Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Jedynie polift może mieć inaczej ale ty masz klape otwierana manualnie na przycisk z wejściem na kluczyk a nie na elektrycznie przyciskiem od spodu? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  2. Jutro ci podam Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 02-09-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 21:35 ---------- Tak to jest w tym miejscu co zaznaczyłeś po prostu brakuje Ci tego czujnika do oświetlanie po otwarciu klapy, po prostu go nie masz. Tu masz numery tego czegoś. ---------- Post dopisany 03-09-2013 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 23:21 ---------- No i co temat umarł? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  3. ja bym wybrał albo żółte halo albo carbon chyba że tu będzie jakaś głębsza wizja
  4. pięknie
  5. na ostatnim zdjęciu jest taka dziura obok zamka i tam to powinno być ja mam klapę w domu a będę dopiero jutro i pstryknę foto. A na pewno to w przedlifcie jest bo miałem klapę wgnieciona i kupiłem inna i tez to miałem.
  6. Ale felga pasuje jak nie wiem sam bym tak.ą dorwał.
  7. Dobra baza do modów, powodzenia !
  8. I co znalazłeś? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  9. tak to zdjęcie jest po wyjęciu z mojego sedana. Taki mały element z lewej strony obok zamka wchodzi cały w blachę. W środku jest taka kulka i jak ona spada to załącza oświetlenie.
  10. Takie coś w klapie znajdź jest po lewo od zamka i jak patrzysz na klapę to tak jakby była taka czarna zaślepka w środku jest taka kulka która odpowiada za światło w bagażniku a nie jakieś czujniki przy zamku.
  11. To nic z tego mam zdjęcie tego czegoś. A ty masz polifta? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  12. J*bani hamerykance Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  13. A masz jakieś informacje ile tym można ugrać ? Ile zrobi koni wiecej z takich 193KM ? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  14. jest w tym jakiś IC ? na youtubie są filmiki
  15. Kolego zdemontuj tapicerkę klapy i tak w klapie jest takie czujnik z kulką takie cały czarny obok zamka on jest na taki zaczep i to jest winowajca. Tylko jego się pewnie nada tylko wymienić. Jak coś to wklej zdjęcie klapy po zdjęciu tapicerki a Ci powiem co to.
  16. Bo nowego zderzaka nie chce ciąć a już w tym tygodniu dokończę furę. A wkręcany to luz tu pasuję cały gotowy
  17. Folia nie jest droga to pokombinuje na pocżatek polatam w ciemniejszej tonacji a jak mi się znudzi to nad jUSA Ciekawe jaki będzie efekt.
  18. Arek fele kupił
  19. Każdy picuje fure Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  20. Ale pomimo koloru felga ładnie wyglada:) choć ten kolor ma cos w sobie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  21. I tak chce właśnie zrobic. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  22. Ok ale ja mam polift i chce jak narazie ciemniejszy polift. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  23. A juz masz koła? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  24. Ja chciałem na dniach zrobię podobnie . No ale auto nisko, niziutko bardzo fajnie. Niestety ja chyba tak nie opuszczę bo drogi u mnie takie ze bym swój zderzak esowy, miche i co tylko wyrwał. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.