Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Albo Kogut na dachu... Zaraz zaraz to juz gdzies widziałem Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  2. ja mam ogólnie pytania co do lampki polift, jak dobrze zamontować by nie odstawała. Przymierzam się ale widziałem juz 2 inne i odstają w miejscu łuku dachu, tego zgrubienia.
  3. jakiekolwiek bajery podświetlane na zewnątrz to stanowczo nie !
  4. grill ala RS ale jak najbardziej, a masz namiar na ten grill ?
  5. No ja halo tez muszę dorezac bo seria jest droga fhuj No a zalewa Cie odpływ od strony kierowcy albo cos po kablach leci jedno z nich:) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  6. W sumie w efekcie końcowym może byc ładnie bo grill jest ok Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  7. Dla potwierdzenia kumpel ma 2x Gold w 2.7bit i obrabia bez problemu 330km. A będzie dłubanie na wiecej Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  8. Ok ok ja na dniach zaczynam znowu walkę z xenonani i ustawieniem gazu u ghosta( Łukasza) bo nie jest tak jak powinno. No i od 7 urlop to hamulce i inne pierdy :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  9. I jaja cena może byc PW bo narazie sie rozpatruje może na zimę zarzuce 16 mam 15 ale moge opylic Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  10. Pany jeszcze można zrobic downgrade nie wiem jak długo. Ja mam 4s i zostaje na 7.0.2 bo juz jest aktualizacja bo mi sie podoba a tel. Ładuje co 2 dni i tak zostało. Ale pewnie prawdziwa stabilność będzie mieć 7.1 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  11. darek995 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Przelew ponoć poszedł jutro sie odezwie do Ciebie. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  12. A masz możliwość cos załatwić w dobrej cenie np. Zima 16"? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  13. Ja też się w plener planuje wybrać tylko z fotografem się nie mogę zgrać albo auto dla mnie jeszcze nie gotowe JONNYxPL dziękować będzie lepiej. A zimówki 1 grudnia o ile nie pada śnieg albo nie jest zimno Michał a Ty na wulkanizacji robisz?
  14. mam nadzieje że w październiku będzie ładna pogoda jeszcze bo będę miał mały urlop i muszę zrobić heble z tyłu, wypolerować auto jak dam rade, i lampkę polift zrezać. Niedługo zimówki co nie ?
  15. darek995 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    no ja mam namiary, zaraz mu zadzwonię ostatnio zabiegany bo robi upgrade 2.7 bit na turbinki k04.
  16. ale dobrze sie prezentuje na żywo
  17. Nie bądź głupi i nie kupuj valteka bo i tak go zmienisz albo robisz to dobrze albo wcale. Ja miałem valteki i niestety gdy jeżdzę na barracudach niebo a ziemia. Szkoda silnika na takie tanie wtrysk. To ze chcemy jeździć tanio nie znaczy ze na tanich czesciach. Zavolak tez może byc, bo podobny do golda w mocy ale i tak polecam Golda bo długo siedziałem by złożyć to do kupy. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  18. No jak juz to to pierwsze jest spoko druga zbyt mocno przypomina klub. Nawe ta ierwsza można uprościć do samego wielki Polska w wersji sedan i kombi. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  19. ja mam KME Gold i zero spadków i nie czuje żadnych spadków temp. do tego mam dołożone wtryski Barracuda i dyszę 2.0
  20. jeżdze w trasy i juz byłem i jest ok, lubie jak świeci
  21. Teraz tylko pierścionek Arek muszę pomyśleć o tych kosmetykach.
  22. Wpisałem sie w lampkę schowka, i tak sciemniacza nigdy nie użyłem ponoć dziala Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  23. No lookali jak nie wiem i prawie wszystkie w kolorze LZ5L ! Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  24. nie wygląda:kwasny: Juz sie z nich wyłączyłem czekam na zimę i dopiero kupie cos na lato Michał dzieki za dobre słowo mody oczywiście bedą szły dalej i xenon ogarnalem, przetwornica jednak :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.