Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Słupca itp ma bliżej do pzn. Tu widzę chętnych na Konin nawet. W ten week mi nie pasuje za cholerę. :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  2. Najaral sie na zderzak jak zobaczył u mnie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  3. Dzisiaj miałem maly spocik moja a4 i a4 lift 1.8t quattro w Sieradzu Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  4. A nie czasem 17 ? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  5. Ona naprawdę ładnie wyglada od serii jest tylko lekko ciemniejszy a daje ten charakter. Łatwo sie ja modeluje wystarczy pożyczyć suszarka od dziewczyny Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  6. Ja mam u siebie tak zrobione folia obracal. Zobacz u mnie w temacie. Ogólnie folia nie robi mega ciemnoty tylko fajnie ciemniej. Ja przyciemnialem bo przód mam czarne lampy grill mat i tył jasny zostać nie mógł Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  7. A to po wszystkich świętych ? Czy jednak ta sobota. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  8. aaa juz wiem o co chodzi, mój błąd. ---------- Post dopisany 20-10-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 23:11 ---------- Kumpel twierdzi ze ma takie same jak w c5 ? Mocno sie różni Alu od żeliwa? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  9. W przyszły weekend można cos zrobic Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  10. Pany nie wiem czy to się komuś nada ale mam miskę na zbyciu od diesla wyjętą z passata. Co prawda pęknięta ale to może ktoś pospawa. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  11. Pany jak ktoś ma znajomego co ma jakiegoś VW albo Honde to mam na handel felgi KESKIN KT3 4x100 15'' z oponami 195/45 i lekkim naciągiem
  12. w quattro mam takie krótkie rurki jak same końcówki muszę cały tłumik dać do góry :/
  13. zrób sobie kabel i ściągni oprogramowanie w wersji 4 i ja Ci powiem co i jak. Mam taką podobną instalkę.
  14. Zależy jaki model to zaparkuj cos z bmw Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  15. Dopóki lato na kołach jeszcze nie jade ale forum sie dowie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  16. Rotory? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  17. Jak spot to ja odpadam w weekend. :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  18. A jak ten wydech do góry podnieść? Czy ty myślisz o przespawaniu? Bo w quattro gumy sa do ramy na końcowy wkręcane takim uchwytem do ramy. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  19. Tylko oby termin był dogodny. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  20. Witam, mam pytanie bo nie podgrzewa mi lewe lusterko w samochodzie i czy ona ma jakis osobny bezpiecznik ? czy muszę kupić nowe lustro ? a może jakoś da się łatwo to sprawdzić lub wyjąć? Prawe lustro i tylna szyba grzeją.
  21. ładuj ze Skody Felicji jak ja zapkowałem http://imageshack.us/a/img560/5894/2bpx.jpg No ok ale w zderzak esowy chyba nie zaaplikuje? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 15-10-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 19:39 ---------- Co potrzebuje do podszybia poliftowego ? nie chce ktoś wpaść na montaż lampki polift ? nie mam motywacji
  22. no można
  23. muszę rozkręcić i ogarnąć
  24. A to jakaś specjalna żarówka? Czy ledy tam podejdą. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  25. Tez dziękować ale u mnie to chyba tylko aspekt wizualny skoro mam juz filtr k&n. Muszę cos pomyśleć nad wyglądem pod maska Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.