Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. 1.Jak zapakuję 312 na przód do Q to muszę zacisk zmieniać czy będzie ok? 2. Mam zaciski z Golf V na tył aluminium (obecnie żeliwo) które były zaszczepione do Audi 90 na tył i pasowały p&p tylko przerobione mocowanie było ręcznego czy tu w audi będę mógł je założyć p&p ?
  2. na gwincie jak narazie 31tys. iiii cichoo
  3. To widzę że muszę do tego zajrzeć bo grubszy temat. Skupię się na jednej stronie narazie by wyeliminować wszystko.
  4. Jeden pilnik był wymieniony na nowy a i tak sie wyłącza. Dodam ze pomaga wyłączenie w włączenie lamp i juz jest ok. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  5. darek995 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Ja nie znam. Ale dokładnie oblukaj bo w Turku lubią robić kanty a wałów nie brakuje. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  6. o to obadam temat i jak się u Ciebie sprawdzi to też go zakupie, bo patrzyłem ale też na allegro są AWG ale to chyba lipa co?
  7. ok temat taki jest. Wszystko na równym świeci i nie mruga, Gdy wjedziemy w dziurę autem xenon się wyłącza i zapala się kontrolka na Fisie że żarówka przepalona nie ma masy? czy dalej temat przetwornic. Dodatkowo dodam że raz wyłączy się prawa(stara przetwornica) raz lewa (tą co wymieniem) a czasem dwie na raz.
  8. Sugerujesz że na samym końcowym będzie głośniej niż na dwóch przelotach? Na razie nic nie działałem ale już kupiłem nowy tylni tłumik bo myślę że u mnie to jego wina ale chciałbym też dać środek przelot tylko nie wiem jak to z wykonaniem w Vłce bo dwie rurki idą do środkowego.
  9. zaryzykuje z używką i zobaczę co i jak a może mi ktoś podrzucić link allegro do regeneracji. Dzieki gwery za wyjaśnienie bo myślałem że te tez tak mają.
  10. A coś czytałem na temat startera ? to też może być to? po przełożeniu jak już pisałem świeci. Ale druga przetwornica też już pada.. :/
  11. Witam, może ktoś tutaj będzie wiedział. Kolega kupił galaxy z 2004r i ma seryjne xenony, problem jest z ich świeceniem. Po załączeniu po jakimś czasie gaśnie lewy albo prawy albo oba na raz zawsze po jakimś czasie. Wina przetwornicy? czy może to tzw. starter? Miał ktoś tak podobnie może w audi a to wszystko jeszcze VAG( to samo co sharan) więc może być podobnie. Dodam że przetwornica się lekko grzeje i już nie świeci prawy xenon wcale a żarniki są nowe. I ten prawy w lewej lampie hula.
  12. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zrób sobie zdjęcie co tydzień wtedy będzie git jak zrobis sobie filmik z tego. Hmm sezonowa praca Ci nie da masy ale zrzucić powinieneś coś tam bo tak jak piszesz jest wyczerpująca. Tylko unikaj nie jedzenia cały dzien a potem na wieczór syto bo będzie odwrotny skutek. A co do tego co pisałem wyżej ja teraz nie patrzę na rzeźbę bo jestem w trakcie przygotowywania sie do zawodów w wyciskaniu wielokrotnym 100kg, a mam godnego konkurenta bo kumpel wyciska 30 razy :/ mam gdzies filmik z poprzednich zawodów. Pierwszy nie będę ale chociaż drugi może bo konkurencja tez nie śpi Wysłane ze zgniłego iJabłka
  13. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wybaczcie z Fona w robocie pisałem gadam bo mój kumpel to dietetyk co prawda nie byłem u niego na typowej diecie dla mnie tylko kilka razy widziałem jak układał dla ludZi i sie nasluchalem. Miecho ok,ryz ok bo sam to wszystko jem tylko zawsze mi wpajal ze to nie wszystko bo witaminy i inne pierdoly by zdrowo sie czuć. Jeśli Ci jest ok to jedz jak chcesz nie zakładam Ci do garnka ale zwracam uwagę tylko na jakiś blad twoja sprawa czy zrobisz tak czy inaczej. Pożarem te dyskusje powinny sie odbywać na sfd.pl a nie. Brzuch nie mam kraty jak chłopak z okładki men's health bo po prostu nie robię rzeźby, to potem zwarzywszy na tryb pracy może ale to może mi sie uda zrobic tak jak bym chciał nie mierz każdego swoją miara bo możemy porównać sie w dowodach itp a ja raczej traktuje siłownię jako sport bezkonfliktowy spory zostaw na trening i wylądowanie Wysłane ze zgniłego iJabłka ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Tzieland dokladnie niskie wegle. Ogranicz spożywanie słodkiego a nawet owoców, jeśli musisz owoce to max do 13 w ciagu dnia. Wysłane ze zgniłego iJabłka
  14. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ehh niektórzy sa nieureformowalni. Pisałem ze masa + siła czytaj do konca, bo masa + rzeba nie wykonane dlatego poprawilem myślałem o jednym a pisałem drugie. Foto może jakieś wkleje ale najlepiej będzie jak sie spotkamy na spocie batalionu w ostrowie. Bo w internecie to każdy kozak a liczą sie fakty po drugie robię to dla siebie od ok 7-6 lat. A Pioterk jeśli nie wiem lubisz tu pojezdzac to wybracz ale nie ten wątek. Bez urazy dla nikogo bo ja sie nie czuje urazony ale ty tak widzę. Wysłane ze zgniłego iJabłka
  15. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja obecnie jestem na treningu masa + rzeźba wzrost 176kg waga jak narazie 94,5kg, kabel 47cm klata ok 135cm chyba. Itd obecnie cykl na saw + bcaa + mono + suplementacja zma i weglami. Wysłane ze zgniłego iJabłka ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Śrub masa + siła Wysłane ze zgniłego iJabłka
  16. a co do tego audi 80 to Kto mu w ogóle pozwolił wejść do garażu. !! ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- macie jakieś sprawdzone końcówki wydechu do polecenia? tak myślę 70mm by obrać i ścięte.
  17. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A tam rób jak chcesz diety nie masz zdrowej i juz. Braku bilansu węgli, tłuszczu i białek a z tych to masz tylko zwierzęce. Potem problemy sie rodzą typu zawarcia i nawet gorsze. Chodzenie na siłownię ma sens gdy sie ma obcym pojęcie przeciwnie może wpłynąć negatywnie na zdrowie. Wysłane ze zgniłego iJabłka
  18. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak ty sie pytasz a co to, to nie mam pytań. Sa to rzeczy potrzebne by rosnąć , regenerowac sie i byc zdrowym. iJablko jest spoko Wysłane ze zgniłego iJabłka
  19. Co ludzie z tymi spoilerami maja to nie wiem, ja juz mam druga audi z której musiałem to gowno usuwać ale taka mała listwa nice. Wysłane ze zgniłego iJabłka
  20. Ważne ze cię naprawilismy Wysłane ze zgniłego iJabłka
  21. no wiem wiem ale na US forum takie coś jest. Wysłane ze zgniłego iJabłka
  22. Albo depo polifty Tez sa spoko dużo osób ma. A jak juz to uderz do gwertego i bix wsadz. Wysłane ze zgniłego iJabłka
  23. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego to twoja dieta? Coś uboga bardzo sam robiłeś czy ktoś Ci pomógł. Gdzie w tym omega 6, oliwa i ryby o witaminach nie wspomne. Wysłane ze zgniłego iJabłka
  24. A tarcze sa ok? Bo wyglądają tak jakby sie posypały. Wysłane ze zgniłego iJabłka
  25. ok to już nie kombinuje, jakoś w lipcu pojedzie do lakiernika na odnowę biologiczną jak tylko sie wyrobie z zderzakami temat spoilera odpuszczam. ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- jaki mam silnik w profilu? bo mam zaznaczone 2.6 v6 a teraz widze 2.5 tdi:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.