Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja bede mam do ostrowa od Kobiety niecałe 40Km a już ją przygotowałem także nawet może potem będzie kierowcą w godzinach późno wieczornych
-
Zmiana wtrysków na Barracudy i mały problem + szarpie zimny.
Witam, jestem świeżo po modyfikacji instalacji LPG. Wymienione wszystkie węże gaz +woda, nowe wszystkie filtry gazowe ciekły i lotne. Stare wtryski Valteki 3 Ohm wyleciały i wpadły nowe Barracudy. Wtryski łączone osobno + kompensacja z tyłu na listwach. Początkowo były na dyszach 1.8 i strasznie rzucało na wolnych i po przełączeniu. Teraz dałem dyszę 2,2 i jest lepiej ciśnienie ok 1.25 chyba za dużo coś mi się zdaje a korekcja wyszła 1,24. Na samym końcu mnożnik jest równy zeru z tym że cała mapa gazu jest nad benzyną czyli jest za bogato. Dodatkowo po przełączeniu na gaz z benzyny chwilę rzuca autem. Sprawdzę jeszcze czy czasem wtyczki nie zamieniłem albo wtrysku benz albo gazowego ale wtedy by chyba nie jeździło ? W ustawieniach wybrałem wtrysk Keihin. Jutro wrzucę screen z mapami. A i czas przełączenie na benzynę (tak pisze ) jest na 100ms czy nie za mało? Co do jazdy to nie wiem czy jest lepiej niż poprzednio na Valtekach. Co w takiej sytuacji zrobić by było ok? korygować mapami czy ciśnieniem ? dyszę będą ok? wychodzi z cylindra 25KM.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
bierz barracudy ja już kupiłem i na dniach będzie montaż. ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 12:29 ---------- baraki puścić na dyszy 2.0 ?
-
[V6] Zdjecia instalacji LPG
no ok a jak węże do gazu? gdzie idą możesz mi podrzucić mi fotkę ? bo ja teraz mam obok abs-u właśnie. ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 23:17 ---------- jak puszcze baraki na dyszy 2.0 to będzie dobrze?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
np. coś takiego ? Folia termoplastyczna Czarna mat błysk 200cm ! (3139503644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ile wystarczy?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Czym robiłeś grill? Folia czy farba?
-
[B5 AHL] Czarne 1.6 z podtlenkiem elpidżi ;)
No właśnie jaka farba ? dawałeś podkład na to ?
-
[V6] Zdjecia instalacji LPG
Czyli reduktor tam na dole najlepiej? czy na podłużnicy będzie źle ? bo kur gdzies poczytał i nie chce inaczej a potrzebuje pomocy a sie we dwóch nie dogadamy
-
[V6] Zdjecia instalacji LPG
lo zły pomysł. bo mam to robić na dniach i on tak chce robić. a Ty gdzie masz? no A coś tam mówi by to oblozyc czymś jakąś blacha ale dla mnie to rzeźba jest za duza...
-
[V6] Zdjecia instalacji LPG
Są adaptery kątowe ale ja to będę robił na rozdzielaczu na 3trzy normalnym. A reduktor mam koło pompy abs ale brat gdzieś wyczytał że montują na belce z przodu dobry pomysł? a ma ktoś jakieś zdjęcie?
-
[V6] Zdjecia instalacji LPG
Witam, planuje przeróbkę swojej instalacji i tak zastanawiam sie jak by ja tu rozmieścić. Kupione mam już Barracudy i będę to chciał jakoś wszystko upchnąć by potem ponownie zamontować całą pokrywę silnika którą mam pocięta już. Gdzie macie Reduktor w V6 i jak macie zamontowane wtryski ? proszę o jakieś zdjęcia.
-
Siłownia
no to ładnie tu jedziecie ja wracam do treningów po takiej małej pół rocznej przerwie i juz nieprzerwanie od stycznia jadę z tym że nie miałem spadków jakiś mega ale to świadczy o tym że mięsień był zrobiony naturalnie Obecnie 176cm 95kg wagi, 47cm biceps, 125cm klata. tak na szybko Obencie na suplementacji EAA i Carbonox, teraz dołoże jeszcze DAA a w okolicach maja coś kreatyny wpadnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to dajcie znak życia to dotrę jak coś się będzie kroić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no to już kiedy dzisiaj jutro ? jestem chętny ? Arek obSMSuj chłopaków
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
ok czyli sie już nie zastanawiam
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wiem ale ja LPG sam ogarniam mogę Ci nawet położyć instalke Norbert jestem w trakcie kupna lampki polift do środka A tak btw myślicie że lampy black mat i czarny grill będą pasować do auta?
-
Czy przedni zderzak po lifcie bd pasował do przedliftu?! HELP!
Tak nawiercić tak by pasowało a kły są w porządku w przekładce?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy po zmianie licznika na FIS przedliftowy w przedlifcie muszę zmieniać kostki ? bo wiem na 100% że trzeba instalację dołożyć do dodakowych zegarów ew. czujnik. Obecnie mam licznik VDO z 130km/h na środku ale numeracji nie mam.. Nowy ma 8D0 919 880 N. Rozpiska zamienników. Moje auto z końca 95 wg VIN wychodzi że 96.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
jeszcze czekam kompletuje myśli, cześć i czas dopóki nie będzie ciepło to nic nie pomaluje a po drugie to priorytet to narazie lpg. SCQ po 10 coś się ruszy bo jeszcze myślę o wydechu i tak patrze forum i allegro i nie wiem od czego zacząc bo jeszcze wpadł pomysł auto- detalingu na cieplejsze dni. Plan na kwiecień: LPG -> klapa tył (nowa) -> zderzak tył (nowy) -> zderzak przód (spawanie)-> listwa al'a S na klapę - > Lampy + grill black matt ?
-
Wydech z S4 do A4 1.8 ADR Różnice?
duffy ile za komplet wydech jak na zdj?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja odpadam całe święta będę "family guy" u mojej przyszłej rodziny czyt. teści itp Sobota jeszcze jeszcze.
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
Jak by miały 5 ramion to może jak znajdziesz zdjęcie to się może przekonam
-
Siłownia
Witam i ja coś tu naskrobie jestem nałogowce siłowni od hmm.. ok 8 Lat z przerwami - ze wzgldu na prace i czas. Właśnie jestem na treningach wracających do formy która i tak jest niezła 176 - 96 kg ob.bc 47cm klatka ok. 124cm. Tam kolega napisał że kupił "białko" Megabola hmm.. sprzedaj je komuś bo z tego pożytku nie ma, duża zawartość laktozy która nie koniecznie jest dobra bo zalewa nasz tłuszczem.. Lepiej kup sobie coś z odżywek sygnowanych marką sfd np. econo lub coś o zawartości białka do węgli w stosunku 80/20. A co do treningów polecam BCAA lub EAA hamują katabolizm i mamy szybszą regeneracje. No i jakieś wegle mogą byc nawet Olimpa Carbonox lub coś z Activlab. Do tego dietka bez słodyczy, fastfood a wicej roślin, kurczaka, ryżu - najlepiej brązowy i coś tam zrobisz w domu. Bcaa/eaa - około treningowo przed i po + w dn. nietreningowe naczczo przed posiłkiem ( polecam Activlab) Gainer/"białko" - przed snem/wieczorem w dn. tren. w dni nie.tr - po śniadaniu i po kolacji. Carbo/wegle - tylko około treningowo Po siłowni w ciągu godziny dobry posiłek kurak + ryż. Polecam też stosować małe ZMA na lepszy sen. Po 3-4 miechach możemy myśleć nad kreatyną a potem redukcja Wszystko zależy od tego jaki kto ma metabolizm ja akurat jestem w tej grupie środkowej że łatwo mam przybrać na wadze ale nie obrastam sam z siebie fatem.
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
A co tak sie napaliłeś ? mi się nie widzi
-
Audi S3 by EcuProject
tylko temp hamowni niska, czy mi się wydaje ? Ciekawe jaka moc przy 20'C