Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Te co mówiłeś? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak tam lustro ? A dobrze jeszcze czasu rozebrać nie miałem. Ale pierwsze oględziny pokazały ze ktoś odłączył kostki od lustra. Muszę pomalować lustro od ciebie i moje lewe ktoś ma boczki na handel? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no cześć !
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No właśnie do której? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
zestaw do 1.8t
Bedzie problem z samodzielna regulacja ale zestaw jak juz to może byc. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tu chyba chodzi o sobotę 9:). Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
zestaw do 1.8t
No i co wziąłeś w końcu? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
opinia na temat tych felg które lepsze
Na zimę kup sobie jak już ORI 15 albo 16 albo stal. Wystaw te na akucje albo ogłoszenie amator się znajdzie.
-
dochodzi do 103C podczas jazdy
No właśnie napisz co poszło nie tak , bo wydaje się odpowietrzanie banalne.
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
Zacnie że to ogarnia na seryjnych pompkach
-
zestaw do 1.8t
Ja mam barracudy i śmiało mogę polecić a dlaczego? bo rozmawiałem z tym i tamtym i po długich testach i opinii kupiłem Baraki zamiast han, ponoć hany lubią przylać na zimnym a w razie wzrostu mocy dyszę sobie rozwierci. I tak jak piszą Stag + arc01 ale ten 250.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ja będe miał do wymiany tłumik to końcówki seryjne z dwururki mogę odpalić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
można w sobotę coś
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zimowy tez bedzie quattto musi czuć śnieg Arek a ten week za 2 tyg , ten po wszystkich św? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Kupisz to zobaczymy co i jak Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A to zobaczę najwyżej mnie ominie :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A co fotele masz złe ? Jak byś miał Angolą to daj cynk podjade na zakupy chyba ze byś miał cos z kubełków i grzane d*py to bym wziął. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale o jakim terminie mówisz? bo jak pracuje to siedzę w zamknięciu do 16-15 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A jakie v6 ? Bo ja tylko uważam za słuszne wkladanie 2.8 albo 2.7bit a jest sens wkładać ? Jakie koszta? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Poranny spot ?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A bo widzisz w handlu grudzień się zbliża i trza zapier... robić więcej Kasa się odkłada narazie Z nowości to kupiłem od Rafała lustro angola niedługo sobie założę, podziękował Już powoli rozglądam się za podszybiem lift, może ktoś ma ?? a i nowe dywaniki na zimę wpadły. A może ktoś ma czas porezać ze mną lampkę lift ? bo ja się zabieram za lampkę od marca :/ A i dzisiaj jestem po wizycie u Łukasza (ghost), i mam nowe mapki LPG wystrojone jak podręcznik przykazał, się ludzie dziwili kto w okolicach konina latał po 180-190 na autobanie Za tydzień wyjeżdża jego monstrum b6. Nagramy filmik
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
pff zmiana końcówki... dwururka
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Końcówki jak u mnie Dużo zabawy z rsn-e?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
można zrobić ale arka nie będzie
-
Podświetlany emblemat tylnej klapy jak go zamontować?
A to trochę nie zajeżdża wioską?