Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Przedlift czyli 2x 24piny chyba czyli zolta i niebieska.
  2. Odkręć filtr, wytrzyj wszystko do sucha zarówno filtr i podstawę filtra, dokręć to co kolega mówi. Nowy filtr posmaruj lekko palcem po uszczelce olejem z silnika a następnie dokręć b.mocno ręką. Po odpaleniu silnik zassie olej do filtra i ewentualny brak uzupełnij, musi być wtedy dobrze. Nie dokręcaj kluczem filtra bo możesz go pogiąć.
  3. Dokładnie przesiadką z 2.6/2.8 na 1.8t niczego nie zmieni Miałem kupic fis itp ale jakis koło sobie zarezerwował i c**j... Gość nie chce sprzedac a ja chce wpłacić od razu hajs. Co za ludzie na forum.
  4. Dawid trzymaj to : Zakład Produkcyjny A Biuro Obsługi Wymysłów 26 62-740 Tuliszków tel./fax +48 63 279 32 72 kom. +48 607 32 72 72 tam kupisz to co chcesz.
  5. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokladnie nie plac komus, licz kalorie!!
  6. Ale nie zdziwilo to ze te v8 fsi takie cos maja problematycznego.
  7. Tu ci kolega wyjaśnił. A my pisaliśmy o całym układzie od kolektorów.
  8. To nie batalion by była spameria na maxa we tez pod uwagę ze weekend majowy jeszcze trwa nie wszyscy mogą byc w stanie A może mało sie reza i dlatego
  9. A widze widze, niektorzy tak maja nie bylo tematu i bez ot
  10. furka miażdży
  11. A to spoko bo tylko było pod moim postem
  12. Silnik jeszcze zmień
  13. Końcówki wydechu skróć bo za mocno wystają
  14. Ty masz za to dużo i nie przeżywaj. A z reszta szkoda gadać...
  15. Ale zes sie wyrobil szybko, niedawno byles jeszcze u mnie na starych felgach
  16. Nie dadzą rady w tym silniku valteki do jaZdy w pełni użytkowej nie słuchaj ludzi. Silver silverem ale Gold lepiej trzyma ciśnienie na bucie bo nie zapomnij ze to v6 i masz 6 cylindrów a nie 4. Wole mieć zapas na lpg niz potem kombinować bo nie zapala po nocy bo pb sie rozjechalo.
  17. Dokładnie Tuliszkow jak wejdziesz na stronę Awg polonez to masz ta druga siedzibę i to nie Tuliszkow tylko ta miejscowość obok będziesz wiedział która potem zobaczę to ci napisze to akurat po drodze do konina.
  18. Tak mam tylko koncowy. A i 3 przelotowe awg z tym ze ja kupilem w siedzibie kolo mnie. Mam 2x 33cm + 1x55cm na srodkowy. Jakies strumienice to odpusc sobie agro tuning
  19. toś to nie jest rs6?
  20. widzę że koło się sprzedało i co teraz wpadnie?
  21. bez Q bym już nic nie kupił
  22. Bez fociszy bo nie oficjalnie
  23. To jesli nie chcesz by to wygladalo to zaladuj 215/40. Albo fabryke 225/40.
  24. Tak tak to trzeba.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.