Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Bo chyba nie, oem opierdzieli i porozbiera.
  2. Panowie a ja mam inaczej mam ori termometr w liczniku i do kostki 10 pinowej idzie 5 przewodów - te same co pisze krzysztof ale u mnie dodatkowo jest biało- niesbieski czy jakoś tak. Montuje fis i potrzebuje z tego wziąć sygnał temperatury - czy to będzie przewód brązowo-żółty?
  3. darek995 odpowiedział(a) na dliwski temat w Audi A4 B5
    b8 a b5 inna historia
  4. darek995 odpowiedział(a) na dliwski temat w Audi A4 B5
    U mnie tak samo gaśnica w boczku po lewej stronie, a mam sedana )
  5. Daj przod 8.5j bedzie lepiej
  6. Bardziej DTM'em
  7. A mialby cos z czornego bo dach bym pierdolnal na czarno plastidip/ plastilak. Spytaj sie o cene to bym z neta nie zamawial. Michal felgi spoko ale tylko widze je w rozmiarze min 18 na 9-9,5j bo inaczej wygladac nie beda. ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Do oemu zostalo juz niewiele czasu a ja ciagle w aucie siedze, zostal, fis i dystanse :/ wszystko jest tylko potrzeba .... czasu w piatek miale miec wolne to do roboty bo z centrali jada po jaki c**j to nie wiem. W niedziele aktualny spot? Nie ma ktos przycisku funk ?
  8. Ja to ładnie ja, zamówiłem szamop gyeon z sio2, ręczniki z mikrofibry, rękawice do mycia, wosk ma mokro gyeon wet coat i quika ale nie pamietam jakiego
  9. ja dzisiaj zamówiłem stamtąd dosyć spore zmówienie a co zamawiasz?
  10. nie lubię takich klocków lego jak ten wysprzęglik bo by mnie coś trafiło
  11. Nie neguje bo nie widziałem na żywo ale 3 zobaczę
  12. Jak świeca to super sprawa te zegary ale białe tarcze dla mnie tak jakos dziwnie
  13. Ostatnie zdjęcie Czorny
  14. No teraz jest swietnie
  15. potrzebuje rozpiskę pinów kostki fis w manetce przedliftowej bo nie mam kostki i muszę to zlutować z kostką w liczniku.
  16. Spocik na malcie w kleczewie https://www.facebook.com/events/434947409978983/438761379597586/?ref=notif¬if_t=event_mall_reply ---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ---------- Ja akturat jutro odbieram auto z detailingu to by pasowało, ale jadę za garniakiem szukać :facepalm::facepalm:
  17. A moze chodzi o to ze masz fwd ale tutaj juz jeden ma 13mm z kolniezem na tyle w fwd. Narazie z tymi dystansami poczekam az odbiore auto i wymierze piaste chyba ze ktos wie ile mierzy sobie piasta w b5?
  18. a co jutro masz?
  19. Pytanie do Michała : Ty masz 10mm dystanse z kołnierzem ? Czy masz większe?
  20. A ile ma piasta długości w audi? Bo w sobote ma mi robic i bym wiedział co mu mowić.
  21. Tokarza mam na miejscu to będę wiedział co i jak 10mm z kołnierzem musi byc juz chyba co nie? Bo 7mm chciałem zapodac bez.
  22. Czyli kolejny z airem, a cos słuchy chodziły do oema wykonczysz?
  23. Trza sie wyrobić do ostrowa Tapnięte z iphona ---------- Post dopisany 23-07-2014 at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 20:55 ---------- Auto na detailingu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.