Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek zmień jeszcze tytuł pierwszego posta - tytułu wątku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może byc to dajmy podpis w swoje sygnarury nawet by było pewnie. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
quattro - wymiania linki hamulca ręcznego a zaciski
No właśnie zalupilem klocki Jurid na tył i do tego 2 x komplet naprawczy, wstępnie juz rozbieralem i tloczek w tyle sa w super kondycji bo nie ma grama drży tylko ten ręczny kuzwa. Myślicie ze jak wywale wszystko z auta na stół to jakoś je dopieszcze ? Nie mam sie chyba czego bać rozkrecajac zacisku tył? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jestem za a Ty Arek juz na Orlenie nie robisz ? Bo ostatnio byłem to jakiś świeżej miał nalepke uczę sie czy cos takiego, myśle sobie ocho Arek położył kwit. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
narazie jest tak bo końcowy będzie do wymiany na dniach bo coś w nim lata, myślałem że to środkowy a nie trafiłem:grin: i tak był niżej, ale jak dostane od kumpla inny to tam się już postaram by było ok. Od 1.8t quattro będzie pasić?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
taka sytuacja jest to jasna folia ORACAL. A jak na stronie spota kalisza pisałem by zrobić jakiś spot to kompletna cisza jest ale spoko mam w PK jeszcze kumpla i ma a4 1.8T z fajnym "blow off'em" To już 3-rzech
-
Trzesie przy hamowaniu po długim postoju - brak sił
juz kupiłem zestaw ferodo + ferodo premier. Jest zacnie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
ja obok Kalisza mam kobietę więc jak znalazł dawaj info jak coś. A hydrografik anie była by głupia
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
wieczorem zarzucę foto lamp +1 czerwone lezą już w co drugim aucie i strasznie mnie to zniesmacza, ja narazie wrzucam serie, mam drugi komplet na obklejenie, jak coś wymyśle to będę działał No właśnie nie wiem co wymyśle ale fajnie by wyglądało coś ze strukturą typu stal albo jakiś wyjebany carbon. Ma ktoś jakąś folie na pomysł?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
no a ja myślałem by je lekko skrócić, kupisz to zobaczysz o co chodzi chociaż może ja jestem przewrażliwony Obecnie wpadły nowe heble Ferrodo + Ferrodo Premier teraz walczę z tyłem :/ No i ten tył jak lampy ściemnione to mi się wydaje lepiej. czorny a powiedz mi bo Ty oklejałeś dekory co zrobić z tym środkiem bo ja mam tam drewno i raczej do czerwonego carbonu pasić nie bedzie dawać całe?
-
Ciężko odpala od temp.0 stopni na dworze
ja miałem tak gdy akumulator był do bani kręcił kręcił ale wskazówki opadały podczas odpalania. Zmieniłem aku i kręci tak samo prawie tyle że wskazówki nie opadają i łapie silnik od razu. btw. to świece żarowe iskrzą?
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Co to za folia masz jakiś namiar ? zrobił bym tak samo ale ja mam w aucie drewno jak myślicie jak to będzie wyglądać gdy dekory dam w czerwień a środek-konsola będzie drewno ?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Aktualnie może mam z -45 od serii i jak się lekko ugnie na dziurze to trze i wyrywało mi rant nadkola i dlatego klepie. No a felgi mam równo z nadkolami, nie wiem czemu tak jest i nawet jak bym zmieniał felgi to nie wiem na jakie et patrzeć. A masz jakieś dystanse? ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- sry et35 byłem w garażu koło zdjąć ---------- Post dopisany 11-09-2013 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2013 at 23:47 ---------- Foto jak odebrałem: A tu już parę po całym składaniu :banan: Jeszcze lampy ściemniłem z tyłu ale foto dam na dniach
-
quattro - wymiania linki hamulca ręcznego a zaciski
Witam, wymieniał ktoś już linkę w quattro od ręcznego ? trzeba coś demontować typu wydech ? Wiem też że po zaciągnięciu ręcznego trzymają mi hamulce nie musi to być wina linki ? To cięgno da się przesmarować czy coś? I pytanie czy zacisk podejdzie od zwykłej a4 w ośce ? BTW. Gdzie dostać linkę ręcznego ? sklepy i forumowi handlarze nie mają nic.
-
Trzesie przy hamowaniu po długim postoju - brak sił
Niestety sprawdziłem przód i jedna tarcza ma bicie przy kręceniu w jednym miejscu ciezko aż ma przejść. A tył pomimo ze jak odebrałem ciezko chodził to obraca sie normalnie. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
patrze na allegro ok a na ic :shock3:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Masz może i za ile tarcze przód do 2.6 quattro chyba tam są 288/25 interesuje mnie Ferrodo + Ferrodo Premium klocki.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
TARCZE + KLOCKI PRZÓD FERODO AUDI A4 B5 B6 B7 1,9 (3530632976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co myślicie o tym zestawie? muszę szybko kupić a nie jeżdżę wyczynowo. Cena chyba tez ok? spasi do 2.6 quattro ? obecnie mam tarcze grube na ok 23mm ale są krzywe.
-
Trzesie przy hamowaniu po długim postoju - brak sił
ale od postoju by się tak stało? auto nie jeździło a byłem 2 razy nad morzem było ok, delegacje ok a postało i Ooo. A i teraz sobie przypomniałem że panowie lakiernicy przykręcili mi łącznik stabilizatora do niego bo nie było śruby może to wina stabilizatora? może to od tego być? bo tarcze chce kupić brembo + klocki ferodo albo tarcze ferodo + takie same klocki albo coś innego.
-
Trzesie przy hamowaniu po długim postoju - brak sił
Witam, pomimo mojej wielkiej uciechy że w końcu udało mi się poskładać auto w całość po małych remontach bardzo się zdziwiłem na jeździe próbnej. Ok. 2 tygodniu auto stało w garażu bo a to spawałem zderzak a to lampy do Gwertego a to coś, i co 4-6 dni tylko wyjechało z garażu do przodu a potem do niego wycofywałem. Raz zatęskniłem i ja przegoniłem i było ok, potem auto trafiło do lakiernika i tam łacznie stało ok 2,5 tyg ze wszystkim. Autem jeździłem na co dzień i mój przebieg miesięczny to ok 1000-1200km nie raz goniłem szybko a teraz mi bije jak hamuje. Nie wiem jak to możliwe że odczuwam to bicie skoro przed tym wszystkim było ok. Nie da się zahamować bo czuje uderzenia o pedał hamulca i bije kierownicą. Wymiana tarcz przez mechanika nie wchodzi w grę bo śruby sie są tknięte bo były zamalowane czerwona farbą na początku sezonu. Od stania mogło się coś stać? Ciężko jest mi sprawdzić czy tarcza bije bo mam quattro ale jak już auto miałem w górze to zdaje się ze było ok. jedyne co moge wychwycić to to że mam wrażenie jakby to było jedno miejsce na tarczy. Oglądałem je i nic nie zauważyłem, żadnych luzów nie ma. Btw. przód kręci się lekko a tył mi znowu trzyma bo na ręcznym stało I teraz co wymiana tarcz przez to że auto stało? spr. na 2 kompletach różnych kół. jakie mam tarcze przód 288? poradźcie coś. ---------- Post dopisany 07-09-2013 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 22:54 ---------- dzisiaj jeszcze dodatkowo wszystko zdjąłem i przeczyściłem i dalej telepie. :/
-
Nowe miejsce tankowanie LPG
ok tak myślałem tylko a nie tankowałem by czasem na stacji coś sie nie stało
-
Brzęczenie po zmianie wydechu w A4 B5 2.6
teraz to ja mam przelot jedynie mnie interesuje końcowy do quattro.
-
Brzęczenie po zmianie wydechu w A4 B5 2.6
Dla informacji kupiłem tlumiki przelotowe mojej rodzimej firmy AWG. I obecnie mam w mojej valce 3 przeloty i na końcu seryjny wydech. Dźwięk super ale niestety złe obstawilem tlumiki i jednak końcowy dalej brzeczy :/ na dniach od kumpla biorę jego i wstawiam. Btw 3 tlumiki - 2x 300mm fi55 i 1x400 fi60 wyszły mnie 120zl. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Nowe miejsce tankowanie LPG
Juz kupiłem cały zobaczymy jak sie zamontuje Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 05-09-2013 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 23:28 ---------- Ok wlew zamontowany jakoś sie go dało upchnac całego ale było trochę rzeźby. Mam pytanie o kulki w zaworze sama sie uszczelnienie tankowaniu tak? Bo obecnie jest luzna nawet po odkręceniu zaworu i jezdzeniu. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
Wszystko kolego idzie z wiązki i sie odpowiednio rozgalezia tak ze rzadu kabel ma długość odpowiednia najlepiej wyciągnie wszystko z klapy i będziesz wiedział . Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2