Treść opublikowana przez darek995
-
kupno telewizora
Jeśliasz aplikacje zaułkach.tv to powinno chodzić a jak oglądasz przez przeglądarkę to nie pójdzie bo cache sie zapełnia i nie pójdzie dalej. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
30 moge byc:) nawet może uda sie z moja lubą Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
kupno telewizora
To nie masz. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
kupno telewizora
Tak ale wejacie ci to jest karta ktora sie stosuje w wiekszci hoteli za granica. No i jak kolega pisal, masz tuner dvb-s2 ? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- To podaj model tv Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No cos ala amerykanski krazownik te fele a kilka skor juz obserwuje. Ale ta z ustronia to nawet warta uwagi bo cena niska a zawsze w kwocie 300-400 mozna zregerowac. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
najbliżej tym bbs-om do tych co dałeś bo nic ciekawego nie ma na alledrogo
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Raz robilem podejscie juz ale drugi raz mam plan:) podziele sie fotami tylko sie zbiore Podrzuccie jakies fele co by mozna popatrzec bylo? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 22:42 ---------- czy takie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wesolych swiat panowie! Gleby i szerokiej feli A propo fisa to ja do pana Arka Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
kupno telewizora
Tak masz aktywne okulary czyli te które potrzebują zasilania. Sony nie kupuje od samsunga matryc tylko od Lg od tego roku. I stwierdzenie ze kupuje od samsunga jest błędne bo maja tylko wspólne fabryki. Co do odświeżania to tam dużo ma napisane 100hz ale to czasem tylko tzw mci,cmentarzu itp czyli 50hz podbijane. Jak narazie matryc jest kilka 100hz, 200hz dla 3d i 400hz dla nowości oled. Cała reszta to marketingowa ściema i podbijanie liczby klatek elektronika. Model f6400 ma 3d czyli w normalnym obrazie osiągnie 100hz prawdziwych, w 3d 200hz. Jakieś pytania? Pisac pracuje w sieci handlowej:) A co do trybu sklep to to samo co dynamiczne ustawienia z włączonymi ikonami na ekrane o technologiach. A co innego to próbki blue-ray od producentów podkręcone. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Rafał lepiej na "golgote" w kolejce stań
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No będzie trochę aut, już wolne zaklepałem tylko ok 17. Skoro będzie ok 10 a nawet więcej to oby sie na tej myjce załapać Druga sprawa jest taka że nawet po spocie zamiast się rozjeżdżać może jakiś przejazd po mieście albo obok ferio?? Trzecie sprawa to takiej frekwencji nie było od 2012 na tym forum na słupeckich Gdzieście byli? Michał masz to dla mnie ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Postaram sie wyjść przed 17 z roboty i gnam do konina Wiceprezes musi byc Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak nie bedzie ruchu to będę mógł wyjść wcześniej- jak nie bedzie ruchu ale to co widzę co sie dzieje to parkingu nie bedzie. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Taki spot a mnie nie bedzie. :/ f*ck Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Znaczenie ET Felgi
Bedzie na równo z blotnikiem? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Znaczenie ET Felgi
Do et45 to jeszcze dystans Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTY W TURKU
No to możemy cos ogarnąć Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
do 19 w pracy - najgorszy weekend w roku już czuje po kościach ile będzie ludzi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Passat b6 to co innnego, nje mial skrzynu jakiejs dsg? To ilu nas z turku? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Masz automat? Ze chcesz biegi? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
brak wiskozy w nowym silniku
No tez mam taki problem i może to byc kilka rzeczy. Poduszka, podpora lub najzwyczajniej luz w dyfrze niestety ponoć podpora pasuje od tranzita, ale na Allegro sa widziałem nowe jakieś. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
brak wiskozy w nowym silniku
A masz quattro ? Pewny jestes ze poducha czy czasem nie podpora? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ladnie wyglada blacha audi Odbilo mi sie o uszy ze ktos robi rozporki dolne na forum? Labiel? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
brak wiskozy w nowym silniku
To nie:zawsze dziala Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
brak wiskozy w nowym silniku
Nic ci nie da to, ja robioem juz wszystko. Mam inne wtryski (przy okazji), nowe weze itp. Swiece. Nawet gaz byl odlaczony i jezdzone tylko na pb. I co poprawa tyle o ile, usiadlem z kumplem i co jedziemy z vag. Okazalao sie ze lpg zmienia korekcje benzyny nawet jeski wydaje sie ze idzie dobrze a mapa sie pokrywa. Godzina regulacji lpg na odcinku autostrady i pali. ale czlowiek ogarniety w lpg, wysterowal sobie sam 450KM 2.7bit i 330KM 2.7 bit i jezdza jak benzyna. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka