Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Michał naklejałeś na zewnątrz? na razie styknie, ale najlepiej zrobić to od wewnątrz. Co do nie odpalania to dzisiaj i mnie dopadło ... dorobiłem kluczyk jakoś ponad rok temu i się zaczeło powoli że zapali i po chwili zgaśnie i sporadyczne błędy na vag.. dzisiaj wychodzę z pracy odpalił na sek i zgasł i koniec kręci i kręci i nic a kontrolka immo nie chce przestać mrygać :/ potrzebne były kable i dłuższe kręcenie i zapalił w domu Vag błąd od immo że za słaby sygnał z klucza itp.. orginalny kluczyk pali aż miło i zero błędów
  2. Tez będę kładł podłokietnik liftowy bo mam ze skóra i trzeba bedzie tunel wykręcić by zmienić czy po prostu wymieniasz tunel?
  3. Da sie tam go wsadzić? Robiłeś sam czy jakaś profi robota? Bo potem by nie lapalo wilgoci.
  4. juz podpatrzył na battalionie, albo u mnie na wątku:polew: E tam samouk
  5. ja na obecnej glebie czasami lekko przyryje Wysokość w B5 będzie inna niż w B6 z racji konstrukcji i innych podwozi. Jeśli masz zawieszenie serie 1ba bo sprężyny max -30 ale efektu to za super nie da jeździć się do bo obniżenie do -2-3 cm nie wpływa znacząco na komfort jazdy (zawiecha seria). Chcesz niżej ? ewentualnie 1be i do tego -40/45cm max czemu nie 1ba? dlatego że 1ba sie wysra jak go tak obniżysz ze względu na długi skok tłoka. opcja najlepsza ale najdroższa gwint który kupisz nowy za 1k taki podstawowy Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 FK AK-Street (3863296879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak coś lepszego to szykuj 2k. Co do sztywności to gwint jest twardy bo na postoju ugiąć ręka jest ciężko, mam porównanie z jazdy passatem 1be i tam jest miekko a na gwincie jest różnica ale duży plus zakręty itp. Co do łatanej drogi pojedziesz 100-120km/h tylko że wytrzęsie i sam stwierdzisz że może lepiej zwolnić lekko. Gwint sam ze swojej konstrukcji i przeznaczenia nie jest do jazdy komfortowej tylko sport/wygląd (sport zależy od gwintu) peace:boobs: Tak właśnie myślałem jeśli chodzi o gwint. Jak jest z wytrzymałością takiego gwintu za 1 tys zł? Jakbym wiedział że na 1BA, sprężyny -30 plus felga 17 ładnie usiądzie to bym się nie zastanawiał. Aktualnie przód stoi wyżej niż tył. Nie kombinuj z gwintem za 1k tylko załóż komplet sprężyn Weitec -30/-30. Będzie dobrze i równo. Dlatego pisałem ze podstawowy, ja polecam kw
  6. Tylko tam juz mam reduktor o to chodzi i nie mam jak go tam włożyć. Jak odepne sterownik od wiązki to traci on pamięć czy bedzie trzymał ustawienia i mapy? ---------- Post dopisany 28-01-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2014 at 23:02 ---------- pany co powiecie na temat felg Lorinser LM6 ? https://www.google.pl/search?q=Lorinser+LM6&client=opera&hs=sUw&channel=suggest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=sRboUufZFpKA7QaHy4GIBw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1280&bih=901 Takie coś mi padło na banie i chyba to wpadnie na 2014. No bo co innego? up dla pytania wyżej.
  7. ja na obecnej glebie czasami lekko przyryje Wysokość w B5 będzie inna niż w B6 z racji konstrukcji i innych podwozi. Jeśli masz zawieszenie serie 1ba bo sprężyny max -30 ale efektu to za super nie da jeździć się do bo obniżenie do -2-3 cm nie wpływa znacząco na komfort jazdy (zawiecha seria). Chcesz niżej ? ewentualnie 1be i do tego -40/45cm max czemu nie 1ba? dlatego że 1ba sie wysra jak go tak obniżysz ze względu na długi skok tłoka. opcja najlepsza ale najdroższa gwint który kupisz nowy za 1k taki podstawowy Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 FK AK-Street (3863296879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak coś lepszego to szykuj 2k. Co do sztywności to gwint jest twardy bo na postoju ugiąć ręka jest ciężko, mam porównanie z jazdy passatem 1be i tam jest miekko a na gwincie jest różnica ale duży plus zakręty itp. Co do łatanej drogi pojedziesz 100-120km/h tylko że wytrzęsie i sam stwierdzisz że może lepiej zwolnić lekko. Gwint sam ze swojej konstrukcji i przeznaczenia nie jest do jazdy komfortowej tylko sport/wygląd (sport zależy od gwintu) peace:boobs:
  8. Pomysle cos na kolejny week.
  9. A ja myślałem by jechać na myjkę taką szczotkową bo tam tez susza od razu uszczelki. Tylko nie wiem jak to będzie
  10. W sumie fakt bo te felgi dawały charakter by teraz nie zginęła w tłumie.
  11. Ale dolna jeśli juz
  12. Zestaw: 6x barracuda 1x KME Gold lub AC R01 czerwony rurka miedz 8mm sterownik daj tego Staga co piszesz. Temp. przełączania tak jak kolega pisze ok 40C. Będziesz zadowolony.
  13. Wyczyść przepustnice - tylko odkręcenie jest dość problematyczne, albo ewentualnie jest tak że gdzieś łapie lewe powietrze. Przy założeniu że jest wszystko ok to odłącz aku na 10 min i potem podłącz odpal i zostaw auto by sie nagrzało, potem zgaś i zapal powinno być ok. Tylko w tym czasie nie gazuj.
  14. Na opuszczonym aucie bo na podniesionym to sobie kuku podczas jazdy zrobisz pozycja musi byc naturalna dla auta czyli stoi na ziemi.
  15. darek995 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No właśnie tego nie wiem. Ale jak zwiększenie to leci ciepłe. Myślałem ze klimatronik dmucha ciagle ciepłym tylko o rożnej temp.
  16. No to ladnie u mnie w tym roku odkad mapa lpg ogarnieta pali od strzalu co dzien.
  17. darek995 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    u mnie jest czasem tak że po długiej jeździe na 24C ( na klimatroniku) z nawiewów leci letnie powietrze, temp. zawsze wmurowane 90C, silnik szybko się nagrzewa nie traci temp, nie ubywa płynu ani nic. Po podninesieniu temp na 26-max leci gorące powietrze jak nie wiem. Dzieje się tak po ok godzinie jazdy, tak przyuważyłem czasem.
  18. Ogólnie taki dzwięk jak na filmiku można uszyskać jak chłopacy piszą poprzez wycięcie wszystkiego + jakiś sport końcowy. Ja u siebie w V mam tylko końcowy serie, środkowy jest zastąpiony przelotem i 2 katy też zamiast nich są przeloty. Dźwięk jest już naprawdę spoko, ale gdyby koniec był jakiś sportowy był by efekt z filmu, oczywiście 12v inaczej pracuję jak 30v.
  19. u mnie też lekko zawyje pompa przy mrozach -17 ale na pare sek i jest ok magiel mam ok. A co do konserwacji samego układu ktoś kiedyś mi poradził by chłodnice oleju/płynu wspomagania wymienić na ta z a6 c5 bo jest dużo większa to też ochładza płyn i magiel z uszczelniaczami nie dostaje tak w d*pe + przy wymianie płyny wymyć sitko w zbiorniczku bo na bank jest zapchane. W większości przypadków płyn ma ciężko iść do magla. Zobacz to co pisałem skoro i tak będziesz wyciągał do regeneracji.
  20. ewentualnie 1be + springi -30/40. A co do opony to tak jak koledzy pisali 225/45/17 bo ta co napisałeś raz że za baloniasta to dwa przekłamuje licznik Ci bo będziesz jechał z większą prędkością niż normalnie. Appka do fona by takie coś obliczyć to chyba tire calculator.
  21. moja też trzeszczy z przodu ale tylko w mrozu - wina podchodząca gdzieś lekko woda która zamarza po nagrzaniu w środku jest prawie ok - w ciepłe dni nic takiego nie występuje.
  22. Zapalniczke ma w tunelu zobacz.
  23. Tylko to jest od lifta chyba co nie? I brakuje zaslepek bocznych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.