Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Słupca itp ma bliżej do pzn. Tu widzę chętnych na Konin nawet. W ten week mi nie pasuje za cholerę. :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Najaral sie na zderzak jak zobaczył u mnie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzisiaj miałem maly spocik moja a4 i a4 lift 1.8t quattro w Sieradzu Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Znaczenie ET Felgi
A nie czasem 17 ? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Przyciemnianie tylnych swiatel
Ona naprawdę ładnie wyglada od serii jest tylko lekko ciemniejszy a daje ten charakter. Łatwo sie ja modeluje wystarczy pożyczyć suszarka od dziewczyny Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Przyciemnianie tylnych swiatel
Ja mam u siebie tak zrobione folia obracal. Zobacz u mnie w temacie. Ogólnie folia nie robi mega ciemnoty tylko fajnie ciemniej. Ja przyciemnialem bo przód mam czarne lampy grill mat i tył jasny zostać nie mógł Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A to po wszystkich świętych ? Czy jednak ta sobota. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Zacisk hamulca tyl quattro jaki?
aaa juz wiem o co chodzi, mój błąd. ---------- Post dopisany 20-10-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 23:11 ---------- Kumpel twierdzi ze ma takie same jak w c5 ? Mocno sie różni Alu od żeliwa? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W przyszły weekend można cos zrobic Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany nie wiem czy to się komuś nada ale mam miskę na zbyciu od diesla wyjętą z passata. Co prawda pęknięta ale to może ktoś pospawa. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany jak ktoś ma znajomego co ma jakiegoś VW albo Honde to mam na handel felgi KESKIN KT3 4x100 15'' z oponami 195/45 i lekkim naciągiem
-
[B5 APS] by czorny
w quattro mam takie krótkie rurki jak same końcówki muszę cały tłumik dać do góry :/
-
A4 B5 1.6 lpg ESGI przełącza się na benzyne na niskich obrotach
zrób sobie kabel i ściągni oprogramowanie w wersji 4 i ja Ci powiem co i jak. Mam taką podobną instalkę.
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Zależy jaki model to zaparkuj cos z bmw Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dopóki lato na kołach jeszcze nie jade ale forum sie dowie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Rotory? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak spot to ja odpadam w weekend. :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 APS] by czorny
A jak ten wydech do góry podnieść? Czy ty myślisz o przespawaniu? Bo w quattro gumy sa do ramy na końcowy wkręcane takim uchwytem do ramy. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tylko oby termin był dogodny. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Podgrzewane lusterko
Witam, mam pytanie bo nie podgrzewa mi lewe lusterko w samochodzie i czy ona ma jakis osobny bezpiecznik ? czy muszę kupić nowe lustro ? a może jakoś da się łatwo to sprawdzić lub wyjąć? Prawe lustro i tylna szyba grzeją.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
ładuj ze Skody Felicji jak ja zapkowałem http://imageshack.us/a/img560/5894/2bpx.jpg No ok ale w zderzak esowy chyba nie zaaplikuje? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 15-10-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 19:39 ---------- Co potrzebuje do podszybia poliftowego ? nie chce ktoś wpaść na montaż lampki polift ? nie mam motywacji
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no można
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
muszę rozkręcić i ogarnąć
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
A to jakaś specjalna żarówka? Czy ledy tam podejdą. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Tez dziękować ale u mnie to chyba tylko aspekt wizualny skoro mam juz filtr k&n. Muszę cos pomyśleć nad wyglądem pod maska Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2