Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Ale co wam sie stalo? :shock:
  2. Dzisiaj jestem w pracy do 16 potem zapraszam A gwint od avanta podchodzi do sedana tylko trzeba tuleje skrócić a odwrotnie tez podejdzie tylko trzeba tuleje dorobić Tapnięte z iphona
  3. Wytrzesz lakier Tapnięte z iphona
  4. Na pewno lepszy syntetyk tylko trzeba uważać bo na pewno Dawid nie wie jak wyglada w środku. Tapnięte z iphona
  5. Nie lej pelnego, bo nie wiesz jaki sam syf w silniku, syntetyk ma srodki czyszczace a v6 abc ma problemy z smarowaniem glowic. Po prostu trzeba uwazac na nagar itp. Plukanka przed tym nie wiem ile da. Nie mowie ze nie syntetyk ale
  6. Może liczy od 1be Arek musimy sie ustawic coni jak bo może ja będę z ppl leciał. Tapnięte z iphona
  7. A to wiem bo kumoel mial rover 200 i jak go podociskal to oleju braklo.
  8. Dla mnie 1l na 1000km to juz do remontu.
  9. Dopuszcza 1L na 1000km ale w tsi chyba choc moge sie mylic. Zdrowy silnik to mysle 100ml na 1000km. U mnie tak jest w Vłce a jak przyciskam mocniej to nawet 150ml.
  10. Albo motyl albo valvoline. Nie lej LMa kilku znajomych miało z nim przeboje brania oleju a po zalaniu valvo nie. Przykład był olej 5w30 castrol, zmiana na taki sam tylko LM i po 1 tys na bagnecie zero :shock: silnik nie lał. Kupiłem mu valvo i do dzisiaj chłop jeździ i nic nie odlewa. I to nie jeden przypadek. Tapnięte z iphona
  11. Hologramy kazdyb zrobi Bartek Dobrze Arku po prostu nieporozumieni a wróciłes od kaja? A co do wymiany oleju to ja robie co 9-10tkm Tapnięte z iphona ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- I robie trasy:) Tapnięte z iphona
  12. Ty ok tylko co ile sylwek zmienia ?
  13. Ale w a6 odwrotnie niby pokazuje? A co ile zmieniasz olej?
  14. Arek super wyszlo widze ze wycieczka do Kaja poplaca Jak opanowales temat poziomu paliwa? Jak ktos chce profi korekte to za 500zl u detailingowca z woskiem itp.
  15. To co spot niedziela?
  16. Michał napisz coś w końcu
  17. No właśnie to tez bym podlecial Tapnięte z iphona
  18. A Ty widzę ze nie znasz się na zartach. Masz jakieś chore wizję stary czy coś to mów a nie Piszesz o polish works zazdrość?? Ja niczego nikomu nie zazdroszczę a na batalionie ciągle ktoś żartuje z kogoś ale Ty się gniewasz to gniewaj Moje zdanie jest takie ze na takim forum trzeba sie liczyć z krytyka każda bo niestety ale przynależność do grupy to dopasowane sie do niej i jest dobrowolne. Oczywiście można robic co sie chce i jak sie chce ale trzeba mieć świadomość opinii i najważniejsze by mieć dystans do siebie i do swojego auta bo to tylko auto. Mi tez sie zdarza planować by cos zrobic ale czasem albo nie ma czasu albo podejścia i chceci. Zawsze uzyskuje sie radę od forumowiczów tylko trzeba mieć na uwadze czy ktoś jest w stanie pomoc niektórzy wiedza i modami sa do przodu niektórzy nie, nikt tu nie jest alfą i omega. A co do listew z polifta to nie widze tego bo to tylko na moje odczucia ale one chyba nie pasują na drzwi , bo przedlift na za małe przetłoczenia, i super glue może nie, ale klej do szyb tak. Pamiętajcie forum jest dobrowolne Tapnięte z iphona
  19. Tapnięte z iphona
  20. Jak ty żeś te listwy przypasował do drzwi przedlifta?
  21. No właśnie mam przedlifta to manetka poliftowa tu widzę nie pasuje.. bo nawet nie mam kostek do poliftowej. Więc muszę szukać przedlifta.
  22. Części to raz a montaż jak się należy to dwa. Bo co z tego że Pan Zdzisiek weźmie 400zł mniej jak rzeźba wyjdzie lepsza niż freski michała anioła
  23. e tam bose... lepiej kupić i zrobić sobie zestaw odseparowany przód i tył a nie tam żadne bose. Bose tyle że masz lepsze głośniki i grubsze kable i zestaw musi grać pod wzmakiem ori + radio najlepiej które ma funkcje bose rnse lub z tańszych concert. A tak masz radio jakie chcesz + dobre głośniki nie 13cm + wzmacniacze, i podobna kasa. Takie jest moje zdanie bo roboty tyle samo.
  24. Niby ten caliber coś tam robi w tym CA ale szału nie będzie po tych kablach. Może 700w nie ma ale jakoś to powinno grać. Zmień sobie przewód od wzmacniacza do głośnika na grubszy. A i uważaj na złącze cinch.
  25. A ten potencjalnego bedzie działał jak wczesniej go nie miałem? Od służy do prędkości wycieraczek ? Czy jak. Tapnięte z iphona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.