Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. a na ile masz V diody? pamiętaj że diody muszą mieć mniejsze napięcie i trzeba tam dać rezystorki by się nie paliły. Pewnie to Ci je spaliło.
  2. 2.4 ci się znudzi, bierz 1.8t to będzie mój następny silnik chyba że wpadnie 2.7bit
  3. Nie jest kuszaca, licznik angol plus do tego powypalane line takze dolicz koszt wymiany wyswietlacza.
  4. Te felgi ładnie ci wyszły, co prawda będzie już to bardziej spokojne auto ale ma mieć charakter właściciela
  5. A jak! zbroimy sie bo czas goni i terminy heh
  6. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego zrob sobie przerwe bo z tym nie ma zartow. Pewnie czeka cie jeszcze raz nastawianie. A jak raz juz cos bylo nastawiane i nie doleczone to potem moze wypadac. Chyba nie chcesz zastrzykow czy podobnych?
  7. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mój sposob : izolat popijasz bcaa dorzucajac aminokwasy calodzienne w tabsach daje efekt!
  8. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ?? coś się stało?? czyżby białko 4x? tak za mało białka, dołożył bym to tego jakiś jeszcze izolat na czysto:decayed:
  9. A masz stary ? to może podmień na chwile.
  10. Mistrz cytowania . Heh No lampka niedługo, jak przyjade to sie miasto dowie
  11. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Trzeba montować skórę nie ma co sie oglądać juz urlop wziąłem
  13. ta delikatnie progi... w piz*e, hoopki w piz*e, krawężniki... w piz*e i to na zimnym ! btw. Michał jak tam polo tv bo coś chyba kasy nie ma? ja myślałem że to projekt z dużym portfelem i dlatego padło na polo by z niczego zrobić coś a tu chyba będzie z niczego nic
  14. od 1000 ? chyba że okazja na miarę 6 w lotto
  15. Masz powody by nie malowac
  16. No znam ziomka w moim wieku. A to spot byl kiedys na bliskiej w tuliszkowie? Kiedys mi tam nawijal na face, a niedawno oplem jezdzil
  17. nowe? Tak nowe ogolnie mało osób poleca boscha tarcze lub klocki. ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- A ty dawid kogo tam masz na PTU ?
  18. "Raspberry wheels" w tytule napisz
  19. Żeby ci ten bosch nie piszczał bo miałem juz takie cudo na aucie.
  20. Kriss na 255 to w zakręcie miszcz będziesz
  21. Malyna on board vol2 juz na setupie letnim?
  22. Kup sobie oryginał do przodu albo zastanów sie nad zestawem odseparowanym bo inaczej nie ma sensu. Ewentualnie przeróbka na 16cm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.