Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A ktoś mi pisał że s4 b5 ma 1BV -30mm ?? A co do felg narazie są takie , jak już zrobię to co mam zrobić to będę myślał nad Felunkiem
-
[QUATTRO] Jakie springi podejdą ? H&R, FK czy inne ? nie moge obniżyc auta.
Wiem ale mam gwint a ktoś założył sprężyny 1ba i auta nie da się skręcić a na tym już coś zrobię jakieś -45mm a jak znajdę żółte sprężyny KW to zmienię.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jest kierunek żeby nie było że są te duże chromy powiem wam że aż mnie rwie by coś tam przymodzić, ale mam nadzieje że pogoda spuści z tonu bo za miesiąc mój lakiernik wyjeżdża i nie wiem czy zdarzę pospawać i podocierać zderzak przód i tył + dokładka :/ ---------- Post dopisany 25-03-2013 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 23:49 ---------- ile są niższe sprężyny od s4 od zwykłego 1be?
-
[QUATTRO] Jakie springi podejdą ? H&R, FK czy inne ? nie moge obniżyc auta.
no własnie a pytanie mam na oku do kupienia sprężyny z S4 B5 ile one są niższe od zwykłego ? niżej niż 1be? 1bv?
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Już widzę co trzeba rezać
-
[QUATTRO] Jakie springi podejdą ? H&R, FK czy inne ? nie moge obniżyc auta.
no właśnie widzę a mnie by uratowało życie ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- A sprężyny z ośki podejdą ?
-
RS4 B5 By Kosiniak.
i ten pomruk przy przyspieszaniu
-
Siada dwumas . Co zakladac? 1.8t 220km 310nm
i za ile wyrwałeś ? i w jaką moc celujesz bo z tym sprzęgłem to można
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
fajne autko u mnie też niedługo zagoszczą takie lampy z przodu tylko niech znajdę czas
-
[QUATTRO] Jakie springi podejdą ? H&R, FK czy inne ? nie moge obniżyc auta.
a ty miałeś? za ile?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Już tych dużych nie ma kierunków dam zdjęcie normalnych bo wymieniłem spoilera nie będzie klapa czeka jeszcze, a co do barracud to też czekają na nowe wężyki i taki tam różne. A to z tyłu to honda civic na części dawca silnika bo brat ma 1.3 16V a ta miała 1.5 16V v-tec. ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- Norbert, FIS i kratki wyjdą w praniu to detale także narazie ich nie piszę
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Niestety zderzak już był na aucie gość nie wiedział co sprzedaje tylko jest pęknięty w kilku miejscach i będę go spawał. A ceny widziałem jakie chodzą jak bym miał kupić a bym nie miał to bym sie zastanowił Felgi chciałbym by były w kolorze Hyper Silver ale zobaczymy jak to będzie w końcowej fazie bo farba już dobrana. Mam nadzieje że uda mi sie to wszystko zrobić w tym roku a planowo mam byc gościem na 4 weselach !
-
taki srebrny avant
Ach 80tka łza się w oku kręci. No ale chociaż może lekko niżej ? a co z ta glebą nie tak ? nie te lata ? Felgi mi nie podchodzą.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Już jest
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Witam Przygoda z tą konkretną zaczęła się w styczniu 2012 roku. Wcześniej jeździłem starą za(WY)służoną Audi 90 z pięknie brzmiącym silnikiem 5-cylindrowym 2.3 NG. Dane: Silnik: 2.6 ABC 150PS Skrzynia : Manualna Rok: 1995 Kolor: LZ5L Wysposażenie seria: - Klimatronik - 2 x szyby elek. - 2 x elek. lusterka + podgrzewane - podgrzewane spryskiwacze - dzielona kanapa tył - 2x podgrzewane fotele - quattro - EDS - ABS - 2 x Airbag - Regulacja kiery w dwóch płaszczyznach - Wspomaganie - halogeny - kierownica 3 ramienna S4 - Pakiet S4 ( grill, progi, zderzak przód) - Lampy tył II lift - Lampy przód II-lift - Gwint KW V1 - Felgi 17'' - Dekory w wersji drewno - Klamki w kolorze Instalka LPG: - Reduktor KME GOLD na ciśnieniu 1,13bar - Wtryski Barracudy - Komputer ESGI 2 Auto obecnie lata na oleju Motul 6100 10w40 Kilka Fotek jakoś parę miechów po zakupie : Plany / realizacja : - Klapa bez znaczków (zostaje tylko OOOO) z usunięciem spoilera - Zderzak tył II lift z pomalowana dokładką - Spawanie i lakierowanie zderzaka przód - Zaklepanie rantów przód - malowanie wnętrz lamp przód by Gwerty - malowanie grilla na czarno (OOOO srebne) - grill polift done - nowe końcówki wydechu - zaprawki + polerka auta (detaling) - kratki II lift podświetlane - Ogarnięcie do końca LPG - Renowacja felg 17" OZ - środek + zewnątrz LED - Xenon HID 6000k -> 5000k - Lampy tył II lift - Car Audio sub + wzmacniacz + wymiana na nowe głosniki z polifta - Wkładka K&N filtra powietrza. - Zaciski w kolor - czerwony - Ogarnięcie LPG - Dymione kierunkowskazy boczne - zamek z pilota - hamulce 312 Narazie nowe 288 Ferrodo + klocki Ferrodo Premier - okleić dekory / ew. pomalować / hydrografika - doprowadzić do ładu heble tył - aktualnie wymienić tłumik końcowy bo brzęczy:decayed: Teraz jest lepiej - Przeloty by AWG x3 - brak kata i środkowego - rozpórka dolna Sezon 2014 - dorezać jakieś halogeny - podszybie II lift - FIS - Obszycie skórą kiery i mieszka - gwint w dół - podświetlane klamki wewnątrz - zobaczymy - lampka polift - - ściema szyb - nowe fele -> 18" - skóra full elektryka + grzanie - Detaling - lusterka z polifta - grill S4 - ręczny w skórze - Jakiś dystans - Autumn Photo sesion - nowe znaczki quattro - alu 16' na zimę - heble tył 255mm ( linki ręcznego + tarcze ATE + klocki Ferrodo + zaciski by DEV) Sezon 2015 - to co nie wyszło w 2014 - Progi S4 B5 - konsola 2din - BIXenon A6 C7 by GWERTY - podświetlane klamki na czerwono (wewnątrz) - zderzak tył polift przedlift + zaspawana dokładka - żarówki led cree w halogen. - Hamulce 312mm przód - dystans przód + tył - słupki polift (połysk) - lampka wnętrza a'la Ambiente (W8) - obszycie kierownicy - naprawa wydechu, spasowanie ze zderzakiem Sezon 2016 Sezon 2016 - dystans 10mm + 13mm - gwint FK G36 - gwint FK -> KW V1 po remoncie - konsola lift 1DIN - konsola lift 1DIN -> 2DIN + radio Kenwood - modyfikacja wydechu + jaki x-pipe - rozpórka z A6 C5 góra - zderzak tył S4 / lub dokładka PDC szukam - USA style lampy - nowy licznik FIS + ringi czarny mat wzór RS - ramiona wycieraczek z Passata B5 FL - kamera cofania w lampkę tył - spryskiwacze lamp przód ori S4 - "duck tail" na tylną klape - wymiana ślizgów na S4 przód - panel navi w tunel środkowy - Przycisk LPG pod przyciskiem ESP - to co nie wyszło w 2015 Sezon 2017 - Poliuretany tylne zawieszenie - Stabilizatory S4 przód + tył ( 29mm pełne + 15mm tył) - zderzak tył polift z pdc + spaw - końcowy wydech Ulter - grill RS4 - lusterko fotochrom - kupione - nowa fela 18" - JR15 9,5J - nowe opony 215/40/18 Nexen N'fera SU1 - jeśli nie SWAP na 2.7bit to sprzedam auto - to co nie udało mi się wykonać w 2016. dalej: - B6 ? B8 ? C6 ? D2 ? SEZON 2013 Sezon 2014 Lorinsser 18" 8j et35 z oponami Nankang 215/40 Sezon 2k14 początek Cupra na pokładzie: Sezon 2015 BIXenon Progi ORI S4 Dystanse przód + tył (obecnie przód ET29, tył ET27) Gładki zderzak tył z zaspawaną dokładką i kilka innych.. Sezon 2016 - FK G36 (61cm) - Szerzej - Duck Tail - rozpórka A6 C5 cdn.. LowDaily 2016
-
A4 B5 TDi ;p
Ładna seria aż się prosi by ją rzucić o glebe no a jakie plany?
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
zdarzyło mi się to już robić w A80 i kolegi a4 i udało się, tak jak mówisz kwestia dobory diod i tego jak wystają, ale u mnie zdały egzamin płaskie. P.S Robimy zamieszanie a kolega ma ROBIONĄ lampkę co kupił i nawet nie ma podświetlanych przycisków zobacz sobie dropsone i spytaj właściciela wątku jak mu świeci i czy nie po oczach - jest taka aukcja co gości sprzedaje za 89zł na allegro.
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
Jest inna metoda montowania diod bo kupuje się diody płaskie - rozpraszające. Jeszcze trochę OT i zgłoszę temat do zamknięcia:bla:
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
dropsone nie ma się co ciśnieniowac bo nie od tego jest to forum kolega norbert napisał co i jak i czasem to ułatwi sprawę komuś, choć to wątek w8 to od kilku postów jest OT. Lampka W8 jest świetną że nic nie tniemy i mamy podświetlanie ala polift z tym że drogo chodzą lampki ori a jeśli ktoś chce ala w8 to może sobie reznac i też to ładnie wygląda. A co do mnie i norberta to widzisz nie sposób jest coś kupić fajne jest też coś zrobić samemu i bez wariacji proszę. . Dużo osób szukało info na temat w8 a Teraz tu znajdzie wszystko od a do z nawet to że może sobie to zrobić, nie każdego stać. Tylko mi nie pisz że tylko ori musi wszystko być.
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
teraz patrze te od superb cena 150 -200zł
-
[QUATTRO] Jakie springi podejdą ? H&R, FK czy inne ? nie moge obniżyc auta.
Witam, mam zawieche KW V2 i mam tam chyba seryjne sprężyny chce kupić inne firmy H&R lub FK sam tył i pytanie czy to będzie pasować ? bo chyba sprężyna jest bardzo podobna jak w przypadku serii z tym że krótsza? Ma ktoś wymiar jaki powinna mieć sprężyna na dole w otworze?? bo chce auto skręcić a na tym nie mogę bo jest do końca. A czy z B6 quattro podejdzie ? bo na jednej aukcji mi tak zaproponowali.
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
A ty masz je na twardo ? bo u mnie jest tak coś lekko twardziej od 1be. A na lato ją dam o glebę. A co do amorka będę musiał chyba kupić coś zamiennego z mts-a. krótkie sprężyny rozumiem przód co na fotce ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
muszę zebrać zdjęcia i plany modów bo chyba zaplanuje coś fajnego na ten rok hehe mam nadzieje że tylko uda mi się auto postawić w garażu na ok 1,5 tyg bez jeżdżenia jak się zrobi ciepło myślę że w okolicach czwartku wleci jakiś temat. A to co rozłożyło Cię na łopatki już na zlocie czy po ? Norbert profilaktycznie witaminer + tran zażywaj jak wyzrdowiejesz:D
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I Jak po spocie? na dniach założe temat o A4.
-
Znaczenie ET Felgi
no właśnie mam gwint ale nie do końca puszczony bo ociera na dziurach dużych zobaczymy jak będzie jak pod klepie rant.