Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Jest po prostu ladnie bo nie jestem zwolennikiem kolorowych rotorow
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Po sasiedzku masz tam prezna firme u jasia
-
Spoty Słupecko - Konińskie
bartek b5 wczoraj jak jechalem to musisz lekko swoja zglebic
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał pakuj 19" i wypychaj blotniki i będzie kozak ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Darek a jaki masz kolor foteli i ile cenisz Te fotele to ni niebieski ni siwy. Zawsze można rozebrać i maty przełożyć. ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Et30 i 8,5 bedzie trzeba wypchnąć i zrobic na sztywno bez ugiecia bycze jaja )
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Zrób zdjęcie tego stozka, bo ja mam przelot i końcowy seria tylko i jest inaczej.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
To muszę obczaic
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
20-25zl jakos tak.
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
masz stożek dobrze słyszę? i wydech prawie seria bo bardziej silnikiem idzie niż wydechem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja klepałem w tamtym roku bo et35 dawało o sobie znać, polecam każdemu nie chce ktoś grzanych foteli z mojej ? tylko by trzeba było maty zlutować bo ostatnio już nie grzały.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
ale na zewnątrz lampy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Oj tam nie zrobi. Ja zmodzony na jakieś 300KM plus wydmuszka to zrobi jak najbardziej. Ale nie ten dzwiek, choc nie wiadomo co to bo w tym projekcie jest kompressor nie turbo.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No pomysle nad tym a ty masz folie na lampy ale usa naklejona z zewnatrz?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
no myślę że to na ten sezon nie koniec bo jeszcze lustro od angola, podszybie, detaling itp no i w końcu FiS nie arkadiush ? ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Na dniach wyrzuce fotostory z rezania bloczków na skore
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To tylko może byc 2.7t 1.8t tak nie zrobi bo ta audi widzę ze nie lubi opon ani asfaltu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zapraszam do mojego wątku
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dzieki dzieki tu znajomi mówią ze auto robi robotę teraz tylko fotek nie mam jak Robic środka bo skóra skóra ale drewno wypolerowalem mi sie to bardzo podoba w połączeniu ze skóra ) ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 23:12 ---------- Kilka dodatkowych fot : i skóra: przy okazji wpadł jeszcze kompletny poliftowy bagażnik do quattro od huzi00 i trzecie światło stopu od @lana no i w końcu są halogeniki w zderzaku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no ja jeżdżę już dłuższy czas No tak ale na 17" jednak sie inaczej jezdzi niz teraz na 18" czasem droga jest udreka pod wzgledem dziur i jak lupie w kabinie . No ale zakrety na glebie w quattro i 18" bajka A co do 1.6 101 czy tam 105 KM to ładuj 17" 215/50 lub 215/45 i pojedziesz, ewentualnie 205/50. Slo gwintu nie masz no i chyba do kobiety mam gorsze drogi :/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no ja jeżdżę już dłuższy czas No tak ale na 17" jednak sie inaczej jezdzi niz teraz na 18" czasem droga jest udreka pod wzgledem dziur i jak lupie w kabinie . No ale zakrety na glebie w quattro i 18" bajka A co do 1.6 101 czy tam 105 KM to ładuj 17" 215/50 lub 215/45 i pojedziesz, ewentualnie 205/50.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
potwierdzam na Gadowskich dziury jak nie wiem 15tki -15tkami ale na 18" i 215/40 jest mega twardo ogólnie uważam że kompromis między wyglądem a jazdą to 17". Ale wygląd ---> 18" musze się od nowa uczyć jeździć i dziury omijać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
prima aprilis się kłania
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I Dawid gdzie w końcu robisz?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja dopiero poczułem luksus jak spakowalem skore do auta ty jaka ta alkantare kupiłeś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Za 2 tyg pisze sie
-
[B5 APS] by czorny
Cos na pszczoły?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Za 2 tygodnie?