Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W końcu wieksza ekipka moze dociagnjemy kiedys do 10 aut. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Lepiej niech doschnie. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może byc Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dziekowac %%% Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A juz pisze, gdy kupiłem mialem serie czyli katy (tak myslem) i tlumiki. Okazalo sie ze gdy obadalem auto od spodu to okazalo sie ze jeden kat jest pusty wiec tniemy dwa. Ale zaczelo sie brzeczenie w tlumikach. Wiec wywalilem standardowe tlimiki i wstawilem przeloty awg, zostal tylko koncowy seria ktory nowy wspawalem dzis . Dka mnie lepiej nie czuje roznicy na gorzej, raczej w ta druga strone Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No w koncu sie dzisiaj zebralem i zrobilem w koncu tlumnik koncowy w koncu auto ladniej brzmi i nie ma chrzestu "srubek w wiadrze". Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY W TURKU
Zajrzyj na spoty slupecko koninskie tam cosnsie dzieje u nas w turku bida :\ a duzo a4 jezdzi. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
tak takie tylko jeszcze bardzie dopasione narazie cichooo bo oglądam halogeny na allegro
-
nyszy pod maska na zimnym silniku
jak piszczy po włączeniu dodatkowego obciążenia elektrycznego to alternator lub jakiś regulator napięcia.
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Kolpaka forum nie przyjmuje:) ponoc ale ja tez poloze kolpak Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
A tak jeszcze napisze jak juz tu zajrzalem co do tego tematu i mojego problemu z odpowietrzaniem problem stponiowo ustapil po odpowietrzeniu ale jak sie hamulce ulozyly jest igla i hamuje brzytwa. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
To trzeba zapodac dystans z zmiana rozstawu Ja jak kupie te felgi to będę sie targował bo będę malował proszkowo by lakier sie trzymał. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nastepnym razem odrobisz Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Nie wiem ale chyba wole ej mieć w kolorze srebrnym bo mam do wyrwania czarne i chrom/ polerka. Z oponami. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- a co co tych felg co mi Michał wysłałeś to powiem CI że dało by radę ale mi się też podoba styl co ostatnio wrzucał czorny z tymi takimi szprychowymi. A te fele ładnie by nadały charakteru Esy co wstawiłem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Trzeba było przyjechać a nie sie ukrywasz Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Chce sobie odmłodzić pod maską i osłone zbiorniczka wspomagania wstepnie bym miał, podszybie niedługo będe szukał ale może ktoś wie czy osłona silnika od 2.4 (i innych 30v) do mojego 2.6 podejdzie? ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 14:07 ---------- ok, osłona nie podeszła, ale na swojej wymodziłem czerwone V6 foto wrzucę potem mam pytanie spotkał ktoś taką felgę ? Co o tym powiecie? JAk by to było w b5? 18'' model felgi się nazywa nuvolari
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ile za licznik? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[V6] Zmiana osołny silnika
Dzieki za info. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Przyciemnianie tylnych swiatel
Ja powiem w ten sposób byłem bardzo sceptyczny do ściemniania lamp i efektu tego jak wyjdzie. Bałem sie tego że z tyłu nic widać nie będzie. Kupiłem na "spróbowanie" folie najjaśniejszą do ściemy lamp i po jej naklejeniu nie jest źle nie pogarsza się odbłysk w dzień ani noc. Jedynie nadaje lekkiej takiej tonacji wpadającej w ciemniejszą czerwień.
-
Co zrobić aby mieć 200hp z 150hp??
pierd*lony ARL
-
Co zrobić aby mieć 200hp z 150hp??
czemu tak ciężko ta jednostka ma dojść do 200hp gdzie AFN to robią
-
Przyciemnianie tylnych swiatel
Ale folie zrywam i mam ori, a u Ciebie wymiana lapmp. Koszt folii na 2 lampy 18zł i 30 min pracy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
torowa wersja
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja auto jakoś umyłem, w końcu felgi mam srebrne ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- Pany dziękować za spota, foty mizernej jakości ale zawsze. Może następnym raz dotrze slo ze swoim pocieraczem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie w środku igła gorzej z wierzchu Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2