Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Ale w bagażnik chyba ?? no to jak z niedzielą bo nie wiem czy sie nastawiac jak coś nagadam ghosta
  2. To jak niedziela aktualna?? ej jakieś 3,0 sie modzi?
  3. No w sumie niedziela tez by pasiła bo pracuje do 15
  4. Ja tez do 16 ale doleciał bym, szkoda znów nie wyszło :/
  5. A co do tematu lania 98 hmm.. tankowałem swego czasu Verve 98 bo poprawić odpalanie w aucie a nóż coś by sie zmieniło (ale to nie był problem) i jakoś nie czułem różnicy maksymalnej, ale miałem wrażenie że silnik bardziej "gładko" chodzi a poza tym to droższa jest
  6. Może tan weekend pod Ferio Konin ? godz. ok 17 -17.30?
  7. no jest nas 3ech
  8. u mnie ok. 2800 wyskakuje 100km/h jeśli sie nie mylę.
  9. no ok a teraz jak to jest z barracudą i haną cena praktycznie ta sama bo barracuda 80zł a hana 85zł, a co do zejścia poniżej 3ms to nie ma obaw bo te v6 po tyle nie schodzą raczej i nie muszą być wtryski demonami szybkości. Mętlik w głowie bo za zaoszczędzone pieniądze mógłbym zrobić bix'a.
  10. Wszystko zależy od funduszy jakie uzbieram na te cuda i od tego jak długo ta B5 u mnie będzie a na razie będzie he
  11. no coś cisza, dopóki mam w pracy lekko bo potem znowu sie zakopie i mnie nie będzie widać ://
  12. no ok ale za hany i barracudy trzeba trochę dać w porównaniu do WGS, no i czy rzeczywiście to podobieństwo do matrixa jest takie złe i czy przez to należy je odrzucić? Cena w sumie czyni cuda. A co z OMVL? nie ukrywam że chodzi mi również o cenę bo na wymianę wtrysków na hany/baracuda musze miec ok. 500zł a na inne 250/280zł.
  13. Witam, żywot w o moim aucie kończą czerwone Valteki które kalibrowałem jakiś tam czas temu, generalnie chodzą dobrze ale są już głośniejsze, czasem czuć z nich gaz no i wywala mi błąd mieszanki niekiedy bo różnie podają, czasy wtrysków też się różnią. No i klamka zapadła. Reduktor wymieniałam na KME GOLD, a sam sterownik to ESGI 2 - prostu łatwy w obsłudze i połączeniu no i u mnie bez żadnych tam problemów. Babel gazowy mam, Vag mam - kalibrację z mapami gazu umiem robić. I teraz do sedna co lepszę: WGS Blade 14 (czy 18) ? A może OMVL REG FAST ??
  14. brakuje typowego zimowego spota na którym też się trochę pobawimy
  15. no tak ale jakiś termin dalszy zapodajcie i niech każdy pisze jak z czasem i czy może min. 1,5 tyg w przód.
  16. Sprawdzę to czy jest dobre podłączenie ale a VAG'u widać że pracują dwie i zmieniają sie wahania od obciążenia i dodania gazu. A ten drugi błąd chyba na LPG bo wiem że jak regulowałem gaz to jeździłem jakiś czas na PB i nie było nic z takich błędów. A te błędy wskazują na jakąś przerwę w obwodzie czy złą mieszankę ?
  17. Witam, od czasu do czasu jak zapodam VAG'a pod auto, (tak jak dzisiaj by skasować inspekcje OIL) pojawia sie błąd a właściwie 2. Oto one : VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 4A0 907 473 T Component and/or Version: 2,6l V6 MPFI HS D01 Software Coding: 00084 Work Shop Code: WSC 07777 2 Faults Found: 00525 - Oxygen Sensor (G39) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00554 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 2 18-10 - Upper Limit - Intermittent Czyżby jakaś lambda padała? błędów jest mniej pod wycięciu katalizatora bo jak kupiłem, to ktoś jedną puszkę na prawym rzędzie cyl. wypróżnił a na lewym rzedzie była pełna, teraz nie ma katów i jest rurka przelot. A może to przez LPG ? mam niedługo wmieniac wtryski na OMVL regi albo na WGS. ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 17:53 ---------- Panowie ktoś pomoże co konkretnie znaczą te błędy?
  18. no i śnieg wykrakalem teraz trzeba myśleć o reszcie większą ekipa mile widziana .
  19. na ślizganko i ja chętny ale poczekajmy na śniegg jakieś najbliższe wolne będę miał tak na przełomie stycznia :/ chyba że coś ciekawego i dużo osób to stawie sie i załatwię Ghost'a razem ze mną
  20. A tarcze z EU do UK podejdą? Czy jak robić ? ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- a i jeszcze jedno pytanie czy to że 100km/h jest na środku nic nie robi w stosunku do starego? i oznacza wersję poliftową?
  21. a czyli tylko te z zegarkiem miały te ledy? bo chciałbym pomodowac z podoświetleniem ale na żarówkach to nie ma sensu. No a co do Fis fajna sprawa tylko tak zastanawiam się jak to spasi z 2.6 i po drugie drożej wychodzi a zbytnio nie zwazam na spalanie a do tego manetka dojdzie jeszcze.
  22. Witam, koledzy wytłumaczcie mi tylko jedną sprawę bo na forum jest to tak napisane że nic nie wiem bo w żadnym temacie nie jest jasno powiedziane czy po lifcie jest na licznikach białe podświetlenie a wskazówki czerwone?? Bo wiem że polift ma diody a mój przed ma żarówki. Jesłi polift nie ma białego to trzeba zrobić i zrobię tylko mi powiedzcie - a i nie za bardzo mi potrzebny FIS/półFIS tylko zadowolił bym sie zwykłym licznikiem chyba że miałbym coś kasy na boku a narazie to inne mody w planie. A ten licznik diody czy nie ? LICZNIK AUDI A4 B5 2,6 BENZYNA 8DO 919 034 B (2846322559) - motoAllegro - fajny bo tani
  23. a no tak chodzi o 640 wczoraj było już późno tylko ja tam napisałem że jak chce kolega 3d to lg bo taniej itp. no ok może migotania dużego nie ma ale jest to fakt ale to opisałem. I mówiłem ja nie lubie 3d
  24. no ja szaleje na parkingu pod tesco i nic nikt nie mówi policji też nigdzie nie widać może ich zasypalo he no a mandaty muszą być w końcu mamy na nie budżet w państwie.
  25. No i ja się doczekałem, moja już druga zima z quattro i dalej rogal na ''papce'' czasem nie mogę w domu usiedzieć moja druga połówka mnie wyzywa i krzyczy gdy tylko wsiadam z nią do auta, może to przez to że czasem ją przewiozę bokiem ) no ale pasja nie wybiera, -10 za oknem i +/- 2cm śniegu na asfalcie po odśnieżeniu trochę mniej. A co odejścia to dużo osób się u mnie dziwi że taka b5 ciągnie też na tył i wiele ogląda się z zaciekawieniem że to nie jazda na ręcznym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.