Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. To fajnie jak juz umyje swoją po zimie to tez będę działał, lekko opuścić na dół, fajna felga itp to na spotach nasz region bedzie wyciągał. To może Arek odsprzedaż Rafałowi swoje sprężyny bo on za wysoko stoi
  2. Do ośki prędzej niz do quattro kupisz także masz szanse. Bo ten gwint chyba w bardzo dobrych pieniądzach wyrwałes co nie ?
  3. Ja będę miał od swojego. Ale to jak sie cieplej zrobi. Btw Mi drewno sie podoba i nie zmieniam ewentualnie jeśli juz to jakaś Hydrografika Carbon z czerwona nicia.
  4. Siemka i jak tam u was drogi? Moja wczoraj wracała z szkolenia pod lesznem do pleszewa i od 17 jechała do 23, tiry w rowie, lód na asfalcie i ludzie wjeżdżający sobie w d*pę. Istny armagedon.
  5. Pany gdzie macie sterownik lpg w v6? Bo u mnie taka sytuacja gdzy założyłem juz cześć podszybia poliftowego:
  6. Na tablice wrzuć jak tak sprzedałem swoje keskiny kt3 15" 4x100
  7. Rondell 17" 2 częsciowe 5x112 Toyo 205/40 8,5cala zamiana 18,19 Stąporków ? Tablica.pl pasują do stylu Twojego.
  8. najpierw muszę doczekać sie fisa, potem manetki i jakoś poogarniam kogoś, a jak nie to pinów nie ma dużo to coś może zrezam jak będe miał w ręku. BTW. maudi robił arkowi także do niego uderz.
  9. ewentualnie coś z gamy kenwood u mnie też się idealnie zgrywa z ori czerwonym nasłuchałem sie o twoim a4 od kolego co kupiłem skóre (dobryszyce) i nie mylił się że modzisz, autko na +
  10. dzięki czorny wiedziałem zę mogę na ciebie liczyć, instrukcje montażu dostałem od sprzedawcy jeszcze, wiązkę mam ori także tylko dołoże, skąd brałeś plus? a i jeszcze przeróbka tylnych mocowań kanapy ale też mam bo fotele z polifta 00r. Dużo zabawy by podnieść dywan?
  11. Hyper silver + czerwone zaciski.
  12. Ale lód na drodze to ogień na parkingu takie cos jak hamulec nie dziala
  13. teraz tylko trochę cieplej by to ładnie założyć Taki komplecik wpadł widzisz
  14. No czarna w elektryce pełnej a jeździ sie po całej Polsce za częściami, akurat te graty nabyłem od kolegi z forum. Istny raj jak zajechalem bo rekrecone ze 3 polifty części Full ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 20:00 ---------- trochę zdjęć : no i trójkąt którego brakowało Tutaj podziękowania też dla kolegi pieciajek jego polifcik robi robotę
  15. bez pikczersa się nie liczy oto to to http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/8-mk-fullu-recznie-zrobiona-309425/ ori mi bardziej podchodzi Na żywo robi robotę i się zgrywa, czytelnie
  16. dajcie na 15.30 bo znowu będę godzinę w plecy :/
  17. Czorny widziałem jak wyglada licznik polift Bialy + klimatronik biel i kratki. Po prostu cud malinka
  18. Ja i tak będę na ok 16 bo praca.
  19. Ja sie zastanawiam nas Bukowina bo moge nie mieć czasu bo firma przechodzi zmiany ale do lutego może sie zastanowię
  20. Godzina ok 16?
  21. Le skóra dałem juz info w temacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.