Treść opublikowana przez darek995
-
2.4 czy może 1.8T
Tak jak zwykle do gazu to 2.4 ok. Ale jak pisalem wczesniej chyba wzialbym 1.8t bo jak sie znudzi moc zawsze mozna cos zrobic.
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Tak można tylko trzeba to najlepiej robic w czasie jazdy by robic korekty. No tak reduktor podmienil a mapy od nowa ustawił?
-
[B5 APS] by czorny
A kutfa myślałem ze sedan ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- Czorny wysłałeś?
-
[B5 APS] by czorny
Audi S4 B5 lift 2000 r zderzak tył (4172612045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Komu dac kase ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ile musi byc by zamowic?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ile koszulka?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Mięsny jeż Ja bym kupił szybciej koszulkę t-shirt
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Albo sie goszczą jak to w święta
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
dokładnie dlaczego 0,7 Bar ?? jak to ma działać ciśnienie optymalne by coś wykombinować to 1,1-1,2. A tak jak kolega pisze wyżej jak ci spada tak ciśnienie to reduktor do wymiany bo u mnie np. na KME Gold spadki z 1,16 na 1,05 przy max bucie. A kto Ci kolego robił mapy ? może sam czy skąd masz ten wykres?
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
- Spoty Słupecko - Konińskie
Siema ja zrobiłem to w pól godziny na stronę. Z 15min przerwa. W 1-2 godziny zrobisz to. Ja to kleilen normalnie pianka tak jak było ori bo ok klej do szyb trzyma ale jak ci potem przyjdzie zrywać to powiedz papa )- 1ba plus sprezyny -30
A tego nie wiem czy ma wplyw.- czy takie mają być mapy gazowe ?
Złote to max 50KM na cyl. czyli u ciebie do 200KM (4cyl) ale w silniki v6 do 300KM bo zawsze sie mierzy moca na cyl. Labda moze wyżucic błąd a nie musi jak jest nie duza roznica to sobie korekcje ecu zrobi. Generalnie najlepiej dac tu jak juz hana to niebieska max do 60KM powinn ogaranac ale wtryski to nie wszystko bo wiem ze glupie reg fast ogaranialy po 170KM z 1.8t. Podstawa to odpowiednie cisnienie na reduktorze plus ogarnieta osoba i korekcja map w trakcjie jazdy pod roznymi warunkami jazdy.- 1ba plus sprezyny -30
Ja nie jezdze po autostradach tylko wiochy, okolice + czasem trasa. Taki ten MS.- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja zdejmowalem bardzo powoli podwazaj i zobacz czy idzie bo one sa klejone i naprawde ciezko tego nie polamac. Zacznij od gory czyli po otwarciu drzwi.- Spoty Słupecko - Konińskie
A no widzisz, tylko sie potem nie dziwcie ze mody idą itp jak sie tyle robi ) Rownież wesołych!- Spoty Słupecko - Konińskie
Siema siema i do pracy isc trzeba- Spoty Słupecko - Konińskie
arek w pracy?- 1ba plus sprezyny -30
Ciezko mi powiedzieć jakie odczucia bo nie jeździłem innym gruntem. Ale ma porównanie z seryjna audi to na nierownych drogach czasem można by masło ubić tak teraz na sezon trochę odkrecilem tył w twardości jest różnica a tak to za dużo nie ruszałem.- czy takie mają być mapy gazowe ?
Tak teraz jeszcze raz patrze to skoro korekcja schodzi w dół to masz na gazie za ubogo. I trzeba to podciągnąć. Jakie wtryski masz ? Jakieś ciśnienie? Jaki reduktor?- 1ba plus sprezyny -30
Bardzo dobrze się mają, ja na glebie 64cm na MS zrobiłem ok 43tys km na 17" i gwint kw v2.- czy takie mają być mapy gazowe ?
Trochę zbyt duża korekcja się rozjeżdża, a które to LPG a PB bo nie widzę czy jest za ubogo czy za dużo . Sam wykres jest ładnie wyrysowany dla dwóch tylko napisz które to które to ci powiem co i jak.- Spoty Słupecko - Konińskie
Ej właśnie tak patrze teraz gdzie jestes??- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A nie orientuje sie ktoś czy podsufitka polift pasuje do przedlifta? - Spoty Słupecko - Konińskie