Treść opublikowana przez darek995
-
Palące się żarówki.
a na ile masz V diody? pamiętaj że diody muszą mieć mniejsze napięcie i trzeba tam dać rezystorki by się nie paliły. Pewnie to Ci je spaliło.
-
2.4 czy może 1.8T
2.4 ci się znudzi, bierz 1.8t to będzie mój następny silnik chyba że wpadnie 2.7bit
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie jest kuszaca, licznik angol plus do tego powypalane line takze dolicz koszt wymiany wyswietlacza.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Te felgi ładnie ci wyszły, co prawda będzie już to bardziej spokojne auto ale ma mieć charakter właściciela
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A jak! zbroimy sie bo czas goni i terminy heh
-
Siłownia
Kolego zrob sobie przerwe bo z tym nie ma zartow. Pewnie czeka cie jeszcze raz nastawianie. A jak raz juz cos bylo nastawiane i nie doleczone to potem moze wypadac. Chyba nie chcesz zastrzykow czy podobnych?
-
Siłownia
Mój sposob : izolat popijasz bcaa dorzucajac aminokwasy calodzienne w tabsach daje efekt!
-
Siłownia
?? coś się stało?? czyżby białko 4x? tak za mało białka, dołożył bym to tego jakiś jeszcze izolat na czysto:decayed:
-
Pomocy silnik kreci lecz nie odpala
A masz stary ? to może podmień na chwile.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Mistrz cytowania . Heh No lampka niedługo, jak przyjade to sie miasto dowie
-
Siłownia
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Trzeba montować skórę nie ma co sie oglądać juz urlop wziąłem- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
ta delikatnie progi... w piz*e, hoopki w piz*e, krawężniki... w piz*e i to na zimnym ! btw. Michał jak tam polo tv bo coś chyba kasy nie ma? ja myślałem że to projekt z dużym portfelem i dlatego padło na polo by z niczego zrobić coś a tu chyba będzie z niczego nic- Spoty Słupecko - Konińskie
od 1000 ? chyba że okazja na miarę 6 w lotto- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Masz powody by nie malowac- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Nie- Spoty Słupecko - Konińskie
No znam ziomka w moim wieku. A to spot byl kiedys na bliskiej w tuliszkowie? Kiedys mi tam nawijal na face, a niedawno oplem jezdzil- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Juz lepiej- Spoty Słupecko - Konińskie
nowe? Tak nowe ogolnie mało osób poleca boscha tarcze lub klocki. ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- A ty dawid kogo tam masz na PTU ?- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
"Raspberry wheels" w tytule napisz- Spoty Słupecko - Konińskie
Żeby ci ten bosch nie piszczał bo miałem juz takie cudo na aucie.- [B5 APS] by czorny
Kriss na 255 to w zakręcie miszcz będziesz- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Malyna on board vol2 juz na setupie letnim?- Spoty Słupecko - Konińskie
Kup sobie oryginał do przodu albo zastanów sie nad zestawem odseparowanym bo inaczej nie ma sensu. Ewentualnie przeróbka na 16cm. - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !