Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
rurki końcowe w polerkę, lampy przód daj na polift z bixem od gwertego i może ja o glebę trochę a tak to ładne autko
-
naklejki na klapie bagażnika
3m to bajka, ja nawet stosowałem w poprzedniej audi normalną taśmę dwustronną którą mi sprzedali w sklepie z lakierami i była si.
-
[B5 APS] by czorny
I jak tam fuga wyschła? Masz juz jakieś foto całości? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Za wcześnie do 15 at work :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
No oni tez nie bez winy ale sa wyjatki i nie pietnujmy wszystkich ksiezy. Juz jest z tego stereotyp. U mnie w okolicy tez 3 uciekalo audi policji po pijaku i zabili kolege siedzacego z tylu. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Masz magika od gwintu ? Ile za regeneracje? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No racja, może każdy modzi w końcu zimy Nie widać? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ładnie wyszło bede myslał wiosna Ma te progi ale to jest rzeźba raczej odpuść kup ori s4. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
btw jak by ktos miał znajmoego co ma coś z VW lub Hondy itp z 4x100 Felgi Keskin kt3 4x100 15" et30 8j + opony Turek ? Tablica.pl
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Po pijanemu to nawet quattro i v8 by nie dalo rady tylko by predkosc zwiekszyli. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
kupno telewizora
W tym momencie najlepiej kupic cos z segate lub wd. Za 1tb zaplaciesz gdzies 269-299 zl Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Moja NIUNIA- 1.8t 150+ lublin
zdjęcia zapodawaj w pierwszym poście by nie robić misz maszu by mieć porządek.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
i co tam? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Znaczenie ET Felgi
Pasuje! Czytaj do góry. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Znaczenie ET Felgi
W b5 jest si wiec powinno i byc w b6. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
No to audio bedzie konkret, ale to zdejmie co wstawiłeś tez ładnie wyglądało. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Przyciemnianie tylnych swiatel
Lekko ciemne a nie czarne musimy rozróżnić :€ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie w 2014r dużo wiecej wrażeń, wiecej rezania, udanego modzenia, głębokiej gleby, szerokiej feli i szybkich zakrętów dla szybkich kierowców !! Tego życzę Michał five flat tez robi robotę. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Czekam jeszcze za podszybiem bo nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie. :/ Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
montaż ok 10-15 min śruby czarne 8.8 2szt kosztowały mnie 50gr
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No tylko cena panowie a ja raczej fekge wlozyl bym ze smakiem ale nie przesadzal jeszcze skora, mala regeneracja gwintu skad kasa Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 30-12-2013 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 11:07 ---------- ROZPÓRKA założona - odczuwalnie sztywniej w zakrętach dzięki Michał i Labiel.
-
Przyciemnianie tylnych swiatel
jak już to wal folią bo spray to na stałe a folie można zdjąć.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co myslicie o felgach lorinser na a4 b5? Te takie lopaty. To co spot, chyba nie. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sprzesjaesz swoje alu? Sprezyny od oski? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka