Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Aha minimalnie idzie do góry pedał tak 1-1,5cm. No nie wiem w sumie czy sa te klapki ale od 1 tys z 5 biegu pojadę. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  2. A moze sa ? Jak to stwierdzic? A co do pedalu gazu to chyba w serii jest tak ze sie do konca nie otwiera przy maxie ale u mnie duzo nie brakuje do konca. A czy ma luz to niedlugo napisze. Ja mam silnik jak pisalem wyzej z a6 c4 z 97r . Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  3. Klapki/ kierownica o to chodzi silnik z 97r wiec nie ma. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  4. Michal miales kiedys bmw? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  5. A u mnie idzie od dolu a od 3 tys slychac ze idzie innym glosem i w kreca sie wyraznie lepiej i idzie po czym poznac ze silnik ma te klapki? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  6. też jestem za bo zawsze to poszerzenie horyzontów poza audi, nowi ludzie więcej gęb do gadania. tak
  7. mam gwint kw v2 no i quattro, także poczuje mi się wydaje.
  8. to nie ma sensu byście jechali z Słupcy..
  9. ale jest lepiej? głownie chodzi mi o zakręty bo tam zawsze pociskam ostro, bo lubie pasjonatów bo na prostej się za mna trzymają albo chcą a zakręty uuuu.. powoli
  10. pasuje ale co znowu 3 auta?
  11. Pany jak podciągnąc/ zluzować linkę ręcznego w quattro? bo myślałem że koło ręcznego a tam nic nie ma.
  12. Jakiś Keskin? powiedz mi jak Ci się jeździ z tą dolną rozpórką? jest różnica? ile zajmnie zamontowanie seryjnej?
  13. Kup sobie zderzak tył S i do tego progi a zrobisz kox'a ten zderzak tył to nie RS bo takich nie było ( no oprócz NOSBA). To jakiś albo ulep albo jakiś pakiet stylistyczny nie wiem jak te "kratki" by pasowały do tyłu. A i jeszcze jedno jak RS to poszerzamy auto !! ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- btw to co będzie coś jutro?
  14. A skad ty dorwales rs jak one tylko byly avant ? No rafcio chyba tak Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  15. Ej a pp ile byś miał 2 takie dobre 195/65 15 albo komplet takich rozsądnych używanych w dobrych pinoiondzach Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  16. Chyba Rafał załapał ja dziś z kobieta po winku uciekam bo wzywa .... ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  17. siadła Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  18. Widzę propozycje sie tu kładą trudno mowić nie ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 17:38 ---------- Ofucjalnie na zimowym setupie Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  19. Ja do 15 pracuje takze ewentualnie sie spoznie z pol godziny. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  20. 1.Arkadiush 2.darek995 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  21. Ty to po prostu przyjedz ) Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  22. Chyba musze podjechac no ... Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  23. Wlasnie jak pracuje to moge ja sie na niedziele pisze, pisalem juz wczesniej Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  24. Mały update bo mam a nie wkleiłem Teraz biore się za rezanko jak mam czas, może ktoś chętny na rezanie lampki polift? V6 w modzie
  25. McVodka Pany zapisywać się! wpisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.