Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. i podchodzi plug & play pod otwór ?
  2. Kolego powiedz mi ta lampka W8 to oryginał czy jakiś modzik z lampki a4 ?
  3. U mnie zaczyna się od 1900 do 2350obr/min tak jakby coś tam latało, tłumiki wyjęte nic w nich nie lata, przed wycięciem 2 katów tak nie było. Sam nie wiem co to, poduszki pod silnikiem ? hmm.. dziwne. A na postoju też brzęczało? bo u mnie tak.
  4. to co tam w planach? najgorsze że niedziela ni jak pasuje :-(
  5. Ale barracuda jak najbardziej ok ?
  6. mam to samo ale po wycięciu katów, doszedłeś do ładu z tym?
  7. Ja już wczoraj objeżdżałem rynek bokiem mówię a co tam może ostatni śnieg i trzeba się pobawić. P.S Tarcze w liczniku da się zmienić z wersji ENG na EU ?
  8. No powiem Ci że niestety ale ja nie jestem ufny wszystkim magikom i dlatego wszystkie takie prace wykonuję sam. Teraz i tak mniej pracy bo 2 lata temu polerowałem felgi do 90'tki i tam była katorga . Na dzień dzisiejszy tylko zmatować dobrze i nałożyć kolor, docelowo na czarny akryl napyle lekko srebrny metalik albo perłe. A maluję mój kolega lakiernik u którego dorywczo pracowałem, ale teraz z braku czasu mu podsuwam robote. Generalnie scq jak masz czas to rób sam a jak nie masz żyłki technicznej to daj to komu.s zazwyczaj w mojej okolicy za taką przyjemność zapłacisz ok. 400zł za wszystko (matowanie, lakierowanie, materiały, 4szt. felg) U mnie teraz jest tak. Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- Arek skomentuje w najbliższym czasie
  9. A już oglądałem temat nawet pokusiłem się go przeczytać tak jak ten o 1.8 125KM Ja dzisiaj wyprułem tłumnik i zaglądałem do dziurek itp. A i w miedzy czasie już felgi obrane z opon i będę je szlifował i malował... ale niestety zdejmując znajomy pokazał mi felge 17'' RH Turbo = Porsche design :/ i już nie jest dobrze :) nowe plany chyba.
  10. Ja jestem zwarty zawsze i gotowy gdzie mam podjechać ? mam teraz urlop tydzień P. S "Arkadiush" zmieniłem w końcu kierunki na czarne dymionie zamiast tych wielkich pseudo chromów
  11. 3 Faults Found: 16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit P0130 - 35-10 - - - Intermittent 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 35-10 - - - Intermittent 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent Tutaj masz błędy Damian.
  12. No spoko będę w domu to zapodam kody twoich błędów Ale widocznie błąd sondy nie wprowadził silnika w Check Engine No to już 3rzech zróbmy spot jeszcze na set'up zimowym a potem na lato
  13. mini spot już był hehe ale zróbmy coś
  14. No właśnie chyba pójdzie śruba w pedał gazu by nie dociskać do końca ale tym razem przepisowo jechałem tylko nieszczęśliwie wyprzedzałem starszego pana :/ ---------- Post dopisany 02-02-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 13:08 ---------- No i po VAGowaniu damian jak wszystko ok? dojechałeś po adaptacji do domu?
  15. Badania mojego staruszka :/ w tygodniu mnie złapać to jest wyczyn ze względu na pracę, a może spot pany ?? to się zbiorę ? może za tydzień do WORDU bo muszę egzamin na zbicie pkt ogarnąć :) i dokumenty chce wysłać do Kalisza bo tam blisko mam dziewczynę a bardziej mi po drodze niż konin i taniej bo 200zł, no a niestety dzisiaj wpadło i mam 18pkt
  16. Szkoda że nie mówiłeś to bym dzisiaj Ci zajrzał bo byłem w Słupcy i leciałem prze Konin. :/ ok. 12-13
  17. Wiem jak z tym jest ale ile jest przeciw to tyle jest za ale spoko ja zostaje przy KME i wezmę barracudę
  18. a to już kapuję o co chodzi po 10 zdam relacje z zakładania i może jakieś zapodam fotostory A co do osłony to już mam ją pociętą i muszę kupić nową ... :/
  19. wiesz co ludzie pisali że przy większych butach spada mu temperatura ale potwierdzone już 20tys jazdy że nie jest tak bo czy autostrada czy jakiś szybsze przegonki i nie było czuć różnią wahania temperatury ok 5 stopni max. Od siebie polecam choć pewnie tu by nawet silver dał radę. ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- A co do montażu wtrysków w rozdzielaczu ( bo ja myślałem ciągle o szynie ) jak tam wmontować wtrysk bo nie rozumiem.. :/ np. ROZDZIELACZ GAZU 4 CYL. RAIL - AUTOGAZ-MARKET Bo szyna to wiem jak to zamocować i ze wtryski będą sztywno.
  20. tak przeglądałem lpg forum na którym jestem zalogowany od roku czasu i znalazłem kilka wątków odnośnie Barracud i Regów itp ustawień, i tam z porównania barracuda lepsza od regów. Kompensacje to muszę robić tak czy tak bo mam teraz i jest ok na valdkach. A masz jakieś tego zdjęcie tych adapterów czy coś bo nie bardzo wiem jak to wygląda ? A co do wyboru to najwyżej wytestuje te barracudy rok temu kupowałem reduktor i każdy kup acr01 bo starczy a potem były wątki że spadki i nawet ci sami pisali że za mały.. wiec zainwestowałem w KME Gold i jestem mega zadowolony trzyma ciśnienie aż miło i nie ma spadków także wole dołożyć ale i tak jestem ostrożny ;D
  21. Dobrze wiedziec i mam nadzieje że nie uraziłem, każdy poleca hane a mało osób barracude choćby dlatego że podobne ceny do hany. W moim wątku zadałem o nią pytanie. Czyli co Hana vs barracuda = Barracuda ? cena za 6szt. 450zł a hana 6szt. - 530zł w uchwytach i w grupie po 3szt.
  22. czerwone ? ---------- Post dopisany 25-01-2013 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 20:00 ---------- A barracudy wychodzą taniej, tylko pytanie czy je się jakoś specjalnie montuje/ grupuję bo do kupienia są pojedynczo nie w zestawach.
  23. mi też doradzali i biorę hana 2001 sztuk 6 w wersji czerwonej. A kolega wyżej co wątek inne :-)
  24. a ile na tych wgs jeździsz?? ---------- Post dopisany 16-01-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 12:16 ---------- Prawie się zdecydowałem na Hany 2001 bo takie są z wtyczkami na valteka, tylko tak mi te WGS chodzą po głowie je wytestować. ---------- Post dopisany 23-01-2013 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 22:07 ---------- Ok wybiorę Hany tylko co wybrać w ESGI jak obecnie nie mam ich w wyborze, tylko keihin, matrix valtek 1,2,3 Ohm ??
  25. darek995 odpowiedział(a) na Sylek19 temat w Układ Jezdny
    no raczej cierpią jeśli mówimy o serii bo mamy większe naprężenia i drgania a niżeli przy luźno pracującym zawieszeniu seryjnym.. chociaż ja u siebie co prawda w B5 mam sportowe i do tego alu 17" i nic normalnie jak na serii wytrzymałość, ale jak coś to niech mnie ktoś poprawi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.