Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. jak ciekawy projet, to już masz coś na oku? czy myślisz o projekcie i masz na niego pomysł ?
  2. Wiem śmieje się
  3. W b6 brałbym 4.2, 3.0 albo 1.8t na koksie . Nie zapomnijmy o koszcie utrzymania 2.7 bit a najtaniej je kupic w c5 czyżby Arek kupił od mefia?
  4. No widze auto na sell , cos sie zmienia heh Ale ja juz w b5 bym sie nią pakował tylko b7 ewentualnie b6. Ja teraz kupuje auto dla żonki I kilka modow dla mnie
  5. Jaki jbl jest wiele firm ktore lepiej zagrają
  6. Jak sie nastawiłes na car audio to nie kupuj czasem skrzyni tylko zrób własna pod dany głośnik wtedy jest za***iście dobrze. Ja tak robie i nawet 200w rms gra b.dobrze a co dopiero 500 i wiecej. Głośnik i obudowa to 2 najtańsze rzeczy w CA Jak bys szukał wzmacniacza do głośników przod to mam sonego 2x 52w rms idealny do zestawu odseparowanego. A i jak cos to na przod pasowało by dać 16cm na boczku nie pod.
  7. Witam A wczoraj spokojnie bo w ciagu dnia sypialnie kończę itp A co rezania to w następnym tygodniu cos bedzie mała zapowiedź innych alu, pakiet ambiente, pipercrossy, oleje itp heh A co do kołyski to dajcie spokoj narazie nie tedy droga Tu widze Sylwek sie szykuje na car audio. Ja w weekend na kolejne wesele ide A co do wydatków to zonie auto trza zmienić A i ktoś tu cos pisał o gazie heh Zestaw do 1.8 : Stag 300 lub isa2 Wtryski Omvl reg fast Reduktor ac r01 Wszystko miedz fi8 drożej ale lepiej
  8. Jak przyjedzie SLIM bedzie rada Dzieki
  9. Ok, panowie zapraszam przyjezdzac jak nie wyjdzie kolumna to chociaz fajnie bedzie w kosciele i mi bedzie milo I wodke bede mial komu dac
  10. Ok, tylko rozważam czy jest sens jechać we dwóch? Bo teraz trochę pozno by do ghosta pisac.
  11. Tylko czy we dwóch jest sens?
  12. Czyli kto bedzie ? Sylwek i Fatboy?
  13. Kogo to fura? I co namyślali sie pany? Bo juz dwóch nie ma.
  14. Ok w piątek proszę o odpowiedz co i jak. Jeśli nie pasuje to spoko tylko muszę wiedzieć co robic.
  15. Panowie zostało mało czasu, jest ktoś chętny oprócz fatboya na kolumnę przed weselem? Ghost tez bedzie bo z nim gadalem wczoraj jak upalalismy jego 2.7bit'a Slo tez bedzie jechał przd nami ale on nagrywa. Ktoś cos jeszcze bo jak nie to sens cały znikł i tyle.
  16. Działań tylko teraz slub mam za tydzien i inne sprawy na głowie
  17. żeś dokręcił tył, j**any
  18. Fotele nadają tego czegoś w środku auta, jak dla mnie duży plus
  19. Wiem o tym klasę lachę na to bo zwraca uwagę tym na siebie dzieki za dobre słowo. Teraz przymierzam sie do lampki lift albo lampki passat zrobionej na w8. I dużego lustra.
  20. No tak ale s4 zderzak tył?
  21. Powinno przypasic. O ile to i to ten sam lift czy przedlift.
  22. To jak to tak bez spota?
  23. Przod czy tył zderzak?
  24. A skąd jestes?
  25. Niestety ja mam ale nie ori.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.