Treść opublikowana przez darek995
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
No bez kołnierza bo na 5mm nic się takiego nie zrobi. Luz na piascie czyli to jak dystans nachodzi na pisate? lekko.
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Może miał ktoś taką sytuację że gdy wkładam dystans na przód 5mm to przy ok 100km/h bije mi w kierownicy. Kupiłem już drugi komplet dystansów i dalej to samo jest. Zakładam więc że dystanse są proste. Gdy zdejmę dystans bicie ustaje. Czym to może być spowodowane? Obecne felgi jak widać mam z Mercedesa z pierścieniami centrującymi.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Fajnie by było
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a no oemie co innego żeś mówił Michał za cholere nic nie widać z tego niby linku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A ten drugi ze słupcy? bo coś umilkł
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Kupiłem znowu dystanse 5mm bo te co miałem jak założę to czuje bicie a bez nich jest ok i nie wiem o co kaman. Tył dorobiony 7mm i cisza.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
OK, więc puszczam listę osób które chcą wziąć udział w moim korowodzie weselnym (będzie mi bardzo miło a i o uczestnikach nie zapomnę ) Ślub odbywa się w miejscowości Chocz ob.Pleszewa dn. 27.09.14 o godzinie 14.30 (wiem wcześnie ) - generalnie kościół jest w rynku także będzie dobrze widoczny. http://goo.gl/maps/iAclQ http://goo.gl/maps/GJ6yv Z kościoła musimy przejechać do restauracji/ hotelu kilka kilometrów. http://goo.gl/maps/IBMPT - dojazd http://goo.gl/maps/BxLkE - hotel / restauracja *Uwagi - Jadący z Konina przez Rychwał do Gizałek lub z Turku itp. przez Rychwał do Gizałek - są odcinki drogi że trzeba uważać autem o glebie ok 62-60cm idzie zachaczyć spodem i rozpórką najgorsza droga od miejscowości Królików Czwarty - Jadący z Wrześnie lub Słupcy na Pyzdry droga spoko Lista osób: 1. 2. 3. 4. 5, 6, 7, 8, Osoby które chcą jechać trzeba zrobić spot i obgadać temat
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Na OKO wiedziałem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Znaczy sie ja tez bym myślał o regeneracji. Pany a co z moim korowodzie weselnym? Kto by sie pisał ? czynów ogole ktoś bym wiedział czy cos planować?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Z tych 3 to Spidan jedynie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
GM to nie najniższa polka ale valvoline jest ok.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na zdjęciu macie 100C.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jakiej firmy jest nowa? A jaka jest ori?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie zapomnijmy o tym ze niektórzy olejem uzdrawiają silnik - bo jak zaczyna brac to trzeba zmienić na 10 lub 15w Albo jak ostatnio słyszałem od gościa bo akurat szukam auta dla taty - auto przebieg ok 100tys. I mowię ze pewnie olej pełny syntetyk 5w a on ze przy tym przebiegu by lał 10w40 bo zawsze bezpieczniej : facepalm: ale takie sa realia w Polsce. A co do magla to zależy bo regenerowany to czasem tez sa czary. A nowy skolko?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Taki grzybek ładny
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Z 62 czy jakos tak.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok policzyłem kreski i mam równe 100C na Motulu Synergie+ 6100 10W40. I jak ciane to chyba nic wiecej sie nie dzieje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Knecht tez ok, bierz co jest. Valvoline olej spoko możesz lac. Twój silnik nie odczuje Michał cos odkutasił? Pewno połamał esowy zderzak.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No calkiem mozliwe. Ale nie sadzisz ze 90C na olej to malo?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
MAAN ja tylko to klade. Ewentualnie cos z Bosch.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W silniku abc czujnik jest gdzies w bloku a nie misce stad inne odczyty chyba dokladniejsze.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Czyli masz bez kolnierza, i jest git?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja w mojej v6 mam ok 100-110C jesli dobrze patrze.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To jak zrobiłeś z tarcz to tera dorob sobie pierścień w środek u tokarza bo bedzie bić samo obsadzenie na srubach niestety nie jest dobre. Ale czekaj ty chcesz dać na tył 10mm + 7,5mm ? Bo tak bez kołnierza to tego nie widze.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ok a te 8mm masz z kołnierzem czy bez? jak Ci podeszło? bo ja mam 7mm ale jakoś mało piasty zostaje.