Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Albo Kogut na dachu... Zaraz zaraz to juz gdzies widziałem Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
ja mam ogólnie pytania co do lampki polift, jak dobrze zamontować by nie odstawała. Przymierzam się ale widziałem juz 2 inne i odstają w miejscu łuku dachu, tego zgrubienia.- Spoty Słupecko - Konińskie
jakiekolwiek bajery podświetlane na zewnątrz to stanowczo nie !- Spoty Słupecko - Konińskie
grill ala RS ale jak najbardziej, a masz namiar na ten grill ?- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No ja halo tez muszę dorezac bo seria jest droga fhuj No a zalewa Cie odpływ od strony kierowcy albo cos po kablach leci jedno z nich:) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
W sumie w efekcie końcowym może byc ładnie bo grill jest ok Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- 2.4 V6 165 km - dobor zestawu
Dla potwierdzenia kumpel ma 2x Gold w 2.7bit i obrabia bez problemu 330km. A będzie dłubanie na wiecej Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ok ok ja na dniach zaczynam znowu walkę z xenonani i ustawieniem gazu u ghosta( Łukasza) bo nie jest tak jak powinno. No i od 7 urlop to hamulce i inne pierdy :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
I jaja cena może byc PW bo narazie sie rozpatruje może na zimę zarzuce 16 mam 15 ale moge opylic Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Pany jeszcze można zrobic downgrade nie wiem jak długo. Ja mam 4s i zostaje na 7.0.2 bo juz jest aktualizacja bo mi sie podoba a tel. Ładuje co 2 dni i tak zostało. Ale pewnie prawdziwa stabilność będzie mieć 7.1 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- SPOTY W TURKU
Przelew ponoć poszedł jutro sie odezwie do Ciebie. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A masz możliwość cos załatwić w dobrej cenie np. Zima 16"? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ja też się w plener planuje wybrać tylko z fotografem się nie mogę zgrać albo auto dla mnie jeszcze nie gotowe JONNYxPL dziękować będzie lepiej. A zimówki 1 grudnia o ile nie pada śnieg albo nie jest zimno Michał a Ty na wulkanizacji robisz?- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
mam nadzieje że w październiku będzie ładna pogoda jeszcze bo będę miał mały urlop i muszę zrobić heble z tyłu, wypolerować auto jak dam rade, i lampkę polift zrezać. Niedługo zimówki co nie ?- SPOTY W TURKU
no ja mam namiary, zaraz mu zadzwonię ostatnio zabiegany bo robi upgrade 2.7 bit na turbinki k04.- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
ale dobrze sie prezentuje na żywo- 2.4 V6 165 km - dobor zestawu
Nie bądź głupi i nie kupuj valteka bo i tak go zmienisz albo robisz to dobrze albo wcale. Ja miałem valteki i niestety gdy jeżdzę na barracudach niebo a ziemia. Szkoda silnika na takie tanie wtrysk. To ze chcemy jeździć tanio nie znaczy ze na tanich czesciach. Zavolak tez może byc, bo podobny do golda w mocy ale i tak polecam Golda bo długo siedziałem by złożyć to do kupy. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- Spoty Słupecko - Konińskie
No jak juz to to pierwsze jest spoko druga zbyt mocno przypomina klub. Nawe ta ierwsza można uprościć do samego wielki Polska w wersji sedan i kombi. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- 2.4 V6 165 km - dobor zestawu
ja mam KME Gold i zero spadków i nie czuje żadnych spadków temp. do tego mam dołożone wtryski Barracuda i dyszę 2.0- [ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
jeżdze w trasy i juz byłem i jest ok, lubie jak świeci- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Teraz tylko pierścionek Arek muszę pomyśleć o tych kosmetykach.- [ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Wpisałem sie w lampkę schowka, i tak sciemniacza nigdy nie użyłem ponoć dziala Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- Spoty Słupecko - Konińskie
No lookali jak nie wiem i prawie wszystkie w kolorze LZ5L ! Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
nie wygląda:kwasny: Juz sie z nich wyłączyłem czekam na zimę i dopiero kupie cos na lato Michał dzieki za dobre słowo mody oczywiście bedą szły dalej i xenon ogarnalem, przetwornica jednak :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 - Spoty Słupecko - Konińskie