Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. A ktoś mi pisał że s4 b5 ma 1BV -30mm ?? A co do felg narazie są takie , jak już zrobię to co mam zrobić to będę myślał nad Felunkiem
  2. Wiem ale mam gwint a ktoś założył sprężyny 1ba i auta nie da się skręcić a na tym już coś zrobię jakieś -45mm a jak znajdę żółte sprężyny KW to zmienię.
  3. Jest kierunek żeby nie było że są te duże chromy powiem wam że aż mnie rwie by coś tam przymodzić, ale mam nadzieje że pogoda spuści z tonu bo za miesiąc mój lakiernik wyjeżdża i nie wiem czy zdarzę pospawać i podocierać zderzak przód i tył + dokładka :/ ---------- Post dopisany 25-03-2013 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 23:49 ---------- ile są niższe sprężyny od s4 od zwykłego 1be?
  4. no własnie a pytanie mam na oku do kupienia sprężyny z S4 B5 ile one są niższe od zwykłego ? niżej niż 1be? 1bv?
  5. no właśnie widzę a mnie by uratowało życie ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- A sprężyny z ośki podejdą ?
  6. i ten pomruk przy przyspieszaniu
  7. i za ile wyrwałeś ? i w jaką moc celujesz bo z tym sprzęgłem to można
  8. fajne autko u mnie też niedługo zagoszczą takie lampy z przodu tylko niech znajdę czas
  9. Już tych dużych nie ma kierunków dam zdjęcie normalnych bo wymieniłem spoilera nie będzie klapa czeka jeszcze, a co do barracud to też czekają na nowe wężyki i taki tam różne. A to z tyłu to honda civic na części dawca silnika bo brat ma 1.3 16V a ta miała 1.5 16V v-tec. ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- Norbert, FIS i kratki wyjdą w praniu to detale także narazie ich nie piszę
  10. Niestety zderzak już był na aucie gość nie wiedział co sprzedaje tylko jest pęknięty w kilku miejscach i będę go spawał. A ceny widziałem jakie chodzą jak bym miał kupić a bym nie miał to bym sie zastanowił Felgi chciałbym by były w kolorze Hyper Silver ale zobaczymy jak to będzie w końcowej fazie bo farba już dobrana. Mam nadzieje że uda mi sie to wszystko zrobić w tym roku a planowo mam byc gościem na 4 weselach !
  11. Ach 80tka łza się w oku kręci. No ale chociaż może lekko niżej ? a co z ta glebą nie tak ? nie te lata ? Felgi mi nie podchodzą.
  12. Już jest
  13. Witam Przygoda z tą konkretną zaczęła się w styczniu 2012 roku. Wcześniej jeździłem starą za(WY)służoną Audi 90 z pięknie brzmiącym silnikiem 5-cylindrowym 2.3 NG. Dane: Silnik: 2.6 ABC 150PS Skrzynia : Manualna Rok: 1995 Kolor: LZ5L Wysposażenie seria: - Klimatronik - 2 x szyby elek. - 2 x elek. lusterka + podgrzewane - podgrzewane spryskiwacze - dzielona kanapa tył - 2x podgrzewane fotele - quattro - EDS - ABS - 2 x Airbag - Regulacja kiery w dwóch płaszczyznach - Wspomaganie - halogeny - kierownica 3 ramienna S4 - Pakiet S4 ( grill, progi, zderzak przód) - Lampy tył II lift - Lampy przód II-lift - Gwint KW V1 - Felgi 17'' - Dekory w wersji drewno - Klamki w kolorze Instalka LPG: - Reduktor KME GOLD na ciśnieniu 1,13bar - Wtryski Barracudy - Komputer ESGI 2 Auto obecnie lata na oleju Motul 6100 10w40 Kilka Fotek jakoś parę miechów po zakupie : Plany / realizacja : - Klapa bez znaczków (zostaje tylko OOOO) z usunięciem spoilera - Zderzak tył II lift z pomalowana dokładką - Spawanie i lakierowanie zderzaka przód - Zaklepanie rantów przód - malowanie wnętrz lamp przód by Gwerty - malowanie grilla na czarno (OOOO srebne) - grill polift done - nowe końcówki wydechu - zaprawki + polerka auta (detaling) - kratki II lift podświetlane - Ogarnięcie do końca LPG - Renowacja felg 17" OZ - środek + zewnątrz LED - Xenon HID 6000k -> 5000k - Lampy tył II lift - Car Audio sub + wzmacniacz + wymiana na nowe głosniki z polifta - Wkładka K&N filtra powietrza. - Zaciski w kolor - czerwony - Ogarnięcie LPG - Dymione kierunkowskazy boczne - zamek z pilota - hamulce 312 Narazie nowe 288 Ferrodo + klocki Ferrodo Premier - okleić dekory / ew. pomalować / hydrografika - doprowadzić do ładu heble tył - aktualnie wymienić tłumik końcowy bo brzęczy:decayed: Teraz jest lepiej - Przeloty by AWG x3 - brak kata i środkowego - rozpórka dolna Sezon 2014 - dorezać jakieś halogeny - podszybie II lift - FIS - Obszycie skórą kiery i mieszka - gwint w dół - podświetlane klamki wewnątrz - zobaczymy - lampka polift - - ściema szyb - nowe fele -> 18" - skóra full elektryka + grzanie - Detaling - lusterka z polifta - grill S4 - ręczny w skórze - Jakiś dystans - Autumn Photo sesion - nowe znaczki quattro - alu 16' na zimę - heble tył 255mm ( linki ręcznego + tarcze ATE + klocki Ferrodo + zaciski by DEV) Sezon 2015 - to co nie wyszło w 2014 - Progi S4 B5 - konsola 2din - BIXenon A6 C7 by GWERTY - podświetlane klamki na czerwono (wewnątrz) - zderzak tył polift przedlift + zaspawana dokładka - żarówki led cree w halogen. - Hamulce 312mm przód - dystans przód + tył - słupki polift (połysk) - lampka wnętrza a'la Ambiente (W8) - obszycie kierownicy - naprawa wydechu, spasowanie ze zderzakiem Sezon 2016 Sezon 2016 - dystans 10mm + 13mm - gwint FK G36 - gwint FK -> KW V1 po remoncie - konsola lift 1DIN - konsola lift 1DIN -> 2DIN + radio Kenwood - modyfikacja wydechu + jaki x-pipe - rozpórka z A6 C5 góra - zderzak tył S4 / lub dokładka PDC szukam - USA style lampy - nowy licznik FIS + ringi czarny mat wzór RS - ramiona wycieraczek z Passata B5 FL - kamera cofania w lampkę tył - spryskiwacze lamp przód ori S4 - "duck tail" na tylną klape - wymiana ślizgów na S4 przód - panel navi w tunel środkowy - Przycisk LPG pod przyciskiem ESP - to co nie wyszło w 2015 Sezon 2017 - Poliuretany tylne zawieszenie - Stabilizatory S4 przód + tył ( 29mm pełne + 15mm tył) - zderzak tył polift z pdc + spaw - końcowy wydech Ulter - grill RS4 - lusterko fotochrom - kupione - nowa fela 18" - JR15 9,5J - nowe opony 215/40/18 Nexen N'fera SU1 - jeśli nie SWAP na 2.7bit to sprzedam auto - to co nie udało mi się wykonać w 2016. dalej: - B6 ? B8 ? C6 ? D2 ? SEZON 2013 Sezon 2014 Lorinsser 18" 8j et35 z oponami Nankang 215/40 Sezon 2k14 początek Cupra na pokładzie: Sezon 2015 BIXenon Progi ORI S4 Dystanse przód + tył (obecnie przód ET29, tył ET27) Gładki zderzak tył z zaspawaną dokładką i kilka innych.. Sezon 2016 - FK G36 (61cm) - Szerzej - Duck Tail - rozpórka A6 C5 cdn.. LowDaily 2016
  14. darek995 odpowiedział(a) na sosek89 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna seria aż się prosi by ją rzucić o glebe no a jakie plany?
  15. zdarzyło mi się to już robić w A80 i kolegi a4 i udało się, tak jak mówisz kwestia dobory diod i tego jak wystają, ale u mnie zdały egzamin płaskie. P.S Robimy zamieszanie a kolega ma ROBIONĄ lampkę co kupił i nawet nie ma podświetlanych przycisków zobacz sobie dropsone i spytaj właściciela wątku jak mu świeci i czy nie po oczach - jest taka aukcja co gości sprzedaje za 89zł na allegro.
  16. Jest inna metoda montowania diod bo kupuje się diody płaskie - rozpraszające. Jeszcze trochę OT i zgłoszę temat do zamknięcia:bla:
  17. dropsone nie ma się co ciśnieniowac bo nie od tego jest to forum kolega norbert napisał co i jak i czasem to ułatwi sprawę komuś, choć to wątek w8 to od kilku postów jest OT. Lampka W8 jest świetną że nic nie tniemy i mamy podświetlanie ala polift z tym że drogo chodzą lampki ori a jeśli ktoś chce ala w8 to może sobie reznac i też to ładnie wygląda. A co do mnie i norberta to widzisz nie sposób jest coś kupić fajne jest też coś zrobić samemu i bez wariacji proszę. . Dużo osób szukało info na temat w8 a Teraz tu znajdzie wszystko od a do z nawet to że może sobie to zrobić, nie każdego stać. Tylko mi nie pisz że tylko ori musi wszystko być.
  18. teraz patrze te od superb cena 150 -200zł
  19. Witam, mam zawieche KW V2 i mam tam chyba seryjne sprężyny chce kupić inne firmy H&R lub FK sam tył i pytanie czy to będzie pasować ? bo chyba sprężyna jest bardzo podobna jak w przypadku serii z tym że krótsza? Ma ktoś wymiar jaki powinna mieć sprężyna na dole w otworze?? bo chce auto skręcić a na tym nie mogę bo jest do końca. A czy z B6 quattro podejdzie ? bo na jednej aukcji mi tak zaproponowali.
  20. A ty masz je na twardo ? bo u mnie jest tak coś lekko twardziej od 1be. A na lato ją dam o glebę. A co do amorka będę musiał chyba kupić coś zamiennego z mts-a. krótkie sprężyny rozumiem przód co na fotce ?
  21. muszę zebrać zdjęcia i plany modów bo chyba zaplanuje coś fajnego na ten rok hehe mam nadzieje że tylko uda mi się auto postawić w garażu na ok 1,5 tyg bez jeżdżenia jak się zrobi ciepło myślę że w okolicach czwartku wleci jakiś temat. A to co rozłożyło Cię na łopatki już na zlocie czy po ? Norbert profilaktycznie witaminer + tran zażywaj jak wyzrdowiejesz:D
  22. I Jak po spocie? na dniach założe temat o A4.
  23. no właśnie mam gwint ale nie do końca puszczony bo ociera na dziurach dużych zobaczymy jak będzie jak pod klepie rant.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.