Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. U mnie tylne lampy poszły w czerwien całe a ja się cały czas zastanawiałem gdzie Ty piszesz, bo w Battalionie tylko się przyjdziesz przywitać pokazuj te lampy, bez pikczersa się nie liczy! Kaju skompletuje tył z nowym wydechem i jeszcze chce koła wysunąć więcej jeszcze to pokaże bo narazie stal na pokładzie bo alusy się malują zdjęcia z "work in progress" też się liczą, pokaż lampy! - ostatnio myślałem o lampach też podobnie ale mi to do niczego nie pasuję więć moje smoked zostaje
  2. no każdy ma swoją drogę i wizję
  3. te te te ja cię zaraz zamknę wujek dla mnie to jedno kliknięcie misiaczku ktoś jeszcze chce? bo mam czorne Jak bys nas zamknął to pozbawił bys lokalnej rozrywki oglądania 5 aut, proszę nie
  4. Rarytas nie rarytas polift lepiej wyglada bo nie postarza auta.
  5. A bo właśnie taki jest problem. 5mm z tylu tez mam ale chciałbym te 5mm dać na przod a cos szerszego na tył.
  6. ładne audi i gratki za utrzymanie bo o lakier mało kto dba zarzuć mi linkiem pod te dystanse 10mm bo szukam takich chyba że masz jakieś inne dojście a w takim wypadku też słucham
  7. Lusterko mam juz pomalowane i leży i czeka na chwile gdzie sie doczeka jeździłem juz na glebie 59-60 i powiem ci ze mam do narzeczonej 60km i ledwo dojechałem droga same kocie łby itp. Ale bie mowię nie bo we wrześniu slub i bedziemy u mnie to cos sie obniży drogi u mnie dobre
  8. Spoko ogarniemy temat Chyba ze mi sie plany zmienia Wpadła dokładka cupra - na oem+ za duzo sie napatrzylem I zmiana naklejki na szybie teraz jest lepiej:
  9. Ładnie wyglądają razem, ja już dołożyłem cupre jednak za dużo było tego na oemie i mi nie dało spać
  10. Wiem juz patrzyłem ze sam nie zrobię. Ile obciales na końcach?
  11. Masz fotki dokładne z tej cupry? Od spodu bo potrzebuje zdjęcia z boku i przynajmniej z przodu.
  12. Przeżyłem kawalerski
  13. i wystarczy Ci Arka i tak zawsze Darek zasłaniał Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Bo taki chłopak niefotogeniczny
  14. haha cicho tam nie bądź skromny O moja fota, a mam więcej Tomek The Best godzina ok 22 Tomek wchodzi do recepcji widać chwiejnym krokiem i kupuje małe 0,5L które robi z Wladim na pół. Po poł godziny Tomek trzeźwy ! smalcem dzieli, ogórkiem częstuje HOW IT'S WORKS ?
  15. ej ostatnio były 3 :myśli:
  16. Na oemie była jedna audi 1.8t stroker ba 400+ i robiła szał z tym ze była fwd i szkoda. A ty składaj bo wszyatacy czekają jaki robi przeciąg.
  17. Ja robilem te foty Ty i Goldi na pierwszy planie jutro dodam bo nie jestem jeszcze we wlascimym domu
  18. Michal nie pije tyle A po oemie super generalnie jak bede mial chwile zrobie jakas galerie.
  19. Tak samo ja juz odpoczywam w domu albo za rok albo do zobaczenia w bukowienie czy gdzie indziej w górach Towrzystwo doborowe jak i furki.
  20. Czyli wszystko ok
  21. Arek subskrybuj... !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.