Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ja mam cały tlumik od v6 tylko do quattro
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Dlatego najlepiej wziac od valki w fwd
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
I tak nie podejdzie końcówki w Q maja długość 15cm jakos tak, w fwd ok 30-40 cm.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ale jak to podejdzie do fwd? Skoro tlumik w Q jest przy zderzaku.
-
Znaczenie ET Felgi
Do quattro opony wszystkie takie same powinny byc.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
michał ogarniasz te dystanse bo jak tak to bym z Toba zamówił tyle że do quattro, tylko czy one są takie jak do przodu u mnie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a propo dystansu to do quattro sa inne niż do oski ? taki 15mm by mi syknął
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak ale to tylko abstrakcja, bo ja mam juz glebę ale chodzi mi o to jak ktoś nie ma a potem zrobi. Na 57cm od ziemi to juz jest bardzo ciezko jeździć i skręcać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie chodzi mi o polozenie zawieszenia na 57cm od nadkola do ziemi. Przeciez to duza roznica jest. W sumie to wyjdzie jakos -50,-60 od serii.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Da rade uwierz mi Ok a mam pytanie zakladam zawieszenie majac 1ba i klade gwint i krece go na 57cm co wtedy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gratki Wahacze tak na opuszczonym aucie ale moze to byc tez przy uzyciu drugiego podnosnika tak by podciagnac piaste do gory i bedzie git.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ty masz te dokladki na klape ?? Zdejmijcie je A co do vag'a to weź ściągnij cos z chomika i zainstaluj. Tylko 7 32bit musi byc i wszystko dziala mam 3 komp z rzędu i nie mam z niczym problemu
-
Zmiana skrzyni biegów oraz sprzedła z a4 2.4 30v na 1.8 20v
Zwykle 1.8 i quattro nie wiedziałem o takim połączeniu
-
Zmiana skrzyni biegów oraz sprzedła z a4 2.4 30v na 1.8 20v
Było 1.8 adr w quattro?
-
Zmiana skrzyni biegów oraz sprzedła z a4 2.4 30v na 1.8 20v
A nie 1.8t miałeś skrzynie? Bo w 1.8t jest ta sama co w 2.8/2.6.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witamy , a ciebie gdzie tam zanioslo?
-
Znaczenie ET Felgi
18" 8j na 1ba tosz to kooza. ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Nie bedzie tarlo z tylu, ale przod rolka lub klepiemy.
-
Zmiana skrzyni biegów oraz sprzedła z a4 2.4 30v na 1.8 20v
Sprzeglo nie pasuje, skrzynia jw. 1.6 ma dwumas? ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Od 2.3 mam chyba sprzeglo cale.
-
[B5 APS] by czorny
Ale przeciez czorny szybko nie jezdzisz to po co ci takie heble ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo jest moc jest spalanie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nie podawaj z fisa tylko faktyczne a tu co wszyscy eko driving uprawiają?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No tak zgodzę sie ze stosunek mocy do spalania nie jest duży. Ale niestety 2.8 30v z quattro wtedy oszczędne nie jest
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak tak ale mamy b5 a nie b8 czy jakieś nowe s8 takie realia i podejrzewam ze 1.8 ma podobne spalanie w tej budzie. Inaczej stać mnie na to spalanie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
E tam. Wiadomo że auto z dużą mocą nie ma szans być ekonomiczne w mieście. Wykorzystuje się ułamek mocy takiego auta a ciężar trzeba dźwigać. Nie mówiąc już o tym że Vki z pierwszych lat produkcji B5 nie należały do najnowocześniejszych jednostek. Poliftowe 2,4 i 2,8 wygląda już lepiej. 12.5l gazu to dużo? Jazda po mieście ok 13 max. ---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- http://s18.postimg.org/3v8qf6l51/IMG_6192.jpg http://s18.postimg.org/u4yebpwg5/IMG_6292.jpg Mam taki z angola tyle za na 32 PINy kostki z olx.pl wyrwałem za grosze tylko wole by był eu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No jak sie kupuje ponad 2 litry to trzeba sie liczyc. Mi gazu pali 12.5l czyli podobnie jak 1.8, 1.8t itp.