Treść opublikowana przez darek995
-
naprawa wgniecionego zderzaka
Da sie opalarką ale grzej też dużo po stronach kantu wgniecenia bo odprysknie Ci lakier z zderzaka, przerabiałem temat. Delikatna robota
-
Jaki tłumik końcowy wsadzić do Audi A4 B5 1.8T?
na przejażdżki ok ale na trasę polecam wtedy nervosol
-
[ A4 B5 ] 1.8T tiptronic. Białe złoto.
świetny kolor no i zawsze podobała mi się jasna konsola w środku Lampy zmień na po-lift i będzie A i szkoda że nie quattro czekam na plany modów
-
Spoty Słupecko - Konińskie
16-17 ten weekend :-)
-
SPOTY W TURKU
Pany ktoś tu u nas żyje ? Może mały spocik na Koninie 16-17 marca ?? Zajrzyjcie do tematu Słupecko- Konińskiego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
1. darek995 2.scq 3.dam-in 4- może Arkadiush?? 5. zawołam Ghosta może podskoczy 6. 7. 8. ?? P.S Kiedyś piałem na stronie Kalisza ale tam to już poumierali ehhh :/
-
Odłazi farba :(
zrób tak bo i tak już rdza jest czyli powłoki nie ma ocynkowanej, dotrzyj to papierem 320 na mokro potem 600 do róności, a zacznij od listwy w górę będzie wygodniej pomalować, po zmatowaniu daj środek na rdzę który ja wypala (są takie BURNOX Epoxy np.) na to podkład i podkład 800 i zrób mu małą zaprawkę z bazy. Po nałożeniu bazy zrób mat w większym polu niż baza papierem 800 i przy pryskaj klarem i potem polerować całą część drzwi po zmatowaniu papierem 1500 na mokro (dzwi i zaprawkę) - zaprawka gotowa Ale generalnie lepiej malować drzwi od listwy w górę a tak masz taniej
-
Spoty Słupecko - Konińskie
1. Ja 2. scq Ktoś jeszcze?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to co ten 16-17?
-
Jakie ślizgi pod zderzak S4? Czy te dobre ?
ok czekam.
-
Jakie ślizgi pod zderzak S4? Czy te dobre ?
Witam, tak siedziałem wieczorną porą i rozmyślałem nad wykonaniem spawania zderzaka S4 który mam w swojej audi (bo tego niestety wymaga), przypomniało mi się że (chyba) potrzebuję ślizgi od s4 bo obecnie z tego co patrzyłem ktoś to przytwierdził na wkręty i myślę że ślizgi załatwią sprawę trzymania się zderzaka i czy czasem się nie myle? . Tylko Czy te są dobre bo na allegro się natknąłem ? A może ktoś ma na opylenie? A czy jakieś z polifta czy coś nie będą pasowały? ŚLIZG ZDERZAKA PRAWY PRZÓD AUDI S4 A4 B5 KOMBI (3056397855) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ŚLIZG ZDERZAKA LEWY PRZÓD AUDI S4 A4 B5 KOMBI (3056399655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Będę też niedługo potrzebował zderzak tylko może być polift byle z ślizgami. ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 22:22 ---------- Nikt nie pomoże ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no tak ale wtedy co 2 tyg
-
Spoty Słupecko - Konińskie
kurde ten weekend co będzie to chyba klapa bo ja mam w pracy co drugi weekend wolny i latam wtedy do dziewczyny do pleszewa, a w weekendy pracujące 16, 15 godzina, mam popołudnie wolne. Generalnie ja nie interesują auta i nigdzie nie chce jechać no
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany a może 16-17? miałem tu dac by każdy się dostosował a tu widzę plany już są
-
Wydech Mugen do Audi A4 B5 2.6
Ja bym si tu podpiął pod temat jakie tłumiki podchodzą do quattro. Ale coś bym nie polecał mugena bo to to raczej Honda:decayed:, wiem że Magnaflow, Bosal, Remus już bardziej - mowa o orginalnym mugenie tak? A myślał kolega o przelocie? masz katalizator? bo u mnie po wycięciu brzęczy jak by blacha w tłumiku a nic nie lata i wszystko szczelne.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a u mnie na vałce nic a nic błędów
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
świetna furka i dobra odskocznia od wszystkich s-line i esek:git: czekam na więcej mocy
-
Zmiana silnika z 1.6ADP na 1.8
No wiem wiem, przypomniało mi się już że passat korzysta z A4.
-
Zmiana silnika z 1.6ADP na 1.8
A to wybacz w octavii jest inaczej
-
Zmiana silnika z 1.6ADP na 1.8
A passat nie ma silnika w drugą stronę i są inaczej kolektory??
-
Rodzaje koloru wnętrza?
Mogę dobrać farbę
-
Rodzaje koloru wnętrza?
o żesz Ty przecież facet zna 3 kolory fajny, pedalski i c*ujowy Też mi się marzy wszystko czarne a co do tego to muszę jakoś rozkminic jakie mam. ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Mam u siebie takie coś (tłumaczenie by wujek Google): Kod Oznaczenie Tapicerka Okładziny Dywan Tablica rozdzielcza Niebo Ozdobne wstawki Gatunek Cushion QN Aqua Blue Aqua Blue Antracyt Aqua Blue Antracyt Tytan 5MD lub 5MS N4A lub N4B
-
Rodzaje koloru wnętrza?
Witam, ma ktoś może jakieś informacje jakie kolory wnętrza były montowane w a4 b5 ? Mam wersje przed liftem i chyba nie bardzo jest to czarny ale też nie niebieski. Chyba wychodziło kilka kolorów czy był misz masz? Pytam bo muszę kupić listwę :/ Mam coś takiego przynajmniej podobne
-
[B5 APS] by czorny
no dokładnie a przewód pewnie puściłes słupkiem?
-
[B5 APS] by czorny
jak pasuje pod otwór to resztę da się zrobić, pewnie na forum opisu nie ma ale dam radę.