. pilot myszkę do obsługi. Obrazem jednak lepszy będzie AS640 czy AS650 ale to droższe modele. Jeśli TV do Ciebie i będziesz oglądał filmy z dysków twardych to LG może okazać się lepszy bo lekko lepiej sobie z tym radzi. 3D nie porównuje bo nie ma sensu. Mam w domu 2 TV z 3D i szczerze nie oglądam bo nie mam czasu. Jedynie co korzystam to smart tv i to jest dla mnie plus. Mogę się pobawić jakim TV chce itp jak by Ci to pomogło. Osobiście używam 48AS640 i 42E6E(sypialnia) a rodzicą kupiłem LG akurat na plus zasługuje appka od panasonica na iOS i Androida jest super Jak masz pytania to pisz.
-
Laptop do 2500zł
Na dzień dzisiejszy brał bym z tych firm Dell seria 5 albo 7, Lenovo w tym prajsie masz serie Z510 i Hp jak wyżej ProBook. Zaraz Ci zapodam jakiś link. Asusa bym odpuścił bo w tym roku i w tych pieniądzach straszna c**jnia
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale jak? Plus z aku z plusem zalaczajacym wzmacniacz czy jak?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ciekawe ile żyje )
-
Wybór TV
To 1.as640 2. As520
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Mam duze lusterko ale jakos motywacji do założenia brakuje nawet pomalowałem
-
Wybór TV
Panasia sa ok, tylko czy ty nie wybierasz tv dla starszej osoby?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale Michał ma 1.8 i tam dużych prędkości nie ma jeszcze przy glebie
-
Wybór TV
W jakości obrazu tak bo as520 to 60Hz ale jak tan chcesz różnica jest zauważalna no i as520 to 1 rdzeń a as640 to 2 rdzenie jest szybszy.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Na sezon 2k15 zostaje to koło tylko wpadnie jakis ładny dystans po 7-8mm. A progi myśle ze bedą na wiosnę i jeszcze może zderzak tył S4.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zawsze można naciągnąć 205 ale jak dla mnie 215 jest to max na 9cali. ładnie wygląda i da się jeździć http://www.tyrestretch.com/9.0_215_40_R18/ http://www.tyrestretch.com/9.0_205_40_R18/ tak to wygląda - w sumie 205 też spoko
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
no progi i zderzak ale to już 2015r może pokaże czy tak czy jak A zegary tak wyszły na zdjęciu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
215/40 r18 jak masz 18" Tak btw zapraszam do komentowania u mnie