Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Dlatego ja u siebie mowię a6 c4 2.6 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  2. Dokładnie podeslij mi tez jaka cena do quattro tulejki tył. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  3. w pracy jest do 21 :/
  4. Ok ok to okolice MC'a i nawet cos na ruszt można wrzucić Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  5. hmm.. poprawić poprawili ale widać ideału nie ma
  6. żeby był czas u mnie jeszcze lusterko leży i lampka polift od niepamiętnych czasów
  7. Tosz to kumpla V8 hehe ktoś już dyfer zabrał przyznać się kto ??
  8. ABC są kolizyjne. A powiedz mi jakie masz dekle? bo u mnie też już ktoś wymieniał silnik bo poprzedni się zatarł i z tego co wiem siedzi teraz ABC z C4 z 97r. z czarnymi deklami. Czytałem też gdzieś że w końcówce produkcji czyli w czarnych deklach poprawili kanały smarowania i takie tam inne. Ponoć w tych silnikach z początku produkcji są wadliwe jeszcze smoki olejowe że za małe itp. Ja wiem jak szukałem V6 to patrzyłem taż na jakim oleju jeździ. U mnie Motul 10w40 i po zrobieniu uszczelki pokrywy zaworów nawet oleju nie bierze za dużo od wymiany do wymiany 200-300ml max.
  9. Poleca i kłania sie pan Jagermeister Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  10. No właśnie jak sie zgra kilka rzeczy na raz to czasem nie starczy. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  11. Dzieki Łysy za graty jak cos to tak sie jesCze zgłoszę. Ale wczoraj dałem :/ i jesCze na forum wchodziłem :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  12. jak byś miał 2 tys. to już bym ci powiedział co i jak
  13. no ok 16-17 ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- pijany max !!
  14. w sobotę musi być
  15. Jak nie chcesz wymieniać wtrysków to jeszcze jak będziesz u tego gazownika to powiedz by Ci sprawdził ich stan ewentualnie skalibrował ich wychylenie bo się da. Na pewno mają rozjazd te wtryski między sobą.
  16. Instalacja położona na "szybko" bo można to zrobić ładniej m.in wąż kompensacji który się opiera na osłonie. Tą osłonę da się w ogóle zdjąć? większość węży da się ukryć w tym silniku. Co to za reduktor? nie czasem jakiś tłokowy ? no i te wtryski valteki, no nawet niech będą bo miałem kiedyś ale na płasko one nie mogą pracować bo niestety się rozsypią wcześniej niż domy w Afganistanie. Ale to też nie największy problem bo wtryski mają bardzo długie wężyki do kolektora i to też jest minus duży bo wydajności one dużej nie mają. Te silniki od strony gazu znam jak kieszeń. Bezpiecznik wygląda na sprawny. Czyli wina pompy. Można jeszcze ją wymontować ale nie wiem czy to coś da.
  17. bo znalazłem podobne jeszcze cms c6, coś w tym stylu będe chciał kupić fele
  18. Bo mam ochotę sobie lekko odmłodzić pod maską typu podszybie polift itp i ta osłona mi też by się przydała. Najlepiej mieć na podmiankę jakąś, nie wie nikt więcej co i jak?
  19. Fajne auto i rzeczywiście kolor zacny co to za felgi? podobają mi się takie.
  20. https://www.google.pl/search?q=opis+bezpiecznik%C3%B3w+a4+b5&client=opera&hs=ztZ&channel=suggest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=u5tzUuOMEoerhAfpyYCwBA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=645 Sprawdź pompę bezpiecznikiem a jak nie działa to kup używkę z forum bo ori to ori a nie "china industries" Bezpieczniki masz jak otworzysz drzwi kierowcy masz zaślepkę na desce rozdzielczej z boku i pod tym są.
  21. Powiem Ci tak, filtry zakładaj MAAN, przewody BERU/NGK i świece też BERU/NGK a co do pompy to kup jakąś markową bo na jednej aukcji masz WRC a na drugiej maxgear i potem słabo będzie dobijać ciśnienie i będzie głośna. ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Nie lepiej będzie kupić używaną pompe ? bo vdo patrze kosztuje ok 500-600, a bosch niewiele mniej na IC.
  22. Witam, czy osłona od silnika 2.4/2.8 30V podejdzie do 2.6/2.8 12V ? czy jest jakieś rezanie?
  23. + za na zimę możesz sobie zostawić jeszcze wyższego,ale na lato o glebę ją nigdy nie słuchałem bose w a4 tylko w a8, a ja i tak mam u siebie własne car audio.
  24. ja zawsze w swojej mam PB od rezerwy do max połowy baku i dolewam jak zjadę do rezerwy nigdy niżej dlatego że syf w baku robi swoje i u Ciebie tez tak mogło być syf i może filtr paliwa, albo na sucho pompa. i sie spaliła :/ A po drugie zbyt duza ilosć PB w baku nie używana wietrzeje. ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- U mnie winę za nie odpalanie dodatkowo ponosił gaz który rozjeżdżał korekcje silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.