Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tym bardziej ze jedzisz po mieście to ic wymagany u mnie w v6 siedzi kme Gold.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Bylem i kupielem skore do audi, przy okazji wpadl jeszcze do kieszeni oryginalny trójkąt i tylna półka bo 3 stopu nie mialem. Skóra grzana i elektryczna, lokiec i boczki tada !
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Hehe wiem, wiem. Temat przestudiowałem i generalnie plany jakieś tam na przyszłość są, ale powoli. W 200KM raczej celować nie będę ale może coś koło 180KM. Najpierw muszę ogarnąć LPG bo w chwili obecnej bark zapasu wydajności reduktora więc on idzie na pierwszy ogień. Wtryski jeszcze zobaczymy. Teoretycznie miedzi nie muszę zmieniać. Potem boost dla kontroli, FMIC "dla wyglądu" i będę zastanawiał się nad turbo choć moje do tych mocy powinno styknąć. No i soft. Do 180 turbo styknie na spokojnie seryjne potem juz cos lepszego k03s. Reduktor u kumpla ogarnia 170KM a jest nim ac r01 turbo. Zreszta ma taki reduktor u siebie scq. A fimc lepiej miec bo w zime ok ale w lato po miescie nie ogarnia i auto traci moc.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Troche gratow trzeba zebrac
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dziwne ja mam 16 pinowa:whistling:może inny typ licznika ten co mi linka wyslałes wtedy to go odrazu wziąłem A nie masz od jakiegos lifta ? Jak masz dawce 1.8t to bierz i laduj do siebie, pomoge ci zapiac 200KM A ja jestem pod udanych zakupach do audi
-
SPOTY W TURKU
No właśnie jest spot w niedziele teraz pod ferio ja jestem za nawet na ogonie
- SPOTY W TURKU
-
AGD do kuchni
Ale ten no frosty tylko na część zamrażania taki semi-nofrost.
-
AGD do kuchni
Wypowiem się jako sprzedawca od AGD handluje tym na codzień i wszystkie modele mam chyba teraz na sklepie. Co do firmy Amica to w zabudowie urządzenia grzejne mają ok, bo nawet nie źle pracują. Seria EBF czyli tzw fusion jest tańsza od serii Integra EBI, w zasadzie to te same piekarniki tylko w ebf masz szkło na froncie i nie podświetlane przyciski które sie wysuwają. Co do czyszczenia to lepsze już to parowe które jest w ebi8562 niż jakieś katalityczne bo tam z czasem sie te płyty wypalą. Z wyposażenia masz jeden teleskop, i dwie tacki w tym jedną głęboką. Jeśli chodzi o markę to jedyna firma w której cena mikrofali jest w miarę atrakcyjna. Btw. podobne funkcje masz w ebi 7522 aa ( szukaj piekarników z końcówką AA bo to nowe modele A-20%) Co do mikrofali jest ok, zamiennie do serii ebi to model AMM 20BI. Jeśli chodzi o płytę to twój wybór amica nie jest zła, a i electrolux jest całkiem całkiem np. EHH 3634 F9K lub EHH 16340 FK. A co electroluxa mają teraz promocje że jesli kupisz płyte + piekarnik dostajesz kartę na zakupy 200zł visa ( cena do 2500zł) lub 500zł (powyżej 2500zł) Co do pralki to może i być to beko do zabudowy ale kup sobie dłuższą gwarancję na nią bo dzisiaj pralka ma nie wymienne łożyska a electronika sypie się po gwarancji jak okruszki z drożdzówki. Tu masz bez znaczenia. To samo z lodówką jeśli chcesz coś standardowego to może i być ten electrolux ~1200zł jeśłi chcesz coś w no-frost to szykuj ok ~2000zł . Z Ciekawostek to większośc lodówek ma ten sam agregat bez względu na firmę i produckję. Najczęstsze usterki to agregat + rozszelnienie rurek wewnątrz lodówki+ ewentualnie elektronika - czas pracy +/- max 4-5 lat Zmywarka bosch lub firma hotpoint-ariston ciche i oszczędne np. model lsta+ 329 cena/jakość na bardzo dobrym poziomie. powiększony załadunek do 10 kompletów i silniki indukcyjne. Jak coś pytaj pozdro,
-
Spoty Słupecko - Konińskie
mam ten wydech tylko musisz zobaczyć czy Ci podejdzie, bo chyba w quattro mam inny :/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A jak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja wezmę kompa i kabel
-
Spoty Słupecko - Konińskie
O ostrowie juz na batalionie pisalem bede w tym roku. A zapiszcie mnie na niedziele.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Na 2 dni napewno bede bo potem praca.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
mercedesy już oglądałem i są do renowacji tam po zdjęciach patrz. Piękne alufelgi , alusy (VW , Audi) 18' Czarnków ? Tablica.pl A i jeszcze sytuacja stała się taka że nie mogę zainstalować podszybia lift bo przeszkadza mi komputer gazowy... :/ ma ktoś foty gdzie jest komp gaz w v6 ? bo widziałem ludzi co mieli za lampą ale u mnie już tam miejsca nie ma.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wiem ale wyszedł problem bo okazało sie ze tn1 były spawane :/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ciekawe czy bedzie pasowac co nie którym Takie coś wpadło w oko http://s12.postimg.org/gelptmbd5/3782749978_1.jpg Jak byś kolor zmienił to mogło byc całkiem całkiem
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
ale znalazłem też ładne prosiaki z oponami i po malowaniu lub ewentualnie coś ala x5 tylko nie wiem co to za marka, bo chyba chinol... 8j x18 i wtedy nowe opony nakang ns2 225/40
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Bo nie mam koncepcji na wybór felgi żadnej a batalion to musiałbym mieć z 5k by zamiotlo pod podłogę. Tn1 to niby prosta felga ale tez daje radę. Tylko ma et30 i 8j i nie wiem jak to bedzie. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- Spoty Słupecko - Konińskie
o widoku żeby lepsze fotunie były Dariusz rozpórka juz poswiecona przez kamien Amen Tera progu to koło galerie nad jeziorem nie pokonasz moja chyba tez juz o co zachaczyla ale tylko lekko na zjeździe piaskowej drogi. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Nie no 209 to nie dam za halogen ktory włączam może 5 razy w roku tera w ogóle nie włączam Michał kupił byś tn1 czy tn4? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [B5 APS] by czorny
jak będzie badlook'a malował to pryśnie przy okazji Ja pitole telefon z ręki wypadł Czorny polift juz był co teraz? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
podszybie będe montował w sobotę czytam i czytam ten battalion i jeszcze jakieś ramienia wycieraczek chodzą mi po głowie he no a co z tą felgą ? nie wiem sam czy dorwać jakieś prosiaki czy jakieś inne, nic nie ma w dobrej cenie i wyglądzie. Jak sie mają te listwy na dole na drzwiach? warto je mieć czy nie robi rożnicy bo ja nie mam.- A4 B5 TDI by a4-freunde
ładna, bardzo podobna do mojej a powiedz mi gdzie dorwałeś halogeny do s4 czy coś innego zarzuciłeś? - [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !