Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie tylne lampy poszły w czerwien całe a ja się cały czas zastanawiałem gdzie Ty piszesz, bo w Battalionie tylko się przyjdziesz przywitać pokazuj te lampy, bez pikczersa się nie liczy! Kaju skompletuje tył z nowym wydechem i jeszcze chce koła wysunąć więcej jeszcze to pokaże bo narazie stal na pokładzie bo alusy się malują zdjęcia z "work in progress" też się liczą, pokaż lampy! - ostatnio myślałem o lampach też podobnie ale mi to do niczego nie pasuję więć moje smoked zostaje
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
no każdy ma swoją drogę i wizję
-
Spoty Słupecko - Konińskie
te te te ja cię zaraz zamknę wujek dla mnie to jedno kliknięcie misiaczku ktoś jeszcze chce? bo mam czorne Jak bys nas zamknął to pozbawił bys lokalnej rozrywki oglądania 5 aut, proszę nie
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Rarytas nie rarytas polift lepiej wyglada bo nie postarza auta.
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
A bo właśnie taki jest problem. 5mm z tylu tez mam ale chciałbym te 5mm dać na przod a cos szerszego na tył.
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
ładne audi i gratki za utrzymanie bo o lakier mało kto dba zarzuć mi linkiem pod te dystanse 10mm bo szukam takich chyba że masz jakieś inne dojście a w takim wypadku też słucham
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Lusterko mam juz pomalowane i leży i czeka na chwile gdzie sie doczeka jeździłem juz na glebie 59-60 i powiem ci ze mam do narzeczonej 60km i ledwo dojechałem droga same kocie łby itp. Ale bie mowię nie bo we wrześniu slub i bedziemy u mnie to cos sie obniży drogi u mnie dobre
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Spoko ogarniemy temat Chyba ze mi sie plany zmienia Wpadła dokładka cupra - na oem+ za duzo sie napatrzylem I zmiana naklejki na szybie teraz jest lepiej:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ładnie wyglądają razem, ja już dołożyłem cupre jednak za dużo było tego na oemie i mi nie dało spać
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Wiem juz patrzyłem ze sam nie zrobię. Ile obciales na końcach?
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Masz fotki dokładne z tej cupry? Od spodu bo potrzebuje zdjęcia z boku i przynajmniej z przodu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Przeżyłem kawalerski
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
i wystarczy Ci Arka i tak zawsze Darek zasłaniał Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Bo taki chłopak niefotogeniczny
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ja coś będę miał mogę Tu zapodać
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
haha cicho tam nie bądź skromny O moja fota, a mam więcej Tomek The Best godzina ok 22 Tomek wchodzi do recepcji widać chwiejnym krokiem i kupuje małe 0,5L które robi z Wladim na pół. Po poł godziny Tomek trzeźwy ! smalcem dzieli, ogórkiem częstuje HOW IT'S WORKS ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ej ostatnio były 3 :myśli:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Na oemie była jedna audi 1.8t stroker ba 400+ i robiła szał z tym ze była fwd i szkoda. A ty składaj bo wszyatacy czekają jaki robi przeciąg.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
To dobrze jutro powklejam troche oem+
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ja robilem te foty Ty i Goldi na pierwszy planie jutro dodam bo nie jestem jeszcze we wlascimym domu- Spoty Słupecko - Konińskie
Michal nie pije tyle A po oemie super generalnie jak bede mial chwile zrobie jakas galerie.- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Tak samo ja juz odpoczywam w domu albo za rok albo do zobaczenia w bukowienie czy gdzie indziej w górach Towrzystwo doborowe jak i furki.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli wszystko ok- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Arek subskrybuj... !- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ZaliczOne! - XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014