Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. A tam jutro do pracy. Moja Vałka dostała nowy olej, i wszystkie filtry od Oszukisty Dodaykowo padła mi uszczelka pod pokrywa i osłona przegubu i od razu zrobione Jakos w przeciągu tygodnia jade jeszcze na odnowe powłoki kwarcowej na zimę Gyeon i jakos na dniach "autumn sesion" z autem , miała byc w lato ale ciagle zachodziło Felgi na zimę juz umyte dzieki kkrawat ( teraz x2)
  2. Jak coś to dev ja do Ciebie dzwoniłęm o zrobienie zacisków b5 quattro tył i temat z tymi tarczami 255mm z A6 C5.
  3. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak sensowny poziom BF
  4. darek995 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepsza Oracal.
  5. To dalej co w niedziele się kroi bo wpadnę tylko dajcie znać to zabiore Łukasza (ghosta)
  6. darek995 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie nie ma ktoś jakis tarcz 255 na sprzedaż do Q w tył? Nie zostało komuś po jakimś swapie?
  7. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak sprobuje to podziele sie wrazeniami spodnie trzeba na lato kupic na gumce
  8. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Myśle ze po redukcji to 46-47 zostanie. Akurat łapy nie mam zaopatrzone mocno w tłuszcz prędzej okolice brzucha itp. 15kg sporo ja na początek z mojej wagi 97kg chciałbym zrobic 90kg i zobaczyć jak to bedzie
  9. Złoto to cyganeria, a prawdziwych cyganów nie ma Michu odpuść Lepiej założyć soczewki co trawę w rowie wypalają Hella 3 czy jakos tak.
  10. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Taki nam tez plan bo zalanym nie można byc całe życie
  11. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To chyba ja źle patrze.. A o Tobie Piotrek mi opowiadał na Oem+ kolega Medzik jakos tak Ja to ten nie opalony, nie mowie że jest igła ale mam na to całą zimę, z boku kumpel szczypiornista
  12. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak na "oko" oceniam, wkleję foto to sobie zobaczysz bo pomiaru nie robiłem Tak chodziło mi o BF, wpadka po przebudzeniu A co do tego bf nie ma szans bym szedł do 6-10%. Na początek wakacji będę celował w 15-18%.
  13. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wzrost 176cm waga 96-97kg podciągnie sie tak ok 40-42 razy. Wiem ze można lepiej.Fajnie ze się podciąganiesz 42 razy ale Nas interesuje bardziej liczba 49!!! Zawsze byłem duży, BMI mam w okolicach 20-23%.
  14. Co tam jest potrzebne? Oprócz lampki jakieś kombinacje ?
  15. O w mordę, rzeczywiscie ten model co miałem choć nie sa piękne na trampku lepiej lezą
  16. Kiedyś wkleiłem jak gra może nagram cos ba dniach i jakaś fotę cukie od spodu jak będę kiedyś na kanale jak wjadę Zamiast przednich katów mam tlumik przelotowy 2x Awg 330mm i zamiast środkowego 550mm Awg a końcowy seria
  17. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wzrost 176cm waga 96-97kg podciągnie sie tak ok 40-42 razy. Wiem ze można lepiej.
  18. Przed tym autem miałem audi 90 2.3 i w zimę szału nie było jedynie na ręcznym sie cos dało robic ale to takie zbyt proste, ale odkąd kupiłem ta a4 w sumie nieświadomie to morda pierwszy raz sie cieszy w zimę I każdy patrzy jak to? A4 na tył tez ciągnie?
  19. Jak cos to wpadnij w zimę to przewiozę Cie po śniegu ) Felgi juz mam w domu na zimę 16" , teraz jeszcze czekam na heble z tylu ktore pojada od razu do Dev'a Mały Up niedługo.
  20. Czyli temat do zamknięcia:) ?
  21. A4 tylko i wyłącznie http://olx.pl/motoryzacja/samochody/slupca/?search%5Bfilter_float_price%3Afrom%5D=1500&search%5Bfilter_float_price%3Ato%5D=2500&search%5Bdist%5D=5szukaj Nie było mnie chwile ba forum i Arek auto sprzedał. A mi wpadły jakis tydzien temu 16" na zimę w zimę tez musi byc ładnie. Teraz czekam na wolny dzien by trochę pogrzebać przy furze bo roboty trochę jest a jeszcze kilka modow trzeba opendzlowac w tym ambiente i heble - ktore juz jadą
  22. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    49cm
  23. A montował ktoś do przedlifta tylna lampkę w sufit ambiente?
  24. A w niedziele ja bym dał radę chyba Michu do 9,5j et42 najlepszy dystans 25mm a tak btw nie ma ktoś na sprzedaż coś ciekawego z Golf V, Octavia II lub coś innego z 1.9TDI 105KM.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.