Treść opublikowana przez darek995
-
B5 2,6 sedan... Poszycia prógów
o panie ale tam masz kisiel Pianka + takie spawy wskazują na polskie domowe naprawy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Z przodu legalnie nigdy noc nie ściemniacz przednia i boczna nie może byc przyciemniona.
-
Siłownia
A nie wyskoczyła ci dyski? Idź na jakis masaż ze wstawieniem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Teoretycznie tak ale 30% to masz fabrycznie ciemniejsze i fabrycznie masz minimalna przepuszczalność. Ale jak juz robic to robic wszystkie ja tez wale przednie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale to na koninie czy dzie indziej? W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- ale to na koninie czy dzie indziej? W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km Genowefa jest odemnie ok 10km. Ale koło w Turku bierze ok 400 czyli taka normalna cenę za b5 gdzie trzeba wykręcić ramki szyb bo wyjmuje boczne wszystkie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie pier**lcie ze jedziefie na scieme szyb? Pisalem o tym kilka dni temu tutaj ze jestem umowiony na 5 czerwca... A to nie jest 50% przezroczystosci tylko przepuszczalnosci swiatla a szyby fabtycznie sa -30% takze 75 juz sa ciemne.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Juz kiedys pisalem to najpierw syto modzimy a potem z nudow bawimy sie kolorem felgi itp,
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dareczku oczywiście mam :wink:pisałeś z Kowim na ten temat co gadaliśmy? bo to leży u mnie A to dobrze że masz nie gadałem z Kowim no ten temat jeszcze nawet pomysłu nie mam gdzie to walnąć A co do PW to spoko poczekam aż zrobisz ten co leży. Narazie nie mam czasu na forum spoty itp :/ ale w planie już ściema szyb, w końcu lampka polift, w dół z 2cm przód, może ten dystans z tyłu i jeszcze ogarnięcie wydechu do końca aktualizacje w temacie będą niedługo jak znajde czas.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja muszę odebrać naklejkę bo nie byłem ostatnio na spocie bo masz Arek naklejkę dla mnie nie? U mnie wlecial ręczny w skórze, dekielki audi i grill s4 czarny.
-
Teoria... a6 2.7bT vs a4 3.0tdi
3.0tdi tez zrobisz programem na 300KM, bo znajomy taka ma. Na 100% bedzie lżejsze b7 od c5. Z tym ze te 3.0tdi to po 2004-5 roku sa dopiero poprawione jeśli chodzi chyba i rozrzad i napinacze. Co do napraw w a6 c5 to z silnikiem 2.7bit i quattro nie ma gdzie ręki włożyć ciasno Ale ja niestety jest zwolennikiem benzyny bo zawsze bedzie robił szał pod maska nieważne gdzie napisa V6 biturbo
-
Moja NIUNIA- 1.8t 150+ lublin
ja mam też et 35 i 8" i na przodzie zaklepane ranty a na tył można dystans założyć choć to co piszesz że et35 to niektórzy mają mniejsze dużo mniejsze
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
sam robił
-
Moja NIUNIA- 1.8t 150+ lublin
no znaczek w końcu lepszy co do podpory to jaką kupiłeś ? coś z allegro? i czemu wymieniałaś jaki był objaw ? Felgi bym zostawił jak są bo moje zdanie jest takie by bawić się z kolorem felg jest sens gdy auto jest zrezane "grubo" a teraz to może zapodaj znaczek audi w dekielki i będzie ok. A jakie mają et? bo wydaje mi się że trochę się chowają i można by dystans dać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Oddaj licznik !
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sterownik esgi 2, kumpel co ma staga to tez tam ma ale jak otworzyle skrzynke kompa to tam nie ma miejsca na ten sterownik
-
Pomoc przy skrzyni 2.5tdi w a6
Witam, mam nadzieje ze mi pomozecie a wlasciwie mojemu kumplowi. Kupil a6 c5 2.5tdi ze skrzynia dqs czyli 6 bieg. Skrzynia wyje, a raczej wyja lozyska na ktorych zamontowane sa polosie. Auto fwd. Mozna zalozyc jakas skrzynie od b5 2.5tdi/ 1.9tdi ? Jaki kod? Ewentualnie czy cos z 5 bieg pasuje? Moze ma ktos jakies skrzynie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A no wlasnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nom ecu :/ i nie mam koncepcji jak to zapodac, podchodzilem domtego z 3 razy. I w teorii gdzies moze by sie zmiescil obok aku ale tez super nie jest. ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- Ecu ale lpg
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A podszybie mam liftowe ale wsadzic nie ma jak przez kompa ale bede musial cos wymyslec
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Na podszybie szykuj ok 130-140zl, zbiorniczka ok 20-25zl, pokrywa silnika 20-35zl, filtra ok 30zl także jest co kupic miałem kiedyś zbiorniczka to wydałem ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- 17" z opona 224/45. Dobry prajs + moge mieć do tego dystanse ktore podejdą do a3. Jest tez gwint mts jak macie kogoś to podrzucie temat, praktycznie każda cześć do a3
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Labiel przerobiłem Twoją rozpórkę na śrubę m10
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a tak jak już gadamy co tam kto oddaje to mi kilka zbędnych rzeczy leży a może się komuś przyda. Placki z przedlifta z grzaniem d*py (tyle że pasowało by jest lutnąć) komplet 130zł (kanapa + fotele przód) Podłokietnik z tunelem myślę że z 50zł tak btw. skolekcjonowałem grille mam od eski, polifta i przedlifta A co do dystansów tak z allegro, a masz je michał z centrowaniem? ja się zastanawiam czy do quattro mogę dać 5mm(te mogą być bezcentrowania) dystans do tyłu bo nie wiem czy się tam nic nie pojebie Ktoś chętny na ścieme szyb? bo w turku będę sobie ściemę walił a zakład pewny ok 400-450zł kompletne auto.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobra wyszło i dobrze sie naciaglo tylko teraz jak by chciało w dół jakie kapcie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A gleba jest?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Żebyś zdarzył wyrezac trzymam za słowo:) ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- A tak btw Mam gwint do a3/ golf4 Skore do a3 i dystanse do felg tych Ala Porshe czyli rh turbo, z zmiana rozstawu.