Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. to wychodzi Ci spalanie ok 18L na 100km, zależy jak jeździsz autem ale 15L w miescie jest osiągalne butujesz? Ciekawe co wyjdzie na VAG ale w tym silniku to może być albo jakiś czujnik tem, albo .... lambdy bo lpg nie masz to ci sie nic nie rozleguluje. 2.6 prosty silnik o nim i o gazie mogę Ci poemat pisać
  2. ale jak pisano wyżej wymiana diód i białe podświetlenie prawie jak orginał, prawie.
  3. Gdzie 17 18" co by sie jakos jeździło ---------- Post dopisany 05-03-2014 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 19:16 ---------- I dojechały opony od mrogala
  4. skrzynia będzie miała chyba inne przełożenia a nie wiem jak sprzęgło, v6 mają dłuższe przełożenia coś mi się wydaje. Jakiś kod skrzyni tej w aucie lub tej od 1.8?
  5. Nawet bez papieru, nawet pasta g3 + polerka na wolnych obrotach i nie będzie śladu. Ręcznie się nie męcz bo nie usuniesz, a nawet to ciężko.
  6. darek995 odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tyle też wiedziałem tylko kumpel twierdził że miał kiedyś i były dwa rodzaje, a co to za pucha?
  7. darek995 odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Wątpię by odma była winna, bo ja po robieniu uszczelki pod pokrywą zapomniałem podpiąć i nic się nie działo auto jeździło. a co do kolektorów to ponoć były dwa rodzaje silników ABC i jedne ponoć miały regulowane długości kanałów.
  8. No trzeba ciąć tyle by byłó równo i pasowało w zderzak bo tak czy tak to standardowo nie pasuje do esy. Ale wuja zanim dokładka to kup zderzak od esy bo przód esa z dokładką a tył normal, jeszcze sam es z seria tyłem i dokładką w kolor ok ale potem sie robi za dużo. Przód zmienia a tył w górze.
  9. Blachowkrety i po sprawie
  10. Lewej nogi używa sie w wyścigach lub driftach.
  11. Trzeba bedzie wiercić i bedzie jeszcze niżej.
  12. darek995 odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ok a stan silnika jaki jest ? Ciśnienie w normie itp?
  13. No chyba ze te wypadki jak ktoś umie, bo przeważnie lewa noga żeby wybija
  14. A jaki tam prąd bedzie ? Bardzo mały. Dioda preszej sie pali od tego niewłaściwego napiecia. A rezystorek daj na przewodzie plusowym.
  15. Dokladnie poliureta. I po sprawie
  16. Ja bym sprzedał za 30zl Heh żartuje tylko trolluje arka
  17. Wtyczka kolego sie rozpozina z tego co pamietam. I tam bez problemu idzie.
  18. darek995 odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Gaz to trzeba umieć wyregulować po zebraniu dobrej mapy benzynowej i zrobieniu adaptacji w jeździe jak ja. Mam obok siebie odcinek autostrady bezpłatnej 6-7 km i tam odbywała sie regulacja pod rożnym obciążeniem aż do pełnej mocy ale to jest problem ktory sie może ciagnąć 2 tygodnie może miesiąc a nie rok Dużo jeżdzę tym autem i nie mam takich problemów.
  19. tuleja ta z gumą tak? jak tak to da się.
  20. lampy masz polift czy przedlift? bo ja rozumiem że z s4 czyli przedlift dzielony tyle ze z soczewką?
  21. tylko po co to wyłączać przecież takich sytuacji jest bardzo mało
  22. Niby ma rezystorki z tego co widzę na płytce ale jest też napis 12V czyli tak jak gwerty mówi za duże napięcie. Dołóż rezystor w instalacje.
  23. wal do kaja on ci może pomoże ogarnąć wsad, albo najlepiej napisz na battalionie tam ktoś ogarnia, napisz jeszcze do ćwiary może też coś pomoże.
  24. darek995 odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Jak tak dalej będą wychodzić usterki to współczuje, ale tak jak piszą najpierw zrób kolektor. Ja w swoim tylko olej zmieniam "thank god" btw. te silniki 2.6 da się już kupić po 250zł-300zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.