Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. W końcu wieksza ekipka moze dociagnjemy kiedys do 10 aut. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  2. Lepiej niech doschnie. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  3. Może byc Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  4. Dziekowac %%% Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  5. A juz pisze, gdy kupiłem mialem serie czyli katy (tak myslem) i tlumiki. Okazalo sie ze gdy obadalem auto od spodu to okazalo sie ze jeden kat jest pusty wiec tniemy dwa. Ale zaczelo sie brzeczenie w tlumikach. Wiec wywalilem standardowe tlimiki i wstawilem przeloty awg, zostal tylko koncowy seria ktory nowy wspawalem dzis . Dka mnie lepiej nie czuje roznicy na gorzej, raczej w ta druga strone Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  6. No w koncu sie dzisiaj zebralem i zrobilem w koncu tlumnik koncowy w koncu auto ladniej brzmi i nie ma chrzestu "srubek w wiadrze". Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  7. darek995 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Zajrzyj na spoty slupecko koninskie tam cosnsie dzieje u nas w turku bida :\ a duzo a4 jezdzi. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  8. tak takie tylko jeszcze bardzie dopasione narazie cichooo bo oglądam halogeny na allegro
  9. jak piszczy po włączeniu dodatkowego obciążenia elektrycznego to alternator lub jakiś regulator napięcia.
  10. Kolpaka forum nie przyjmuje:) ponoc ale ja tez poloze kolpak Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  11. A tak jeszcze napisze jak juz tu zajrzalem co do tego tematu i mojego problemu z odpowietrzaniem problem stponiowo ustapil po odpowietrzeniu ale jak sie hamulce ulozyly jest igla i hamuje brzytwa. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  12. To trzeba zapodac dystans z zmiana rozstawu Ja jak kupie te felgi to będę sie targował bo będę malował proszkowo by lakier sie trzymał. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  13. Nastepnym razem odrobisz Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  14. Nie wiem ale chyba wole ej mieć w kolorze srebrnym bo mam do wyrwania czarne i chrom/ polerka. Z oponami. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- a co co tych felg co mi Michał wysłałeś to powiem CI że dało by radę ale mi się też podoba styl co ostatnio wrzucał czorny z tymi takimi szprychowymi. A te fele ładnie by nadały charakteru Esy co wstawiłem.
  15. Trzeba było przyjechać a nie sie ukrywasz Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  16. Chce sobie odmłodzić pod maską i osłone zbiorniczka wspomagania wstepnie bym miał, podszybie niedługo będe szukał ale może ktoś wie czy osłona silnika od 2.4 (i innych 30v) do mojego 2.6 podejdzie? ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 14:07 ---------- ok, osłona nie podeszła, ale na swojej wymodziłem czerwone V6 foto wrzucę potem mam pytanie spotkał ktoś taką felgę ? Co o tym powiecie? JAk by to było w b5? 18'' model felgi się nazywa nuvolari
  17. Ile za licznik? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  18. Dzieki za info. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  19. Ja powiem w ten sposób byłem bardzo sceptyczny do ściemniania lamp i efektu tego jak wyjdzie. Bałem sie tego że z tyłu nic widać nie będzie. Kupiłem na "spróbowanie" folie najjaśniejszą do ściemy lamp i po jej naklejeniu nie jest źle nie pogarsza się odbłysk w dzień ani noc. Jedynie nadaje lekkiej takiej tonacji wpadającej w ciemniejszą czerwień.
  20. czemu tak ciężko ta jednostka ma dojść do 200hp gdzie AFN to robią
  21. Ale folie zrywam i mam ori, a u Ciebie wymiana lapmp. Koszt folii na 2 lampy 18zł i 30 min pracy.
  22. torowa wersja
  23. ja auto jakoś umyłem, w końcu felgi mam srebrne ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- Pany dziękować za spota, foty mizernej jakości ale zawsze. Może następnym raz dotrze slo ze swoim pocieraczem
  24. U mnie w środku igła gorzej z wierzchu Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.