Treść opublikowana przez darek995
-
SPOTY W TURKU
W turku już dawno nie ma spotów tak jak w Kaliszu tam też cisza a A4 jeździ wiele bardzo wiele ale nie wszyscy się bawią w a4klub.pl i nawet ekipę jest ciężko zgrać jedyny spot który w okolicy funkcjonuje to Konin-słupca.
-
[B5 APS] by czorny
A no bo ty masz jeszcze fwd to tam trochę to inaczej wygląda i rozumiem z środkowym tak? pytam sie bo ja tak mam ale u mnie brzęczy coś.
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
ja za jednego dostałem 220zł to jak dostaniesz za dwa 400zł to ok
-
2.6 V6 150KM instalacja sekwencyjna stag za duże spalanie
musisz kolego jeździc agresywnie swoim ABC u mnie nie było nigdy 16-15litrów. 13L to u mnie tak w mieście max.
-
Brzęczenie po zmianie wydechu w A4 B5 2.6
No właśnie widzę w tym samym zakresie obrotów, a jakby środek dac przelot i na koniec coś nie chce by było głośno tylko lekki dźwięk V6.
-
[B5 APS] by czorny
tylko to ? a Ty masz wydech z v6 czy jakiś mod z 4cyl. A środek i koniec masz ?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
W chwili czasu zrobiłem wstępną wersję czarnego grilla narazie test farby i grill polift już czeka. ---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- p.s zderzak będzie na dniach zrobiony bo popękany
-
[B5 APS] by czorny
czorny jaki masz patent na tłumik u siebie ? masz środkowy ? końcowy seria ? jak to chodzi ?
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Mam kolegę który ma multiagencję i najlepiej dla młodych wychodzi TUW bo tam wystarczy mieć 5 lat prawo jazdy, 2 lata bezszkodowośći i cokolwiek w życiu na siebie nawet przyczepkę i masz 60% zniżek.
-
Brzęczenie po zmianie wydechu w A4 B5 2.6
No ok tylko zobacz cene he a jak by tu najprościej zrobić środkowy też out ? i jakiś przelot ?
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
dobrze wiedzieć w razie zmiany
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
a u mnie w quattro 2.6 abc przy 4tys. mam 147-150km /h. dziś testowane
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Ten kolor idealny na spot ogólnie ładna sztuka i zapowiada się ciekawie, sam choruje na klapę USA
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
ja u Siebie wyciąłem i jakoś nie zauważyłem dużej różnicy a i niestety mam teraz problem z brzęczeniem wydechu.. :/ ale to może akurat się złożyło z wycięciem katów bo przedtem tak nie było.
-
Brzęczenie po zmianie wydechu w A4 B5 2.6
Moje nerwy zaczęły się od dnia w którym odkryłem że ktoś w V-ce wyciął jednego kata a zostawił drugi pełny.. To i ja wyciąłem drugi i wstawiłem rurkę z plecionką bo przedtem tak nie było.. i dodatkowo na spawach było pełno dziur po kimś... Teraz gdy tłumik jest szczelny i są wycięte katalizatory jest brzęczenie... i mnie doprowadza do szału.. nie słychać dzwięku silnika tylko tak jak bym miał w tłumiku kilo śrubek.. pierwsze brzęczenie jest na ssaniu ok 1200obr i potem zaczyna się od 1800 do 2300 takie głośne i milknie.. dopóki mu nie wstawię bo tak jak zrobię to jest cały czas od dołu do góry obrotów.. W tłumiku nic nie lata najlepsze jest to. I na dniach będę sprawdzał osłony termiczne i pytanie ma ktoś jakiś sprawdzony nie głośny tłumik na końcowy do QUATTRO ? bo serii nowej nie ma a używek jak na lekarstwo.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Właśnie nie! jakiś koleś ta audi do sklepu podjechał i cykłem mu fote
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No właśnie ma ktoś koncepcje na końcówkę ? myślałem nad zakupem rury ze stali nierdzewnej kwasowej fi 70 o ściance 2mm i zrobić samemu ale coś wydech Ku** brzęczy jak kilo gwoździ.. i nie wiem czy czasem jakiś tłumik nie zawita . Tylko jaki by nie było zbyt głośno i ładnie basowo brzmiał. Nie mam katalizatorów już tylko środkowy i końcowy. ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- Kupiłem ten grill ale ładny taki ten chrom, może zostawię a same lampy dam na czarno przód ? ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 17:09 ---------- Felgi na aucie już - wiem wiem jeszcze spoiler. P.S Gleba :grin:
-
2.6 V6 150KM instalacja sekwencyjna stag za duże spalanie
U mnie na Valtekach było ok 10.5 do 11.5 w cylku mieszanym, na trasie ok 10- 10,5 . Teraz na Barracudach ( z niech jestem mega zadowolony) spalanie od 11,5 w górę tak średnio ok 12,5 L ale auto jeździ juz normalnie a i jest w quattro bo kolega ma FWD. Gaz sam ustawiałem mam gdzieś to w wątkach.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dziękować za gratki co do Esia to gdybym nie miał na aucie to ciężko było by się zebrać na zakupy
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
naprawdę polecam jak ktoś się waha w porównaniu z valtekami auto odżyło na LP, lepiej się wkręca na obroty i uśmiech na twarzy w końcu czuje te 150KM na LPG ---------- Post dopisany 02-05-2013 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 16:45 ---------- Grill polift zakupiony !
-
Zmiana wtrysków na Barracudy i mały problem + szarpie zimny.
teraz? świetnie jak benzynka nie szarpie nie rzuca silnikiem ciągnie do końca.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Szkoda że nie pisał byśmy przejazd Audi zrobili
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Teraz na Barracudach nie to auto
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
jestem w trakcie i jestem przed wypłatą także wiesz jak idzie ale staram się wygenerować jakieś zaskórniaki uspokoję Cie już zakupiłem polifta lampke ---------- Post dopisany 26-04-2013 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 22:55 ---------- Dobra wróciłem z małej deegacji i już Fele na aucie ale jeszcze nie mam foto. Odświeżyłem też grill ładnie zmatowiłem i kratka w czarny mat a audi w polerke Jedynie spy foto felg po malowaniu Na dniach klapa na gładką bez spoilera i oczywiście lampka polift W maju mały detaling i ogarniecie zderzaków przód i tył he
-
Zmiana wtrysków na Barracudy i mały problem + szarpie zimny.
Ok zrobiłem tak Ciśnienie zmniejszyłem by nie przylewało. I znalazłem zamienioną wtyczkę od wtrysku LPG zamiast na 5 była na 6 Mapę taka zostawiam.