Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Jest po prostu ladnie bo nie jestem zwolennikiem kolorowych rotorow
  2. Po sasiedzku masz tam prezna firme u jasia
  3. bartek b5 wczoraj jak jechalem to musisz lekko swoja zglebic
  4. Michał pakuj 19" i wypychaj blotniki i będzie kozak ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Darek a jaki masz kolor foteli i ile cenisz Te fotele to ni niebieski ni siwy. Zawsze można rozebrać i maty przełożyć. ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Et30 i 8,5 bedzie trzeba wypchnąć i zrobic na sztywno bez ugiecia bycze jaja )
  5. Zrób zdjęcie tego stozka, bo ja mam przelot i końcowy seria tylko i jest inaczej.
  6. masz stożek dobrze słyszę? i wydech prawie seria bo bardziej silnikiem idzie niż wydechem
  7. ja klepałem w tamtym roku bo et35 dawało o sobie znać, polecam każdemu nie chce ktoś grzanych foteli z mojej ? tylko by trzeba było maty zlutować bo ostatnio już nie grzały.
  8. Oj tam nie zrobi. Ja zmodzony na jakieś 300KM plus wydmuszka to zrobi jak najbardziej. Ale nie ten dzwiek, choc nie wiadomo co to bo w tym projekcie jest kompressor nie turbo.
  9. No pomysle nad tym a ty masz folie na lampy ale usa naklejona z zewnatrz?
  10. no myślę że to na ten sezon nie koniec bo jeszcze lustro od angola, podszybie, detaling itp no i w końcu FiS nie arkadiush ? ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Na dniach wyrzuce fotostory z rezania bloczków na skore
  11. To tylko może byc 2.7t 1.8t tak nie zrobi bo ta audi widzę ze nie lubi opon ani asfaltu
  12. zapraszam do mojego wątku
  13. A dzieki dzieki tu znajomi mówią ze auto robi robotę teraz tylko fotek nie mam jak Robic środka bo skóra skóra ale drewno wypolerowalem mi sie to bardzo podoba w połączeniu ze skóra ) ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 23:12 ---------- Kilka dodatkowych fot : i skóra: przy okazji wpadł jeszcze kompletny poliftowy bagażnik do quattro od huzi00 i trzecie światło stopu od @lana no i w końcu są halogeniki w zderzaku
  14. no ja jeżdżę już dłuższy czas No tak ale na 17" jednak sie inaczej jezdzi niz teraz na 18" czasem droga jest udreka pod wzgledem dziur i jak lupie w kabinie . No ale zakrety na glebie w quattro i 18" bajka A co do 1.6 101 czy tam 105 KM to ładuj 17" 215/50 lub 215/45 i pojedziesz, ewentualnie 205/50. Slo gwintu nie masz no i chyba do kobiety mam gorsze drogi :/
  15. no ja jeżdżę już dłuższy czas No tak ale na 17" jednak sie inaczej jezdzi niz teraz na 18" czasem droga jest udreka pod wzgledem dziur i jak lupie w kabinie . No ale zakrety na glebie w quattro i 18" bajka A co do 1.6 101 czy tam 105 KM to ładuj 17" 215/50 lub 215/45 i pojedziesz, ewentualnie 205/50.
  16. potwierdzam na Gadowskich dziury jak nie wiem 15tki -15tkami ale na 18" i 215/40 jest mega twardo ogólnie uważam że kompromis między wyglądem a jazdą to 17". Ale wygląd ---> 18" musze się od nowa uczyć jeździć i dziury omijać
  17. prima aprilis się kłania
  18. I Dawid gdzie w końcu robisz?
  19. Ja dopiero poczułem luksus jak spakowalem skore do auta ty jaka ta alkantare kupiłeś?
  20. Za 2 tyg pisze sie
  21. Cos na pszczoły?
  22. Za 2 tygodnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.