Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. rurki końcowe w polerkę, lampy przód daj na polift z bixem od gwertego i może ja o glebę trochę a tak to ładne autko
  2. 3m to bajka, ja nawet stosowałem w poprzedniej audi normalną taśmę dwustronną którą mi sprzedali w sklepie z lakierami i była si.
  3. I jak tam fuga wyschła? Masz juz jakieś foto całości? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  4. Za wcześnie do 15 at work :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  5. Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  6. No oni tez nie bez winy ale sa wyjatki i nie pietnujmy wszystkich ksiezy. Juz jest z tego stereotyp. U mnie w okolicy tez 3 uciekalo audi policji po pijaku i zabili kolege siedzacego z tylu. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  7. Masz magika od gwintu ? Ile za regeneracje? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  8. No racja, może każdy modzi w końcu zimy Nie widać? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  9. ładnie wyszło bede myslał wiosna Ma te progi ale to jest rzeźba raczej odpuść kup ori s4. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  10. btw jak by ktos miał znajmoego co ma coś z VW lub Hondy itp z 4x100 Felgi Keskin kt3 4x100 15" et30 8j + opony Turek ? Tablica.pl
  11. Po pijanemu to nawet quattro i v8 by nie dalo rady tylko by predkosc zwiekszyli. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  12. W tym momencie najlepiej kupic cos z segate lub wd. Za 1tb zaplaciesz gdzies 269-299 zl Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  13. zdjęcia zapodawaj w pierwszym poście by nie robić misz maszu by mieć porządek.
  14. i co tam? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  15. Pasuje! Czytaj do góry. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  16. W b5 jest si wiec powinno i byc w b6. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  17. No to audio bedzie konkret, ale to zdejmie co wstawiłeś tez ładnie wyglądało. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  18. Lekko ciemne a nie czarne musimy rozróżnić :€ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  19. Panowie w 2014r dużo wiecej wrażeń, wiecej rezania, udanego modzenia, głębokiej gleby, szerokiej feli i szybkich zakrętów dla szybkich kierowców !! Tego życzę Michał five flat tez robi robotę. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  20. Czekam jeszcze za podszybiem bo nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie. :/ Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  21. montaż ok 10-15 min śruby czarne 8.8 2szt kosztowały mnie 50gr
  22. No tylko cena panowie a ja raczej fekge wlozyl bym ze smakiem ale nie przesadzal jeszcze skora, mala regeneracja gwintu skad kasa Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 30-12-2013 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 11:07 ---------- ROZPÓRKA założona - odczuwalnie sztywniej w zakrętach dzięki Michał i Labiel.
  23. jak już to wal folią bo spray to na stałe a folie można zdjąć.
  24. Co myslicie o felgach lorinser na a4 b5? Te takie lopaty. To co spot, chyba nie. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  25. Sprzesjaesz swoje alu? Sprezyny od oski? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.