Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 ABC] Quattro V6
Fajny detal te kratki ale teraz będę robił pakiet ambiente
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
W przypadku felgi od mercedesa jest to wykonalne zgodzę sie ale nie do audi chyba bo felga jak Piasta.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Bedzie grubo . W sumie zima długa może tez cos wymyślę jak foto wstawisz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kupon do maca A jak niestety przegrcha sie nie zajmuje No to składaj Rafał, a w końcu cos modzic będziesz? A ty Michał wyrób sie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tylko sie wyrób do wesela:) dasz radę? A ty Michu co na kolumnę nie wpadniesz po flaszeczka? Obrazę sie Kkrawat może tez bedzie Arek szukasz rolki do nadkoli ja ci zaklepie tak jak u mnie et30-29 wchodzi ni nic nie trze
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ile to tu sie tutaj chłopaki witajcie? Co słychać? Rafał auto jak tam zrobione? Michał magiel ogarnięty? A co z reszta?
-
Korekta licznika w Audi A4 B8 VCDS 12.12
Tym bardziej ze to b8
-
spadek mocy z 160 KM na 140 KM
Niech ktoś mu wgra ten ori soft bo jak czytam to co pisze to mnie zbiera. Nie jechało to koksu dołożyli i jedzie ale trochę lepiej... Bo ludzie tak sie nie robi. Napraw auto i potem działaj. Co z tego ze drogo za niewiedzę sie płaci. Może wtryski, może turbo a może auto.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ładne dystanse ale tak sobie myśle ze jeśli masz et45 i dasz dystans 17mm to finalnie wyjdzie ok et28 ? Dobrze myśle. U mnie takie samo et osiągamy przy 7mm stad ta różnica..
-
[B5 ABC] Quattro V6
Bo w końcu wandej odezwę sie po 10:)
-
[B5 ABC] Quattro V6
Może byc z niej cos ciekawego jak cos wbij do mnie cos podpatrzysz bo auta maja to samo serce foty 1szt i na końcowych Ale ładna:))
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Którego ten kleczew? może bym wpadł? A tam drogi przejezdne od nas?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Tak pod merca tylko da sie zrobic z centrowaniem tylko wtedy muszą byc z aluminium lub z nierdzewy bo by sie z piasty nie zdjelo.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chyba nikt
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
to ładne rysunki techniczne ja narazie tam gdzie podążam autem nie daje takich dystansów, jakie et ma avus? bo ja mam et35. u mnie się robią 4mm i 5mm.
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Robie przód 4mm a tył 5mm - zobaczymy co będzie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzieki za nominacje a Fatboy Rafał slim? niech tez sie obleje Michał na listę zapraszam
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Te 7mm sa ok ciasno wchodzą na piaste ale te 5mm to luźno. Niby jakiegoś luzu nie ma ale jak widać cos jest na rzeczy. A jakie dystanse z tej strony kupowaliscie miał ktoś 5mm?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Slavko wszystkie garby równa
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek będziesz ba przejeździe weselnym ? Na oemie sie deklarowałes i Olka tez.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A ja wam mowię ze nie zrobią bo dzwoniłem do gościa.
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Chyba tak zrobię i dopóki nie dorobię porządnych to nie zakładam.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
slavko potrafi
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Też właśnie nachodzą luźno jak guma, w tym cały problem. Będę zmuszony je chyba oddać. A jeśli zostawię na tyle 7mm a przod zostawię tak jak jest dopóki mi dystansy bie zrobi tokarz to może tak byc w quattro.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
aceef nie naprawi bo już do przedliftów taśm się nie robi mam ten problem ze swoim tylko mniej lini wypalonych, dużo mniej.