Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zgarnij i będzie ok w takim razie tylko tu wyczekam i lecę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
popiłeś czy chory ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W MCdonaldzie jest ciepło dzisiaj jestem kierownikiem:decayed: to zamknę sklep o 15 i polecę także 15.30 jestem pod ferio a EGON zapraszamy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
do 15 pracuję :/ a do Konina mam ok 25-30km z miejsca pracy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no chyba ferio co ? to ilu nas jest wszyscy co pisali?? ok 16-16.30 ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja też cały czas na tak
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
scq rezacz
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
gratki za furkę k***a a te felgi wiedziałem za 650zł z porysowanym kantem A mam do Ciebie takie pytanie możesz mi zmierzyć długość i środnice sprężym w gwincie na tył ?? bo mam też kw v2 ale sprężyny założone nie seryjne od kw. A jak się reguluje tą twardość??
-
Spoty Słupecko - Konińskie
kocham dźwięk Turbnki w 2.7:naughty: Łukasz przecież wiesz że je się nie boje Na końcu filmiku najlepsza T4 A co do dźwięku to naprawdę jest ładny nie wiem jak będzie na całkowitym przelocie. ---------- Post dopisany 15-03-2013 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 13:20 ---------- To co spot pali ?
-
Znaczenie ET Felgi
ładne te fele co zapodałeś Panowie to możliwe że felgi 17'' et35 8j ocierają z przodu na większych dziurach ? mam od tego nawet zagięty rant nadkola, będę chciał je zaprasować. Ale tak powinno być każdy pisze że et35 jest w sam raz. Opony są 215/50 ZR17. ---------- Post dopisany 14-03-2013 at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 21:25 ---------- up
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no powiem wam że pogoda wiosny nie zapowiada.
-
Malowanie lamp
i to bardzo gładko poszło, qwerty pisał że lampy polift nie lubią piekarnika, na yt były chyba sonary
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
no z w8 mniej rzeźby ale chyba lepiej już polifta założyć ewentualnie samemu zarezać lampkę przedlifta.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A co tam problemy z mocą slo? bo tam widziałem ze ic turbo itp zrobiłeś ale już zamontowane i zestrojone ?
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
Tak ale to tylko 15KM więc myślę że zabójczo różnicy nie będzie d*pa sie przyzwyczaja Fakt to już 30V no ale Ja mam węże Semperit ? jak to się ma pewnie szary koniec? Opaski dokręcone. Mam wrażenie że już wtryski są ospałe bo to Valteki po 45ty.km i auto na LPG nie idzie już super i niedługo wlecą barracudy i możliwe że wtryski puszczają.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Hana słabła w modelu h2001 bo ma przejściówki valteka i tam coś się dzieje A co Napoleonów to daj na lpg-forum.pl i tam masz gdzieś ich opis i specyfikacje w dziale wtryskiwacze.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pewnie Tycu;) 1. darek995 2. scq 3. dam-in 4. Arkadiush 5. Slo? 6. ghost ? 7.tyc_jan 8. ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- no spoko ja grilla biorę a Ty Norbi weź kiełbaski No a slo ogarniesz się na spot? bo jeszcze pod znakiem zapytania stoisz pisałem do ghosta ale nie odpisuję na dniach zadzwonię do niego będę wiedział
-
Odłazi farba :(
nie rób z tym nic bo jeszcze gorzej będzie, a bezbarwny Ci odejdzie musiałbyś matować miejsce - najrozsądniej podkładem dać ale to nie wygląda.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
czyli zostaja baraki :-) ponoć mają wyjść jakieś nowe wtryski "napoleon " od firmy alex. wydajność zwiększoną mają mieć.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak na lato :-)
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Ale sterownika nikt zmieniał nie będzie. ---------- Post dopisany 09-03-2013 at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 09:14 ---------- Panowie trochę sie opóźniło ale niedługo będą barracudy pod maską
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No jestem za by się zgrać i polecieć nad jakieś miejsce fajne nawet nad jeziorko w Mikorzynie czy coś podobnego tak cały składem ale najpierw niech każdy się dopiszę do listy i zgramy się na 17 i obgadamy wszystko na spocie 1. darek995 2. scq 3. dam-in 4. Arkadiush 5. Slo? 6. ghost ? 7. 8.
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
U mnie tak jest. Jak zgaszę i za chwilę zapale ale nie zawsze i nie wiem od czego to zależy. Spalanie mam normalne choć nie wiem czy nie za małe nie wściekam się zbytnio choć lubię wdepnąć i gaz 10.5l/100km auto w quattro .
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
Ja bym brał 2.8 w wersji 193KM, najlepiej ACK bo chyba tych najwięcej w razie części. Choć same silniki się za bardzo nie różnią między sobą. A co do 2.4 to cieszy tylko chwilę ja mam 2.6 i też już mało wszystko a jak kupowałem to nawet nie myślałem o A4
-
Natrysk baranka na progi, jaki koszt robocizny?
Boll'a kupisz w spray miałem takie coś, ale raz z kolegą robiłem konserwacją TIR'a i dawaliśmy natryskową na pistolet efekt zadowalający koszt ok 400-500zł a firmy profesjonalne nawet za to wezmą ok 1000zł .