Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A tam jutro do pracy. Moja Vałka dostała nowy olej, i wszystkie filtry od Oszukisty Dodaykowo padła mi uszczelka pod pokrywa i osłona przegubu i od razu zrobione Jakos w przeciągu tygodnia jade jeszcze na odnowe powłoki kwarcowej na zimę Gyeon i jakos na dniach "autumn sesion" z autem , miała byc w lato ale ciagle zachodziło Felgi na zimę juz umyte dzieki kkrawat ( teraz x2)
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Jak coś to dev ja do Ciebie dzwoniłęm o zrobienie zacisków b5 quattro tył i temat z tymi tarczami 255mm z A6 C5.
-
Siłownia
Tak sensowny poziom BF
-
B6 DIVISION
Najlepsza Oracal.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To dalej co w niedziele się kroi bo wpadnę tylko dajcie znać to zabiore Łukasza (ghosta)
-
B6 DIVISION
panowie nie ma ktoś jakis tarcz 255 na sprzedaż do Q w tył? Nie zostało komuś po jakimś swapie?
-
Siłownia
Jak sprobuje to podziele sie wrazeniami spodnie trzeba na lato kupic na gumce
-
Siłownia
Myśle ze po redukcji to 46-47 zostanie. Akurat łapy nie mam zaopatrzone mocno w tłuszcz prędzej okolice brzucha itp. 15kg sporo ja na początek z mojej wagi 97kg chciałbym zrobic 90kg i zobaczyć jak to bedzie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Złoto to cyganeria, a prawdziwych cyganów nie ma Michu odpuść Lepiej założyć soczewki co trawę w rowie wypalają Hella 3 czy jakos tak.
-
Siłownia
Taki nam tez plan bo zalanym nie można byc całe życie
-
Siłownia
To chyba ja źle patrze.. A o Tobie Piotrek mi opowiadał na Oem+ kolega Medzik jakos tak Ja to ten nie opalony, nie mowie że jest igła ale mam na to całą zimę, z boku kumpel szczypiornista
-
Siłownia
Tak na "oko" oceniam, wkleję foto to sobie zobaczysz bo pomiaru nie robiłem Tak chodziło mi o BF, wpadka po przebudzeniu A co do tego bf nie ma szans bym szedł do 6-10%. Na początek wakacji będę celował w 15-18%.
-
Siłownia
Wzrost 176cm waga 96-97kg podciągnie sie tak ok 40-42 razy. Wiem ze można lepiej.Fajnie ze się podciąganiesz 42 razy ale Nas interesuje bardziej liczba 49!!! Zawsze byłem duży, BMI mam w okolicach 20-23%.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Co tam jest potrzebne? Oprócz lampki jakieś kombinacje ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
O w mordę, rzeczywiscie ten model co miałem choć nie sa piękne na trampku lepiej lezą
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Kiedyś wkleiłem jak gra może nagram cos ba dniach i jakaś fotę cukie od spodu jak będę kiedyś na kanale jak wjadę Zamiast przednich katów mam tlumik przelotowy 2x Awg 330mm i zamiast środkowego 550mm Awg a końcowy seria
-
Siłownia
Wzrost 176cm waga 96-97kg podciągnie sie tak ok 40-42 razy. Wiem ze można lepiej.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Przed tym autem miałem audi 90 2.3 i w zimę szału nie było jedynie na ręcznym sie cos dało robic ale to takie zbyt proste, ale odkąd kupiłem ta a4 w sumie nieświadomie to morda pierwszy raz sie cieszy w zimę I każdy patrzy jak to? A4 na tył tez ciągnie?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jak cos to wpadnij w zimę to przewiozę Cie po śniegu ) Felgi juz mam w domu na zimę 16" , teraz jeszcze czekam na heble z tylu ktore pojada od razu do Dev'a Mały Up niedługo.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Czyli temat do zamknięcia:) ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A4 tylko i wyłącznie http://olx.pl/motoryzacja/samochody/slupca/?search%5Bfilter_float_price%3Afrom%5D=1500&search%5Bfilter_float_price%3Ato%5D=2500&search%5Bdist%5D=5szukaj Nie było mnie chwile ba forum i Arek auto sprzedał. A mi wpadły jakis tydzien temu 16" na zimę w zimę tez musi byc ładnie. Teraz czekam na wolny dzien by trochę pogrzebać przy furze bo roboty trochę jest a jeszcze kilka modow trzeba opendzlowac w tym ambiente i heble - ktore juz jadą
- Siłownia
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A co fury Łukasz szukasz?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
A montował ktoś do przedlifta tylna lampkę w sufit ambiente?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A w niedziele ja bym dał radę chyba Michu do 9,5j et42 najlepszy dystans 25mm a tak btw nie ma ktoś na sprzedaż coś ciekawego z Golf V, Octavia II lub coś innego z 1.9TDI 105KM.