Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Gość mówi ze taki rynek jest w jak by zapodal ceny jak np. Vario to by niestety ale mógłby zamknąć firmę. I tak mówi ze jet kiepsko na tym terenie. Gość zdaje sobie sprawę ze robi za grosze. Zobaczymy jak wyjdzie, widziałem auto od niego to było nawet ciekawie. Tapnięte z iphona
  2. Turek city, zobaczymy jak wyjdzie to ci zdam relacje, a usługa pełna korekta + powłoka. Niby cena z kwarcem 1000zł (korekta 70%), z jakimś innym kwarcem 600zł (70%)a usługa z woskiem 500zł (70%)jakoś tak.
  3. dać się dało ale nie wszędzie
  4. A idź w *uj skończyłem przed chwila walkę z zawiecha, w końcu jest moje stare kw po remoncie i gleba została na poIomie ok 62cm poprzednio było duzo niżej gdzies max 60cm. Ne dało sie jeździć albo wjeżdżać :/ Ale w srode jedziemy na detailing i powłoka kwarcowa. Tapnięte z iphona
  5. Kolejny po czornym Tapnięte z iphona
  6. Panowie uważam ze temat do zamknięcia bo autor wykazuje brak zainteresowania a temat z lutego Tapnięte z iphona
  7. A to spoko będę jechał z wami bo tak to bym leciał od konina ale kobieta z pod pleszewa. Tapnięte z iphona
  8. Sobie załóż Tapnięte z iphona
  9. Myślałem ze ogórkowy Tapnięte z iphona
  10. Ja dalej jestem nieczynny z fura, obecnie ujeżdżam golfa 3 1.6 Tapnięte z iphona
  11. To co b8 kupił? Tapnięte z iphona
  12. W razie co na tył gwint do pastucha mam Tapnięte z iphona
  13. Czyli tańsze fk:) jakos budzie jeździć a ta technix skolko? Tapnięte z iphona
  14. Tez mi dzisiaj doszły naklejki ale moj projekt jeszcze nie gotowy. Tapnięte z iphona
  15. Labiel a kiedy wybywasz dokładnie poniedziałek?
  16. Wygląda jak ori 1be z tymi oponami to na pewno będzie komfortowo.
  17. jak coś to pogadamy z tym tematem, najwyżej podlecę w jakiś dzień jak będziesz miał wolny.
  18. to co ty tam modzisz? ej, a ogarnął byś montaż manetki polift do przedlifta FIS?
  19. Nie mam ale moge zmierzyć. Optymalnie jest ok et 33-31. Także odejmijmy sobie jaki dystans potrzebujesz Tapnięte z iphona
  20. Już coś pisałem o dystansach w spotach
  21. Od tylu i od przodu mysle ze jest dobrze ale dzieki dzieki Teraz w glowie projekt Stance Works
  22. Czorny to co teraz kombinujesz bo twoj watek sprzedazy to masakra jakas
  23. Zmówiłem już 2 któraś wpadnie - illest albo stanced

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.