Treść opublikowana przez darek995
-
brak wiskozy w nowym silniku
Aha minimalnie idzie do góry pedał tak 1-1,5cm. No nie wiem w sumie czy sa te klapki ale od 1 tys z 5 biegu pojadę. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
brak wiskozy w nowym silniku
A moze sa ? Jak to stwierdzic? A co do pedalu gazu to chyba w serii jest tak ze sie do konca nie otwiera przy maxie ale u mnie duzo nie brakuje do konca. A czy ma luz to niedlugo napisze. Ja mam silnik jak pisalem wyzej z a6 c4 z 97r . Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
brak wiskozy w nowym silniku
Klapki/ kierownica o to chodzi silnik z 97r wiec nie ma. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michal miales kiedys bmw? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
brak wiskozy w nowym silniku
A u mnie idzie od dolu a od 3 tys slychac ze idzie innym glosem i w kreca sie wyraznie lepiej i idzie po czym poznac ze silnik ma te klapki? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
też jestem za bo zawsze to poszerzenie horyzontów poza audi, nowi ludzie więcej gęb do gadania. tak
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
mam gwint kw v2 no i quattro, także poczuje mi się wydaje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to nie ma sensu byście jechali z Słupcy..
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
ale jest lepiej? głownie chodzi mi o zakręty bo tam zawsze pociskam ostro, bo lubie pasjonatów bo na prostej się za mna trzymają albo chcą a zakręty uuuu.. powoli
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pasuje ale co znowu 3 auta?
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
Pany jak podciągnąc/ zluzować linkę ręcznego w quattro? bo myślałem że koło ręcznego a tam nic nie ma.
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Jakiś Keskin? powiedz mi jak Ci się jeździ z tą dolną rozpórką? jest różnica? ile zajmnie zamontowanie seryjnej?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kup sobie zderzak tył S i do tego progi a zrobisz kox'a ten zderzak tył to nie RS bo takich nie było ( no oprócz NOSBA). To jakiś albo ulep albo jakiś pakiet stylistyczny nie wiem jak te "kratki" by pasowały do tyłu. A i jeszcze jedno jak RS to poszerzamy auto !! ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- btw to co będzie coś jutro?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A skad ty dorwales rs jak one tylko byly avant ? No rafcio chyba tak Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ej a pp ile byś miał 2 takie dobre 195/65 15 albo komplet takich rozsądnych używanych w dobrych pinoiondzach Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chyba Rafał załapał ja dziś z kobieta po winku uciekam bo wzywa .... ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
siadła Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Widzę propozycje sie tu kładą trudno mowić nie ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 17:38 ---------- Ofucjalnie na zimowym setupie Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja do 15 pracuje takze ewentualnie sie spoznie z pol godziny. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
1.Arkadiush 2.darek995 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ty to po prostu przyjedz ) Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Chyba musze podjechac no ... Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wlasnie jak pracuje to moge ja sie na niedziele pisze, pisalem juz wczesniej Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Mały update bo mam a nie wkleiłem Teraz biore się za rezanko jak mam czas, może ktoś chętny na rezanie lampki polift? V6 w modzie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
McVodka Pany zapisywać się! wpisz.