Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Ja bede mam do ostrowa od Kobiety niecałe 40Km a już ją przygotowałem także nawet może potem będzie kierowcą w godzinach późno wieczornych
  2. Witam, jestem świeżo po modyfikacji instalacji LPG. Wymienione wszystkie węże gaz +woda, nowe wszystkie filtry gazowe ciekły i lotne. Stare wtryski Valteki 3 Ohm wyleciały i wpadły nowe Barracudy. Wtryski łączone osobno + kompensacja z tyłu na listwach. Początkowo były na dyszach 1.8 i strasznie rzucało na wolnych i po przełączeniu. Teraz dałem dyszę 2,2 i jest lepiej ciśnienie ok 1.25 chyba za dużo coś mi się zdaje a korekcja wyszła 1,24. Na samym końcu mnożnik jest równy zeru z tym że cała mapa gazu jest nad benzyną czyli jest za bogato. Dodatkowo po przełączeniu na gaz z benzyny chwilę rzuca autem. Sprawdzę jeszcze czy czasem wtyczki nie zamieniłem albo wtrysku benz albo gazowego ale wtedy by chyba nie jeździło ? W ustawieniach wybrałem wtrysk Keihin. Jutro wrzucę screen z mapami. A i czas przełączenie na benzynę (tak pisze ) jest na 100ms czy nie za mało? Co do jazdy to nie wiem czy jest lepiej niż poprzednio na Valtekach. Co w takiej sytuacji zrobić by było ok? korygować mapami czy ciśnieniem ? dyszę będą ok? wychodzi z cylindra 25KM.
  3. bierz barracudy ja już kupiłem i na dniach będzie montaż. ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 12:29 ---------- baraki puścić na dyszy 2.0 ?
  4. no ok a jak węże do gazu? gdzie idą możesz mi podrzucić mi fotkę ? bo ja teraz mam obok abs-u właśnie. ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 23:17 ---------- jak puszcze baraki na dyszy 2.0 to będzie dobrze?
  5. np. coś takiego ? Folia termoplastyczna Czarna mat błysk 200cm ! (3139503644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ile wystarczy?
  6. Czym robiłeś grill? Folia czy farba?
  7. No właśnie jaka farba ? dawałeś podkład na to ?
  8. Czyli reduktor tam na dole najlepiej? czy na podłużnicy będzie źle ? bo kur gdzies poczytał i nie chce inaczej a potrzebuje pomocy a sie we dwóch nie dogadamy
  9. lo zły pomysł. bo mam to robić na dniach i on tak chce robić. a Ty gdzie masz? no A coś tam mówi by to oblozyc czymś jakąś blacha ale dla mnie to rzeźba jest za duza...
  10. Są adaptery kątowe ale ja to będę robił na rozdzielaczu na 3trzy normalnym. A reduktor mam koło pompy abs ale brat gdzieś wyczytał że montują na belce z przodu dobry pomysł? a ma ktoś jakieś zdjęcie?
  11. Witam, planuje przeróbkę swojej instalacji i tak zastanawiam sie jak by ja tu rozmieścić. Kupione mam już Barracudy i będę to chciał jakoś wszystko upchnąć by potem ponownie zamontować całą pokrywę silnika którą mam pocięta już. Gdzie macie Reduktor w V6 i jak macie zamontowane wtryski ? proszę o jakieś zdjęcia.
  12. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no to ładnie tu jedziecie ja wracam do treningów po takiej małej pół rocznej przerwie i juz nieprzerwanie od stycznia jadę z tym że nie miałem spadków jakiś mega ale to świadczy o tym że mięsień był zrobiony naturalnie Obecnie 176cm 95kg wagi, 47cm biceps, 125cm klata. tak na szybko Obencie na suplementacji EAA i Carbonox, teraz dołoże jeszcze DAA a w okolicach maja coś kreatyny wpadnie
  13. to dajcie znak życia to dotrę jak coś się będzie kroić.
  14. no to już kiedy dzisiaj jutro ? jestem chętny ? Arek obSMSuj chłopaków
  15. Wiem ale ja LPG sam ogarniam mogę Ci nawet położyć instalke Norbert jestem w trakcie kupna lampki polift do środka A tak btw myślicie że lampy black mat i czarny grill będą pasować do auta?
  16. Tak nawiercić tak by pasowało a kły są w porządku w przekładce?
  17. Czy po zmianie licznika na FIS przedliftowy w przedlifcie muszę zmieniać kostki ? bo wiem na 100% że trzeba instalację dołożyć do dodakowych zegarów ew. czujnik. Obecnie mam licznik VDO z 130km/h na środku ale numeracji nie mam.. Nowy ma 8D0 919 880 N. Rozpiska zamienników. Moje auto z końca 95 wg VIN wychodzi że 96.
  18. jeszcze czekam kompletuje myśli, cześć i czas dopóki nie będzie ciepło to nic nie pomaluje a po drugie to priorytet to narazie lpg. SCQ po 10 coś się ruszy bo jeszcze myślę o wydechu i tak patrze forum i allegro i nie wiem od czego zacząc bo jeszcze wpadł pomysł auto- detalingu na cieplejsze dni. Plan na kwiecień: LPG -> klapa tył (nowa) -> zderzak tył (nowy) -> zderzak przód (spawanie)-> listwa al'a S na klapę - > Lampy + grill black matt ?
  19. duffy ile za komplet wydech jak na zdj?
  20. Ja odpadam całe święta będę "family guy" u mojej przyszłej rodziny czyt. teści itp Sobota jeszcze jeszcze.
  21. Jak by miały 5 ramion to może jak znajdziesz zdjęcie to się może przekonam
  22. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam i ja coś tu naskrobie jestem nałogowce siłowni od hmm.. ok 8 Lat z przerwami - ze wzgldu na prace i czas. Właśnie jestem na treningach wracających do formy która i tak jest niezła 176 - 96 kg ob.bc 47cm klatka ok. 124cm. Tam kolega napisał że kupił "białko" Megabola hmm.. sprzedaj je komuś bo z tego pożytku nie ma, duża zawartość laktozy która nie koniecznie jest dobra bo zalewa nasz tłuszczem.. Lepiej kup sobie coś z odżywek sygnowanych marką sfd np. econo lub coś o zawartości białka do węgli w stosunku 80/20. A co do treningów polecam BCAA lub EAA hamują katabolizm i mamy szybszą regeneracje. No i jakieś wegle mogą byc nawet Olimpa Carbonox lub coś z Activlab. Do tego dietka bez słodyczy, fastfood a wicej roślin, kurczaka, ryżu - najlepiej brązowy i coś tam zrobisz w domu. Bcaa/eaa - około treningowo przed i po + w dn. nietreningowe naczczo przed posiłkiem ( polecam Activlab) Gainer/"białko" - przed snem/wieczorem w dn. tren. w dni nie.tr - po śniadaniu i po kolacji. Carbo/wegle - tylko około treningowo Po siłowni w ciągu godziny dobry posiłek kurak + ryż. Polecam też stosować małe ZMA na lepszy sen. Po 3-4 miechach możemy myśleć nad kreatyną a potem redukcja Wszystko zależy od tego jaki kto ma metabolizm ja akurat jestem w tej grupie środkowej że łatwo mam przybrać na wadze ale nie obrastam sam z siebie fatem.
  23. A co tak sie napaliłeś ? mi się nie widzi
  24. tylko temp hamowni niska, czy mi się wydaje ? Ciekawe jaka moc przy 20'C

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.