Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 APS] by czorny
Bo chyba nie, oem opierdzieli i porozbiera.
-
Oryginalny termometr w liczniku
Panowie a ja mam inaczej mam ori termometr w liczniku i do kostki 10 pinowej idzie 5 przewodów - te same co pisze krzysztof ale u mnie dodatkowo jest biało- niesbieski czy jakoś tak. Montuje fis i potrzebuje z tego wziąć sygnał temperatury - czy to będzie przewód brązowo-żółty?
-
Gdzie macie gaśnicę?
b8 a b5 inna historia
-
Gdzie macie gaśnicę?
U mnie tak samo gaśnica w boczku po lewej stronie, a mam sedana )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Daj przod 8.5j bedzie lepiej
-
[ALL B5] Audi S4
Bardziej DTM'em
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A mialby cos z czornego bo dach bym pierdolnal na czarno plastidip/ plastilak. Spytaj sie o cene to bym z neta nie zamawial. Michal felgi spoko ale tylko widze je w rozmiarze min 18 na 9-9,5j bo inaczej wygladac nie beda. ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Do oemu zostalo juz niewiele czasu a ja ciagle w aucie siedze, zostal, fis i dystanse :/ wszystko jest tylko potrzeba .... czasu w piatek miale miec wolne to do roboty bo z centrali jada po jaki c**j to nie wiem. W niedziele aktualny spot? Nie ma ktos przycisku funk ?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
oem opłacony:)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja to ładnie ja, zamówiłem szamop gyeon z sio2, ręczniki z mikrofibry, rękawice do mycia, wosk ma mokro gyeon wet coat i quika ale nie pamietam jakiego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja dzisiaj zamówiłem stamtąd dosyć spore zmówienie a co zamawiasz?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
nie lubię takich klocków lego jak ten wysprzęglik bo by mnie coś trafiło
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Nie neguje bo nie widziałem na żywo ale 3 zobaczę
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Jak świeca to super sprawa te zegary ale białe tarcze dla mnie tak jakos dziwnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ostatnie zdjęcie Czorny
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No teraz jest swietnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
potrzebuje rozpiskę pinów kostki fis w manetce przedliftowej bo nie mam kostki i muszę to zlutować z kostką w liczniku.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Spocik na malcie w kleczewie https://www.facebook.com/events/434947409978983/438761379597586/?ref=notif¬if_t=event_mall_reply ---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ---------- Ja akturat jutro odbieram auto z detailingu to by pasowało, ale jadę za garniakiem szukać :facepalm::facepalm:
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A moze chodzi o to ze masz fwd ale tutaj juz jeden ma 13mm z kolniezem na tyle w fwd. Narazie z tymi dystansami poczekam az odbiore auto i wymierze piaste chyba ze ktos wie ile mierzy sobie piasta w b5?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a co jutro masz?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pytanie do Michała : Ty masz 10mm dystanse z kołnierzem ? Czy masz większe?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Piękny ten baranek
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A ile ma piasta długości w audi? Bo w sobote ma mi robic i bym wiedział co mu mowić.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Tokarza mam na miejscu to będę wiedział co i jak 10mm z kołnierzem musi byc juz chyba co nie? Bo 7mm chciałem zapodac bez.
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Czyli kolejny z airem, a cos słuchy chodziły do oema wykonczysz?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Trza sie wyrobić do ostrowa Tapnięte z iphona ---------- Post dopisany 23-07-2014 at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 20:55 ---------- Auto na detailingu