Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. o panie ale tam masz kisiel Pianka + takie spawy wskazują na polskie domowe naprawy.
  2. Z przodu legalnie nigdy noc nie ściemniacz przednia i boczna nie może byc przyciemniona.
  3. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A nie wyskoczyła ci dyski? Idź na jakis masaż ze wstawieniem.
  4. Teoretycznie tak ale 30% to masz fabrycznie ciemniejsze i fabrycznie masz minimalna przepuszczalność. Ale jak juz robic to robic wszystkie ja tez wale przednie
  5. ale to na koninie czy dzie indziej? W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- ale to na koninie czy dzie indziej? W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km Genowefa jest odemnie ok 10km. Ale koło w Turku bierze ok 400 czyli taka normalna cenę za b5 gdzie trzeba wykręcić ramki szyb bo wyjmuje boczne wszystkie.
  6. Nie pier**lcie ze jedziefie na scieme szyb? Pisalem o tym kilka dni temu tutaj ze jestem umowiony na 5 czerwca... A to nie jest 50% przezroczystosci tylko przepuszczalnosci swiatla a szyby fabtycznie sa -30% takze 75 juz sa ciemne.
  7. Juz kiedys pisalem to najpierw syto modzimy a potem z nudow bawimy sie kolorem felgi itp,
  8. Dareczku oczywiście mam :wink:pisałeś z Kowim na ten temat co gadaliśmy? bo to leży u mnie A to dobrze że masz nie gadałem z Kowim no ten temat jeszcze nawet pomysłu nie mam gdzie to walnąć A co do PW to spoko poczekam aż zrobisz ten co leży. Narazie nie mam czasu na forum spoty itp :/ ale w planie już ściema szyb, w końcu lampka polift, w dół z 2cm przód, może ten dystans z tyłu i jeszcze ogarnięcie wydechu do końca aktualizacje w temacie będą niedługo jak znajde czas.
  9. Ja muszę odebrać naklejkę bo nie byłem ostatnio na spocie bo masz Arek naklejkę dla mnie nie? U mnie wlecial ręczny w skórze, dekielki audi i grill s4 czarny.
  10. 3.0tdi tez zrobisz programem na 300KM, bo znajomy taka ma. Na 100% bedzie lżejsze b7 od c5. Z tym ze te 3.0tdi to po 2004-5 roku sa dopiero poprawione jeśli chodzi chyba i rozrzad i napinacze. Co do napraw w a6 c5 to z silnikiem 2.7bit i quattro nie ma gdzie ręki włożyć ciasno Ale ja niestety jest zwolennikiem benzyny bo zawsze bedzie robił szał pod maska nieważne gdzie napisa V6 biturbo
  11. ja mam też et 35 i 8" i na przodzie zaklepane ranty a na tył można dystans założyć choć to co piszesz że et35 to niektórzy mają mniejsze dużo mniejsze
  12. no znaczek w końcu lepszy co do podpory to jaką kupiłeś ? coś z allegro? i czemu wymieniałaś jaki był objaw ? Felgi bym zostawił jak są bo moje zdanie jest takie by bawić się z kolorem felg jest sens gdy auto jest zrezane "grubo" a teraz to może zapodaj znaczek audi w dekielki i będzie ok. A jakie mają et? bo wydaje mi się że trochę się chowają i można by dystans dać
  13. Oddaj licznik !
  14. Sterownik esgi 2, kumpel co ma staga to tez tam ma ale jak otworzyle skrzynke kompa to tam nie ma miejsca na ten sterownik
  15. Witam, mam nadzieje ze mi pomozecie a wlasciwie mojemu kumplowi. Kupil a6 c5 2.5tdi ze skrzynia dqs czyli 6 bieg. Skrzynia wyje, a raczej wyja lozyska na ktorych zamontowane sa polosie. Auto fwd. Mozna zalozyc jakas skrzynie od b5 2.5tdi/ 1.9tdi ? Jaki kod? Ewentualnie czy cos z 5 bieg pasuje? Moze ma ktos jakies skrzynie?
  16. A no wlasnie
  17. Nom ecu :/ i nie mam koncepcji jak to zapodac, podchodzilem domtego z 3 razy. I w teorii gdzies moze by sie zmiescil obok aku ale tez super nie jest. ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- Ecu ale lpg
  18. A podszybie mam liftowe ale wsadzic nie ma jak przez kompa ale bede musial cos wymyslec
  19. Na podszybie szykuj ok 130-140zl, zbiorniczka ok 20-25zl, pokrywa silnika 20-35zl, filtra ok 30zl także jest co kupic miałem kiedyś zbiorniczka to wydałem ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- 17" z opona 224/45. Dobry prajs + moge mieć do tego dystanse ktore podejdą do a3. Jest tez gwint mts jak macie kogoś to podrzucie temat, praktycznie każda cześć do a3
  20. Labiel przerobiłem Twoją rozpórkę na śrubę m10
  21. a tak jak już gadamy co tam kto oddaje to mi kilka zbędnych rzeczy leży a może się komuś przyda. Placki z przedlifta z grzaniem d*py (tyle że pasowało by jest lutnąć) komplet 130zł (kanapa + fotele przód) Podłokietnik z tunelem myślę że z 50zł tak btw. skolekcjonowałem grille mam od eski, polifta i przedlifta A co do dystansów tak z allegro, a masz je michał z centrowaniem? ja się zastanawiam czy do quattro mogę dać 5mm(te mogą być bezcentrowania) dystans do tyłu bo nie wiem czy się tam nic nie pojebie Ktoś chętny na ścieme szyb? bo w turku będę sobie ściemę walił a zakład pewny ok 400-450zł kompletne auto.
  22. Dobra wyszło i dobrze sie naciaglo tylko teraz jak by chciało w dół jakie kapcie?
  23. A gleba jest?
  24. Żebyś zdarzył wyrezac trzymam za słowo:) ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- A tak btw Mam gwint do a3/ golf4 Skore do a3 i dystanse do felg tych Ala Porshe czyli rh turbo, z zmiana rozstawu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.