Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. No to u Ciebie Michał jest nisko zobaczymy co pokaże życie i czy gwint mi puści masz może klucze do gwintu? bo mój V2 nie jest inox.
  2. Nie no jasno napisałem ze 18" tylko porównywalnym z 17" które miałem w tamtym sezonie. Cel jaka gleba to ok 60-61-62 nie wiecej bo nie wjade Tylko jak to spasic z opona ? 225/40? 215/40? 215/45? Może ktoś ma foto 215/45? P.s Czorny to z taka gleba do garazu bym nie wjechał
  3. Czyli ewentualnie jeszcze 215/45 ? To wyjdzie w tych granicach tego co miałem 215/50/17 ---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- Co do gleby to myśle jeszcze jak nisko zejść bo czesem 4 przewiozę a do kobiety mam dojazd troga piaskowa :/
  4. Opona balon, wzór felgi nie teges.
  5. No właśnie zastanawiam sie czy nie bedzie tarło bo na 17 miałem 215 na tym samym et i szerokości i rolek zrobiłem by nie ocieralo. Ale 215/40 czy 215/45? Bo z kalkulatory wychodzi ze bedzie trochę zaniżalo prędkość. A co do szerszej to nie było a to mi wpadło.
  6. No wuja czorny nie raz poradzil na ostrowie trzeba przylac czekal jak sie uloza mercedesy na lato ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 22:41 ---------- taka sytuacją szarpnąłem z tej aukcji co Michał wklejał - tylko taniej. 18x8j et35 styknie. Teraz Opony muszę kupić 225/40 ma ktoś w dobre cenie ? bo jak nie to myślę nad nowymi Nakang NS2
  7. Żarówki fajne ale gdzies ktoś pisał ze często padają, kolega zmieniał co jakiś czas.
  8. z chęcią bym Ci zapodał od spodu ale obecnie nie mam gdzie wjechać. ---------- Post dopisany 01-02-2014 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 17:35 ---------- Zakupy cz.2 skończone : Alusy + nowe linki recznego zakupione
  9. Dlatego napisałem ze miarę bo pisałem ze da sie ściągnąć wszystko bo tam na aukcji ma legalny vag he ja swój kupiłem tez gdzies tak za 60-70 z kw.
  10. Moze sie okazac ze wszystko ok.
  11. Ja widzialem maja szczescie ze mnie tam nie bylo hehe A co do kabelka to cena w miare. Wszystko da sie ściągnąć
  12. Stara kiera to jeszcze pamiętała Audi 80 B3 bo tam miałem taką samą. Ze słusznej uwagi którą zauważył prezes darek995 ta kierownica zamontowana była na przedlifcie. Więc może nie bd taki problem z jej zamontowaniem. Najwyżej dokupi się rzeczy. U mnie podobno jest na mały wieloklin. Jak nie bedxie pasowac za 100 wezme:grin: NIe ma opcji nawet zmienię na duży wieloklin najwyżej i podejdzie za tanio kupiłem normalnie to patrze allegro itp to od 200 do 350 Oj tam oj tam dobra 150 niech strace hehe:grin: rezaj rezaj panie tez to w planach ale to pozniej Zawsze miałem sokole oko A tak kiera dużo daje bo kumpel jak miał taką zwykłą tą przedliftową to jakie B4 No 15L to mało nie jest. Fakt że palą trochę więcej ale jak Ty jeździsz? chyba bucik jest co? bo na trasie to powinno wypluć Ci na PB ok 8-9L, po mieście 12-15, mieszanie ponad 10L. Bez przesady bo FWD nie jest takie ciężkie. Masz jakieś błędy np. Lambdy? działają? A co do LPG to szukuj ok 3-3,55k jak chcesz jeździć zdrowo.
  13. Zapodaje filmik z dźwiękiem wydechu na życzenie. Tak pracuje tylko końcowy + 3 x przelot AWG.
  14. to przy 9j i et 30 jeździć tyko do przodu najlepiej jakbyś michał coś przypasował. U mnie w standardzie będzie jeździć 8j i et35 w tamtym roku (2013) robiłem rolkę przodu bo mi ocierało na oponie 215/50. Teraz jest cisza dlatego chce koło o takich samych parametrach - wygląda dobrze i da się przemieszczać po Polsce w dłuż i w szerz Do kobiety nie mam cudów drogi.
  15. Ja jeżdzę prawie od 2 lat i nic sie nie dzieje nawet przy -23C
  16. Może jakieś bardziej ponętne foto zapodaj i wystaw jeszcze raz pod innym nickiem, wstaw na forum itp. (dział sprzedam 100 postów)
  17. za 150 zł jak ładna to będzie ok obszycie nową skórą mieszka + kierka to wydatek 140zł u naszego Raggi. Kierownica chyba do przedlifta pojedzie (powinna) bo w takim jest zamontowana.
  18. znalazłeś moją aukcje niedługo po nie jadę, już dzwoniłem do tego kolo na początku tygodnia
  19. Ebay, Allegro, tablica pytaj na battalionie.
  20. Ale labiel noe zrozumiałeś mnie. Na ori kluczyki jest ok jeżdzę i zapalam i wszystko git tylko na dorobionym jest problem. Btw Trzeba zdjeć Kiere do czyszczenia? Tez macie zablokowany podpis w tapatalku?
  21. Musisz szukać jakiś zderzaków na szrocie lub jakiś skrzynek narzedziowych bo one sa z tego samego plastiku. I do tego jakiś koło z głowa ktory sprawa u mnie po zdjęciu farby okazały sie wszędzie nity i szpachla trzeba było niektóre elementy strugac na nowo. Mnie całość z częściami(plastik) u kumpla wyszło ok 250zl. Jak bys miał bliżej to bym ci załatwił spawanie. A co do baraków to sprawa otwarta niecałe 70zl za sztukę chyba nawet 65 ale juz nie pamietam. Bedzie cieplej pokombinuje gdzie to przełożyć
  22. na 9j i et 30 będzie zacnie tylko musi być nisko :naughty: ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- a co powiesz na te merce?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.