Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gość mówi ze taki rynek jest w jak by zapodal ceny jak np. Vario to by niestety ale mógłby zamknąć firmę. I tak mówi ze jet kiepsko na tym terenie. Gość zdaje sobie sprawę ze robi za grosze. Zobaczymy jak wyjdzie, widziałem auto od niego to było nawet ciekawie. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Turek city, zobaczymy jak wyjdzie to ci zdam relacje, a usługa pełna korekta + powłoka. Niby cena z kwarcem 1000zł (korekta 70%), z jakimś innym kwarcem 600zł (70%)a usługa z woskiem 500zł (70%)jakoś tak.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dać się dało ale nie wszędzie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A idź w *uj skończyłem przed chwila walkę z zawiecha, w końcu jest moje stare kw po remoncie i gleba została na poIomie ok 62cm poprzednio było duzo niżej gdzies max 60cm. Ne dało sie jeździć albo wjeżdżać :/ Ale w srode jedziemy na detailing i powłoka kwarcowa. Tapnięte z iphona
-
[ALL B5] Audi S4
Kolejny po czornym Tapnięte z iphona
-
spalanie LPG - chyba trochę za dużo
Panowie uważam ze temat do zamknięcia bo autor wykazuje brak zainteresowania a temat z lutego Tapnięte z iphona
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A to spoko będę jechał z wami bo tak to bym leciał od konina ale kobieta z pod pleszewa. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sobie załóż Tapnięte z iphona
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Muszę do niego zagadac Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Myślałem ze ogórkowy Tapnięte z iphona
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A leci ktoś z pleszewa? Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja dalej jestem nieczynny z fura, obecnie ujeżdżam golfa 3 1.6 Tapnięte z iphona
-
[B5 APS] by czorny
To co b8 kupił? Tapnięte z iphona
-
[B5 APS] by czorny
W razie co na tył gwint do pastucha mam Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Czyli tańsze fk:) jakos budzie jeździć a ta technix skolko? Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tez mi dzisiaj doszły naklejki ale moj projekt jeszcze nie gotowy. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Labiel a kiedy wybywasz dokładnie poniedziałek?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Wygląda jak ori 1be z tymi oponami to na pewno będzie komfortowo.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak coś to pogadamy z tym tematem, najwyżej podlecę w jakiś dzień jak będziesz miał wolny.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to co ty tam modzisz? ej, a ogarnął byś montaż manetki polift do przedlifta FIS?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Nie mam ale moge zmierzyć. Optymalnie jest ok et 33-31. Także odejmijmy sobie jaki dystans potrzebujesz Tapnięte z iphona
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Już coś pisałem o dystansach w spotach
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Od tylu i od przodu mysle ze jest dobrze ale dzieki dzieki Teraz w glowie projekt Stance Works
-
[B5 APS] by czorny
Czorny to co teraz kombinujesz bo twoj watek sprzedazy to masakra jakas
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zmówiłem już 2 któraś wpadnie - illest albo stanced