Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Heh pomysle jeszcze jak nie ten sezon to nastepny ojciec stolarz to wiesz
  2. Nie wiem czy bede krecil bo wyglad napewno by sie poprawil tylko do kobiety nie wjade
  3. dodana
  4. A jak no norbert musisz oblukac osobiscie auto a nie , troche sie pozmienialo od pierwszego spota
  5. Ja wiem wiem, ale tego polish już dużo osób ma
  6. A nie jest jak ma ? to chyba nie battalion Niech wypowie się Arek
  7. Folie jaka uzylem jest najslabsza i praktycznie widac tak samo jak w orginale. Nie ma duzej różnicy takze jak cos polecam bo akurat do mojego projektu pasuje bo przod ciemny. A Co do skory to w porownaniu do materialu jest roznica. ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 11:16 ---------- Kilka fotek z niedzielnego spot'u czy spot'a Kilka fot z Michałem
  8. Jesteś z Polski i coś robisz z autem to masz -> Polish worksa A tak na serio nie każdy Arek wybierz coś i daj na główną.
  9. Postimage.org / Spot A4 Klub Zdjęcia lekko przebrane
  10. Już wgrywam foty na serwer także spoko czasu nie miałem foty bez żadnej obróbki co by każdy sobie coś wybrał, ale foty i tak nie pociskają w niebogłosy choć poprawiamy się ze spotu na spot SLO by pstryknął to nie
  11. Juro sorki panowie branoc
  12. Skora za 600 dobra cena, tylko masz przetarcie i brak boczkow :/ plus brak zaslepki pod fotel by zaslonic dziure po cieciu Fotki beda spoko spoko.
  13. czerwieni w *uj i gajgerki z audi 90 :grin: Środek razi w oczy
  14. Ok to teraz ja wloze swoje 3 grosze Miałem ten balsam co Michał kupiłeś i fajnie sie swieci i maskuje rysy ale ... do 1szego umycia heh. Co do monitora to ja mam najmniejszy bo 17" flatron lcd Ale nagłośnienie najlpesze bo creative 5.1 + zestaw alton 70 x2
  15. Ja będę. To 16 panowie. Rafał auto smalcuj ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- Ja wymienialem zawieche i wyciagalem amorki i zbierzbnosc musiała byc bo zmieniły sie katy. Czułem to w prowadzeniu auta z reszta na zbierznosci u kumpla wyszło ze było nie tak.
  16. Te woski to o kant **** rozbic ) Bez korekty nie podchodz do dobrego wosku
  17. juz jest was 3ech z alkantara i to czerwona Sylwej kup cos na forum z tego mieszka a nie w ekoskóre sie bawisz ja mam ori mieszek ze skory od x czasu i nie narzekam
  18. Ano trza mam jeszcze temat o detailingu
  19. Dawid czytaj. Niedziela 16 - przyjadą najważniejsi W adr lubi uszczelka pod pokrywa puścić:/
  20. Pod miska albo pod pokrywa jedna z dwóch. Ja tak miałem i była winna ta po pokrywa.
  21. To luźna propozycja bo można sobie na spokojnie polatac, pooglądać auta bez spinki z innymi użytkownikami drogi no i spot rozszerzyć o cały nasz vag. Przecież mamy słynne 2.7bit można pojeździć nie tylko tez tym. No Michał brawo za auto ) W niedziele na spokojnie pogadamy.
  22. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam kumpla co twierdzil ze moc i sila to meta + strzaly... i dzwonil do mnie kilka dni temu ze poszedl na badania do pracy i jak mu zrobili probe watrobowa to lekarka az usiadla i chciala go do szpitala w trybie natychmiastowym klasc. Nigdy nie widziala takich wynikow mowila ze sa na granicy i ze jest to uszkodzenie chemiczne... Niestety metka z rosji na szczescie z tego co wiem kupil 200tab mety i jakis 20 strzalow ale nie wiemczego. Zdarzyl wziac 40 tab i 8 stzalow... mnie to smieszy i za razem przeraza... w jego rozumowaniu on nie pojmuje ze mozna dobrze wygladac na diecie smieje sie jak mu to mowisz ze to nie mozliwe, wiec ma
  23. Tak btw na dniach w sklepach bedzie seria H od samsunga i juz sa nowe modele z serii W od Sonego, w tym roku sony leci po aluminiowych ramkach.
  24. Teraz i tak robi sie pozno ciemno to powinno byc si reszta musi byc za nie wiedze innej opcji. Tak sobie ostatnio gadalem z kumplem ktory smiga czasem na zloty innej marki i tam chlopaki sobie tor wynajmuja na zlocik, co o tym myslicie jak by kiedys zrobic na torze? To luzne przemyslenia takze tego arek czekam na info z fisem i o jakies naklejki z vag he Michak i co progi ogarnięte? Ja powoli przygotowuje sie do podszybia i majej profesionaknej sesji jak wszystko wyjdzie i chlopaki dadza rade to na forum cos podzialamy. P.s W niedziele wezme lepszy aparat
  25. ja mogę być o 16 najwcześniej :/ ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- to możę spotkajmy się o 15.30 - 16? by się już każdy nie zmył do domu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.