Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale co wam sie stalo? :shock:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzisiaj jestem w pracy do 16 potem zapraszam A gwint od avanta podchodzi do sedana tylko trzeba tuleje skrócić a odwrotnie tez podejdzie tylko trzeba tuleje dorobić Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wytrzesz lakier Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Na pewno lepszy syntetyk tylko trzeba uważać bo na pewno Dawid nie wie jak wyglada w środku. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie lej pelnego, bo nie wiesz jaki sam syf w silniku, syntetyk ma srodki czyszczace a v6 abc ma problemy z smarowaniem glowic. Po prostu trzeba uwazac na nagar itp. Plukanka przed tym nie wiem ile da. Nie mowie ze nie syntetyk ale
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Może liczy od 1be Arek musimy sie ustawic coni jak bo może ja będę z ppl leciał. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A to wiem bo kumoel mial rover 200 i jak go podociskal to oleju braklo.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dla mnie 1l na 1000km to juz do remontu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dopuszcza 1L na 1000km ale w tsi chyba choc moge sie mylic. Zdrowy silnik to mysle 100ml na 1000km. U mnie tak jest w Vłce a jak przyciskam mocniej to nawet 150ml.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Albo motyl albo valvoline. Nie lej LMa kilku znajomych miało z nim przeboje brania oleju a po zalaniu valvo nie. Przykład był olej 5w30 castrol, zmiana na taki sam tylko LM i po 1 tys na bagnecie zero :shock: silnik nie lał. Kupiłem mu valvo i do dzisiaj chłop jeździ i nic nie odlewa. I to nie jeden przypadek. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Hologramy kazdyb zrobi Bartek Dobrze Arku po prostu nieporozumieni a wróciłes od kaja? A co do wymiany oleju to ja robie co 9-10tkm Tapnięte z iphona ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- I robie trasy:) Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ty ok tylko co ile sylwek zmienia ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale w a6 odwrotnie niby pokazuje? A co ile zmieniasz olej?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek super wyszlo widze ze wycieczka do Kaja poplaca Jak opanowales temat poziomu paliwa? Jak ktos chce profi korekte to za 500zl u detailingowca z woskiem itp.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To co spot niedziela?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał napisz coś w końcu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No właśnie to tez bym podlecial Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A Ty widzę ze nie znasz się na zartach. Masz jakieś chore wizję stary czy coś to mów a nie Piszesz o polish works zazdrość?? Ja niczego nikomu nie zazdroszczę a na batalionie ciągle ktoś żartuje z kogoś ale Ty się gniewasz to gniewaj Moje zdanie jest takie ze na takim forum trzeba sie liczyć z krytyka każda bo niestety ale przynależność do grupy to dopasowane sie do niej i jest dobrowolne. Oczywiście można robic co sie chce i jak sie chce ale trzeba mieć świadomość opinii i najważniejsze by mieć dystans do siebie i do swojego auta bo to tylko auto. Mi tez sie zdarza planować by cos zrobic ale czasem albo nie ma czasu albo podejścia i chceci. Zawsze uzyskuje sie radę od forumowiczów tylko trzeba mieć na uwadze czy ktoś jest w stanie pomoc niektórzy wiedza i modami sa do przodu niektórzy nie, nikt tu nie jest alfą i omega. A co do listew z polifta to nie widze tego bo to tylko na moje odczucia ale one chyba nie pasują na drzwi , bo przedlift na za małe przetłoczenia, i super glue może nie, ale klej do szyb tak. Pamiętajcie forum jest dobrowolne Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak ty żeś te listwy przypasował do drzwi przedlifta?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No właśnie mam przedlifta to manetka poliftowa tu widzę nie pasuje.. bo nawet nie mam kostek do poliftowej. Więc muszę szukać przedlifta.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Części to raz a montaż jak się należy to dwa. Bo co z tego że Pan Zdzisiek weźmie 400zł mniej jak rzeźba wyjdzie lepsza niż freski michała anioła
-
Spoty Słupecko - Konińskie
e tam bose... lepiej kupić i zrobić sobie zestaw odseparowany przód i tył a nie tam żadne bose. Bose tyle że masz lepsze głośniki i grubsze kable i zestaw musi grać pod wzmakiem ori + radio najlepiej które ma funkcje bose rnse lub z tańszych concert. A tak masz radio jakie chcesz + dobre głośniki nie 13cm + wzmacniacze, i podobna kasa. Takie jest moje zdanie bo roboty tyle samo.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Niby ten caliber coś tam robi w tym CA ale szału nie będzie po tych kablach. Może 700w nie ma ale jakoś to powinno grać. Zmień sobie przewód od wzmacniacza do głośnika na grubszy. A i uważaj na złącze cinch.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A ten potencjalnego bedzie działał jak wczesniej go nie miałem? Od służy do prędkości wycieraczek ? Czy jak. Tapnięte z iphona